Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Dział do rozmów na tematy wszelakie, nawet (a raczej głównie) te niezwiązane z mangą i anime.
Awatar użytkownika
Krylan
Adept
Posty: 253
Rejestracja: czw sty 21, 2010 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Krylan » wt mar 03, 2020 6:32 pm

Wszystkich pragnę miło powiadomić, że na Steamie można za darmo odebrać Visual Novel "Go! Go! Nippon! ~My First Trip to Japan~" (dodać do biblioteki można do 6 marca): https://store.steampowered.com/app/2518 ... _to_Japan/

Jest to sama podstawka, bez aktualizacji (te są jako DLC 2015, 2016), więc niektóre informacje są tam nieaktualne, np. pokazują targ rybny Tsukiji, który został przeniesiony w 2018 (w GGN z DLC 2016 mówią o tym, że zostanie zamknięty i przeniesiony). Mimo to, jest to bardzo fajny przewodnik po Japonii w formie visual novel (z fanserwisem).

EDIT: W sumie to się zastanawiam, dlaczego się na to zdecydowali... z powodu końca Overdrive, żeby zwiększyć sprzedaż aktualizacji, czy może planują coś nowego...

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Nelinnor » wt mar 03, 2020 7:16 pm

Krylan, ach, już myślałem że będzie to z DLC. Kupiłem tą VN dawno temu i miło wspominam, krótkie ale pocieszne. Też więc polecam za taką cenę.

Awatar użytkownika
Krylan
Adept
Posty: 253
Rejestracja: czw sty 21, 2010 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Krylan » wt mar 03, 2020 8:54 pm

Nelinnor, okazuje się, że ten prezent od Mangagamer jest z okazji pierwszej na Steamie wyprzedaży visual novel: https://store.steampowered.com/sale/visual_novel/

Dużo tytułów na przecenach. DLC do GGN można dostać po 7 złotych za każde.

Ja chyba na razie nic nie kupuję, bo za dużo tego mam (niedawno zacząłem Clannada czytać i raczej nieprędko to skończę).

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Ame » wt mar 03, 2020 10:33 pm

Krylan, dzięki za info. Kiedyś zastanawiałam się nad "Go! Go! Nippon! ~My First Trip to Japan~" . Zrezygnowałam, bo i tak mam sporo gier do przejścia...

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Mormicc » wt mar 03, 2020 11:39 pm

Ulotka reklamowa w postaci gry. Intrygujące. Z VN mam na bakier, kompletnie nie podchodzi mi ten typ rozgrywki (jestem chyba jedną z niewielu osób na świecie których Doki Doki nie porwało). Ale wezmę, bo oprócz tego, że jest darmowa to widzę, że mogę sobie ustawić angielski z japońskim na raz :P
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Nelinnor » sob mar 21, 2020 10:28 pm

Archerito, Kocurzyca, odpisze tutaj, żeby nie robić offtopu w temacie o pulpitach. :P

Można powiedzieć, że Legends of Runteterra wzięła wszystkich z zaskoczenia. Niedawno całe środowisko CCG nakręcało się na Artifacta, ale po spektakularnej porażce Valve chyba nikt się nie spodziewał, że Riot wyjdzie taka dobra gra. Sam też się podpisuję pod tą opinią - zestaw startowy daje ogromne możliwości jak na jego rozmiar, fazy walki niczym z MTG, jedna karta na turę niczym z Gwinta, mało RNG, duże pole do blefowania i różnorodnych strategii. Oby tak dalej, mam tylko nadzieję że tego nie zepsują, bo już wiele karcianek poległo mając dobry start, a potem zatracając się przy rozwoju.

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Archerito » sob mar 21, 2020 11:23 pm

Jak najbardziej się zgadzam dlatego podchodzę do tego z dużą dozą dystansu ale póki co jestem dobrej myśli. I co najważniejsze zdobywanie kart jest dużo łatwiejsze niż w HS. Wild carty to świetny pomysł, grinding na krainach jest przyjemny i co ważniejsze postępy są naprawdę odczuwalne, cotygodniowe skrzynki też całkiem spoko. Jedyne co troszkę mnie boli to przelicznik kryształów (4 karty herosów zamienione na kryształy to raptem 1 karta herosa), aczkolwiek rozumiem, że przy tak łatwym grindowaniu kart muszą być takie drogie :(

Awatar użytkownika
Krylan
Adept
Posty: 253
Rejestracja: czw sty 21, 2010 4:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Krylan » sob mar 21, 2020 11:44 pm

Ostatnio ze względu na coraz cięższą sytuację związaną z wirusem, pojawiło się dosyć sporo promocji, czy nawet rozdawnictwa cyfrowych dóbr. Tak, żeby siedzieć w domu spędzając przy nich czas.

Tutaj znajduje się lista gier, które można odebrać na różnych platformach (łącznie z regularnymi darmówkami od Epica, czy comiesięcznymi grami z abonamentów konsolowych): https://lowcygier.pl/darmowe/zostan-w-d ... 03-2020-r/ (w tym za darmo m.in. Tomb Raider z 2013, czy Lara Croft and the Temple of Osiris).

Ale to nie wszystko: na itch.io (gry bez DRM, głównie niezależne) również niektórzy postanowili podzielić się za darmo swoimi grami. Tutaj można je znaleźć: https://itch.io/c/757294/games-to-help-you-stay-inside (nie wszystkie są za darmo i nie wszystkie można przypisać na stałe do konta).
Aby przypisać grę do konta trzeba, będąc zalogowanym, nacisnąć "Download or claim" na podstronie produktu, w wyskakującym oknie "No thanks, just take me to the downloads" (jeśli chcecie, możecie też wybrać kwotę, jaką chcecie wesprzeć twórcę i zapłacić), a po przekierowaniu "Claim game". Dopiero wtedy gra jest przypisana do konta i będzie można ją pobrać kiedy się chce.

Na wyżej wspomnianej liście to też nie wszystko, ponieważ na itch.io poza tą główną "wyprzedażą" wydawcy mogą też prowadzić swoje własne. Tak właśnie zrobił Fruitbat Factory, które postanowiło dać graczom za darmo wszystkie wydane przez siebie visual novelki: https://itch.io/s/29062/stayathomevnsale
A ogólnie wszystkie wyprzedaże (w tym gry darmowe) można znaleźć tutaj: https://itch.io/sales

Z kolei na Humble Bundle jak zwykle można znaleźć paczki z grami w niskich cenach:
Humble Sakura Collection Bundle (OELVN od Winged Cloud. Szczerze to nie polecam, bo ich historie to kopiuj-wklej z wybranym motywem, nic ciekawego)
Humble Capcom Mega Bundle (trochę gier od Capcomu. Jak ktoś nie posiada gier z poprzedniego bundla, bo część się powtarza, to jest to dobra oferta)
Humble Just Drive Bundle (propozycja dla tych, co lubią wyścigówki różnego rodzaju)

---

Biblioteki pękają w szwach, ja na gry wydaję jakieś grosze, a i tak nie mam czasu, żeby w cokolwiek pograć (ostatnio zacząłem Indivisible w Game Passie, ale nie mam kiedy do tego wrócić).

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Nelinnor » sob mar 21, 2020 11:55 pm

Archerito, z tym przelicznikiem to raczej standard w tym gatunku. Mimo wszystko LoR mocno nadrabia tutaj tym, że nie można dostać duplikatu epickiej i legendarnej karty, kryształy dostaniemy dopiero wtedy kiedy mamy już wszystkie. Niedawno ktoś zauważył nawet, że w ostatniej łatce zrobiono ukryty buff dla regionalnych nagród, jeżeli mamy wszystkich herosów z danego regionu to dostaniemy innego losowego zamiast kryształów, to samo z epikami (chyba że mamy już całą kolekcję). Miło że ta polityka "bez duplikatów" została rozszerzona na wszystko.

Nie wiadomo jeszcze jak ogarną rozszerzenia, ale niedługo można się spodziewać kolejnych kart, jak nie w zestawie to na pewno jako rozszerzenie standardu. Była mowa o tym, że na pewno będzie więcej regionów, w ostatnim patchu ludzie dokopali się do plików audio z nowymi herosami, więc coś powoli nadchodzi. Dlatego jak ktoś ma pełną kolekcję to warto po prostu chomikować żetony do ekspedycji na później. :)

Mi jeszcze trochę brakