Seriale.

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 815
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Thoreline » czw sty 16, 2020 8:17 pm

Ja mam obawy że za bardzo namieszają w 3 sezonie Dark. Wolałabym żeby skończyli z tym co mają i powyjaśniali wszystko do końca a nie wprowadzali tego co było zapowiedziane w końcówce drugiego sezonu ...
► Pokaż Spoiler
Stranger Things, pierwszy sezon był świetny z każdym kolejnym poziom spada.

Awatar użytkownika
Maur
Adept
Posty: 421
Rejestracja: śr sie 16, 2017 3:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Maur » czw sty 16, 2020 8:19 pm

KubciO pisze:
czw sty 16, 2020 7:49 pm
Teraz nie wyobrażam sobie tego serialu bez oryginalnego języka
Prawda? Szczególnie bez pięknych, ostrych ("dźwiękowo"), wyraźnych monologów Noah.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Ame » pt sty 17, 2020 11:25 am

KubciO pisze:
czw sty 16, 2020 7:49 pm
Teraz nie wyobrażam sobie tego serialu bez oryginalnego języka
Ja nie jestem w stanie słuchać niemieckiego. W oryginale na pewno go nie obejrzę. :(
KubciO pisze:
czw sty 16, 2020 7:49 pm
Przeszkadza mi ta wszechobecna, ponura atmosfera, wszystko tam jest takie szaro-mgliste.

A ja za to właśnie pokochałem Dark. Bardzo dobrze mi się oglądało.
Brzmi jak coś co mi się spodoba... ;/

Stranger Things obejrzałam 1 sezon. Dałam 7/10. Nie powiem szybko się ogląda. Gdybym nie oglądała tego z kimś to bym na pewno teraz nie skończyła. Lecą odcinki szybko, ale jakoś nie mam ochoty na następnego. ¯\_(ツ)_/¯ Jeśli ten pierwszy sezon najlepszy to faktycznie nie ma co oglądać następnego.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Łukasz.T » pt lut 07, 2020 9:56 pm

W cztery dni obejrzałem dwa seriale 8-)

Stranger Things - Pierwszy sezon był naprawdę dobry, drugi sezon był już niestety średniawy. Trzeci sezon był najsłabszy..

The Umbrella Academy - Po pierwszym odcinku zastanawiałem się, czy uda mi się dotrwać do końca. Na szczęście mi się udało i ciesze się z tego powodu. Bo serial był świetny. Moimi ulubionymi postaciami są 5, Klaus i Vanya.
► Pokaż Spoiler
Chyba po raz pierwszy kupie sobie jakiś komiks 8-) Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu :twisted:

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Seriale.

Post autor: ociesek » sob lut 08, 2020 8:08 am

Łukasz.T pisze:
pt lut 07, 2020 9:56 pm
komiks
Nie kupuj. Przepaść między komiksem a serialem jest wieeeelka. Serial jest o niebo lepszy. Ja kupilem i sie zawiodlem.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Łukasz.T » sob lut 08, 2020 3:58 pm

No to szkoda kasy. Skoro jest wielka przepaść między komiksem a serialem ^^ Dzięki ocieszek :D

kera
Adept
Posty: 426
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Seriale.

Post autor: kera » pn sie 10, 2020 7:43 pm

W końcu obejrzałam do końca "Marvel’s Runaways" i czuję się bardzo rozczarowana bo z fajnie zapowiadającego się serialu z kosmitami i apokalipsą w tle zrobiło się nie wiadomo co :roll: Czy warto zabrać się za komiks czy też go odpuścić ?

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Pajęcza_Lilia » wt sie 11, 2020 1:14 am

kera, serial zaliczył kasację, więc to chyba niespecjalnie wina samego serialu. :? Komiks miał dosyć dobre recenzje - dla mnie zbyt mocno nastawiony na nastolatki, ale tom czy dwa dobrze wspominam. Chociaż widziałam też opinie, że to papka dla nastolatków, więc na własne ryzyko.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: dejikos » wt sie 11, 2020 8:51 am

Thoreline pisze:
czw sty 16, 2020 8:17 pm
Ja mam obawy że za bardzo namieszają w 3 sezonie Dark. Wolałabym żeby skończyli z tym co mają i powyjaśniali wszystko do końca a nie wprowadzali tego co było zapowiedziane w końcówce drugiego sezonu ...
Już mocno po czasie, ale chciałabym się do tego odnieść. Nie oglądam zbyt wielu seriali, może się mylę, ale poprowadzenie fabuły w "Dark" to mistrzostwo świata. Tak dobrze skonstruowanego scenariusza jest naprawdę mało w kinie. Ogólnie całokształt jest fantastycznie zrealizowany, dobór aktorów, muzyka, sceneria. I jedyna słuszna ścieżka dźwiękowa to ta oryginalna. Tak, niemiecka. Akcja jest na tyle zajmująca, że po krótkim czasie większość przeciwników tego języka powinna przestać go dostrzegać.

U mnie serial wylądował w top 3 wszechczasów. Będzie mi brakowało czegoś równie na poziomie.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Meliona » wt sie 11, 2020 9:55 am

kera pisze:
pn sie 10, 2020 7:43 pm
W końcu obejrzałam do końca "Marvel’s Runaways" i czuję się bardzo rozczarowana bo z fajnie zapowiadającego się serialu z kosmitami i apokalipsą w tle zrobiło się nie wiadomo co
Dla mnie drugi sezon to było już dno, więc za trzeci się nie zabrałam (nawet nie wiedziałam, że wyszedł, lol).

Ja sobie ostatnio obejrzałam netfliksowy serial Curon i jej, jakie to było słabe xD Twórcy sami nie wiedzieli, co chcą opowiedzieć. Bez ładu i składu to wszystko było. Już niewiele pamiętam, a oglądałam to dwa miesiące temu!

Oglądałam też netfliksowy The Order. Myślałam, że rzucę go po kilku odcinkach, bo były jakieś... dziwne. Ludzie giną, nikt się nie przejmuje. Główny bohater kogoś zabił i też się nie przejął specjalnie :lol: Ale pod koniec pierwszego sezonu weszła pewna samoświadomość i humor i ojej, stał się ten serial moim guilty pleasure. No i wilkołaki w tym serialu są świetne. Jest tu trochę inna od najczęstszej mitologia, że to skóry wilkołaka zamieniają cię w niego, a nie ugryzienie. Do tego można ze swoim wilczkiem pogadać, ale i tak jedyne, co będzie ci miał do powiedzenia, to to, że chce kogoś zabić xD Świetne to jest, uwielbiam ich. W drugim sezonie dostali większy budżet i nawet można je pooglądać przez więcej niż sekundę (może z pięć! xD).
Ta scena pokazana przez dwie sekundy jest teraz moim tłem pulpitu:
► Pokaż Spoiler
Jeśli ktoś, tak jak ja, bardzo tęskni za Teen wolfem, to może spróbować The Order. Nie jest tak dobry, ale zapełnia pustkę w sercu :lol:
Obrazek

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Pajęcza_Lilia » śr sie 12, 2020 12:44 am

Ja z racji wolnego nadrobiłam po latach Hannibala - takie to przesadzone, że cudowne. :lol: Plus estetyka.
A po drugim sezonie Umbrella Academy rok 2020 zostaje oficjalnie rokiem Naprawiania Edgelordowych Komiksów Na Coś Dobrego (khem Old Guard khem). :twisted: Polecono mi też Doom Patrol - zna ktoś oba i może powiedzieć na ile jest dobre/podobne to UA?

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: usagisensei » śr sie 12, 2020 9:36 am

Mąż ogląda Doom Patrol i mówi, że nawet fajne. W sumie tak mi opisal, że sama mam ochotę zobaczyć toto...
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: KubciO » śr sie 12, 2020 10:24 am

UA i DP to teraz jedne z moich ulubionych seriali. Przyjemna rozrywka. DP dziwniejsze i wulgarniejsze - specyficzny humor.
Zakochałem się w Jane z Doom Patrol. :P
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Pajęcza_Lilia » śr sie 12, 2020 7:39 pm

To sprawdzę przez weekend, dzięki! :D

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Ame » śr sie 12, 2020 11:24 pm

dejikos pisze:
wt sie 11, 2020 8:51 am
krótkim czasie większość przeciwników tego języka powinna przestać go dostrzegać.
Przeciwnicy(dziwne to brzmi...) tego języka w ogóle tego nie zaczną. Jak usłyszałam niemiecki to od razu wyłączyłam.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: dejikos » czw sie 13, 2020 8:58 am

Ame pisze:
śr sie 12, 2020 11:24 pm
Przeciwnicy(dziwne to brzmi...) tego języka w ogóle tego nie zaczną. Jak usłyszałam niemiecki to od razu wyłączyłam.
Współczuję, tyle mogę powiedzieć :)
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Ame » czw sie 13, 2020 11:00 am

dejikos pisze:
czw sie 13, 2020 8:58 am
Współczuję, tyle mogę powiedzieć
Nie wiem czego współczujesz. :roll: Każdy ma jakiś język, którego nie zdzierży słuchając. U mnie jest niemiecki, a ktoś inny nie może słuchać francuskiego...

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Seriale.

Post autor: ociesek » czw sie 13, 2020 11:29 am

Ame pisze:
czw sie 13, 2020 11:00 am
Każdy ma jakiś język, którego nie zdzierży słuchając.
Nah, ja nie mam.

Zacząłem Doom Patrol - póki co bawię się przednio :mrgreen:

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: dejikos » czw sie 13, 2020 12:50 pm

Ame pisze:
czw sie 13, 2020 11:00 am
Nie wiem czego współczujesz. :roll:
Współczuję ci, bo z błahego powodu nie chcesz zapoznać się z czymś, co mogłabyś uznać za dobre. Tym bardziej, że w przypadku Netflixa ścieżkę dźwiękową można zmienić :roll:
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Seriale.

Post autor: Ame » czw sie 13, 2020 9:59 pm

dejikos pisze:
czw sie 13, 2020 12:50 pm
Tym bardziej, że w przypadku Netflixa ścieżkę dźwiękową można zmienić
Nie mam już NF.
ociesek pisze:
czw sie 13, 2020 11:29 am
Nah, ja nie mam.
Sprawdziłeś wszystkie języki świata? :x

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości