Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
ODPOWIEDZ
Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » śr kwie 26, 2017 12:13 am

ociesek pisze:Wlasnie koncze Bravely Default
Tam sa chyba dwa endingi, mam nadzieje ze mowisz o tym glownym, troche niestety pod koniec czlowiek sie meczy z tym, ale mimo wszystko i tak swietny twist. Jak skonczysz daj znac, to zapytam sie Ciebie czy zdales sobie sprawe z pewnej rzeczy. No i nic nie wspominasz o muzyce, ktora jest tam FENOMENALNA :)
Wildfowl pisze:Naczytałam się na grupach na Facebooku o tym, jak ludzie oszukują, sprzedając konsole
No zdarza sie. niestety, wiec jak nie masz doswiadczenia to moze faktycznie lepiej w tym sklepie, niz potem nie spac po nocach ;)
Ja w zyciu kupilem 15 uzywanych konsol, wszystkie do dzis dzialaja bez zarzutu. Najtansza Vita byla za 120zl w stanie idealnym w boxie, ale to trzeba byc cierpliwym :P

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr kwie 26, 2017 12:27 pm

Wildfowl, to skoro czujesz się pewna z tym wyborem, to bierz. Przynajmniej zakup przez Allegro da Ci tam jakąś gwarancję.

W sumie ja swoją konsolę też kupiłem używaną, po pół roku po premierze od kolegi z liceum. Działa do dziś bez żadnych problemów. Ogólne sprzęt jest porządny i o ile nie spadł na ziemię czy tp, nie powinno się z nim nic dziać.

A jeśli o Vitę chodzi, Aksys wczoraj zapowiedział następne otome - CollarXMalice.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2283
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » śr kwie 26, 2017 2:40 pm

Skończyłem Bravely Default. Jezusie, co za przygoda!
Cudowny system gry, genialna fabula, piekna muzyka, 70 godzin gry... Chce wiecej takich objawien na 3DSa!

Zabieram sie za Fire Emblem :)

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » śr kwie 26, 2017 3:22 pm

ociesek pisze:Skończyłem Bravely Default. Jezusie, co za przygoda!
Cudowny system gry, genialna fabula, piekna muzyka, 70 godzin gry... Chce wiecej takich objawien na 3DSa!

Zabieram sie za Fire Emblem :)
To teraz powiedz mi, czy zauwazyles pewna rzecz? Dla tych co nie grali, nie zagladac.

[spoiler]Z pod tytulu gry, czyli Flying Fairy, usun 2x F xDDD I prosze bardzo, incepcja[/spoiler]

A co do "Chce wiecej takich gier". Jest bezposredni sequel, ktory wyjasnia o co chodzilo z ostatnimi sekundami zakonczenia itp, oczywiscie mam na sprzedaz tez :D

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2283
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » śr kwie 26, 2017 3:51 pm

Velsu, na pewno sie odezwe w sprawie sequela jak wroce do Polski (tu nawet messenger nie dziala). Co do spoilera:
[spoiler]Podtytul to bylo chyba "Where the Fairy Flies" i po usunieciu "f" wychodzilo "Airy Lies", ale to sie pokazywalo samo jak Ringabell odzyskal wspomnienia :) Wtedy te litery podczas loadingu podswietlaly sie na czerwono - bylem mega zaskoczony i cudownie polechtany takim czyms :) [/spoiler]

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » śr kwie 26, 2017 7:34 pm

Ja w zyciu kupilem 15 uzywanych konsol, wszystkie do dzis dzialaja bez zarzutu. Najtansza Vita byla za 120zl w stanie idealnym w boxie, ale to trzeba byc cierpliwym
Ja na podobnej zasadzie zdobyłam PSP, ale zakup wiązał się z dużą pomocą znajomego i bardzo długim czasem oczekiwania na przesyłkę. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić, więc nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na szybkim i sprawnym załatwieniu sprawy. Myślę, że zdecyduję się na tę ofertę.

Od siebie dodam, że w maju wychodzi na Vitę gra otome "Hakuoki: Kyoto Winds". Na stronie oficjalnego sklepu można już zamawiać edycję standardową (składającą się z samej gry) i kolekcjonerską (box poniżej):


Obrazek

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr kwie 26, 2017 10:03 pm

A jutro ma się pojawić Period Cube ;) Recka Hakuoki będzie u nas pod koniec maja (kopie już mamy), kiedy i czy Period, jeszcze nie wiem. Ale pozostałe otome (3?) są już ocenione.

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » śr kwie 26, 2017 10:12 pm

Ja natomiast nie mogę doczekać się swojej limitki. Mam już ich edycję kolekcjonerską z "Amnesii", więc wiem, że przywiązują dużą wagę do wysokiej jakości wykonania gadżetów. Chętnie też przeczytam Waszą recenzję, kiedy już sama ogram ten tytuł.

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » czw kwie 27, 2017 10:36 am

Zaczalem wlasnie grac w Persona 5, z 6 godzin na liczniku.

O mamo jakie to jest dobre! Myslalem ze po Automacie juz malo co bedzie w stanie mnie tak wciagnac i oczarowac, a P5 jest poprostu fenomendalne.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw kwie 27, 2017 5:48 pm

Dla szukających, taka oferta się pojawiła na jednej z fejsowych grup: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Kolesia nie znam, by co, daje tylko znać :)

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » czw kwie 27, 2017 6:02 pm

Gość chce za całość 600 zł, a konsola wypalcowana (mógł ją chociaż przetrzeć do zdjęcia) i posiadająca tylko kartę 4 GB. Jak dla mnie słaby deal.

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » czw kwie 27, 2017 11:27 pm

No ale w zestawie sa gry o wartosci ~300zl.

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » pt kwie 28, 2017 12:29 am

Nowe gry mogą mieć wartość 300 zł, racja. Ale on sprzedaje używane.

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » pt kwie 28, 2017 10:12 am

No i dlatego sa warte 300zl, nie rozumiem odpowiedzi? Jakby byly nowe to by byly warte 600zl.

edek223
Status: Offline

Post autor: edek223 » pt kwie 28, 2017 10:15 am

Moim zdaniem raczej słabo opłacalny deal ;d Omijałbym z daleka ;d

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » pt kwie 28, 2017 10:26 am

Velsu, napisałeś, że gry mają wartość 300 zł, więc założyłam, że kosztowały tyle, kiedy były nowe.

P.S. Niech ktoś usunie ten marketing szeptany powyżej.

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » pt kwie 28, 2017 1:23 pm

Teraz rozumiem :)

Nie no zawsze patrze na gry w zestawach po cenach uzywek i to jeszcze minimalnych, czyli takich, ktore sprzedalby sie dosc szybko (jak np srednia na allegro za gre to 60zl, ja licze np 40-50).

Jezeli nie interesuja Cie te tytuly i nie chcesz sie bawic w odsprzedawanie czesci z nich oraz chcesz miec spokoj, to mozesz kupic z tamtego sklepu co znalazlas. Jak chcesz sie pobawic i teoretycznie "zaryzykowac" to takie oferty tez sa ciekawe, ale w skrajnie malej ilosci przypadkow cos moze pojsc nie tak i trzeba sie z tym liczyc.

Ja moja pierwsza uzywana konsole kupilem ponad 12 lat temu od murzyna co mial lamana polszczyzne i zaprosil mnie na odbior osobisty na bazarze, gdzie sprzedawal adidasy (cena byla 4x mniejsza niz nowa konsola i 2x mniejsza niz uzywki). Konsola do dzis dziala bez zarzutu :D

Wildfowl
Status: Offline

Post autor: Wildfowl » pt kwie 28, 2017 1:39 pm

Kupię konsolę od gościa, o którym pisałam powyżej. Nie mam możliwości podejmowania większego ryzyka za niższą cenę, więc sprawa jest już przesądzona. Chyba że ktoś z Was lub Waszych zaufanych znajomych chciałby pozbyć się Vity, to wtedy można jeszcze coś ugadać.

Awatar użytkownika
Zugai.
Adept
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 03, 2017 11:57 pm
Status: Offline

Post autor: Zugai. » pt kwie 28, 2017 11:35 pm

Nintendo pod koniec życia 3DSa ogłasza nowy model w rodzinie :P. Przed wami New 2DS: https://www.youtube.com/watch?v=q1qrM1U ... e=youtu.be

Muszę przyznać, ze wygląda najlepiej ze wszystkich DSów :D . Nawet myślę o wymianie mojego starego XLa, ale z drugiej strony trzeba zbierać na switcha :D .

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » czw maja 04, 2017 7:12 pm

45 godzin juz w Persona 5, mysle ze jestem jakos w polowie gry, a moze nawet jeszcze nie, ale jest to chyba najlepsza gra w jaka gralem na przestrzeni ostatnich lat, spokojnie umieszczam ja na drugiej pozycji mojej topki wszechczasow zaraz za Final fantasy tactics.

Ludzie, jak tylko ktos lubi jrpg to ta gra jest warta kazdych pieniedzy, co za dzielo sztuki, myslalem ze po Nier Automata nic juz mna nie pozamiata a tu jeszcze mocniejsze uderzenie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości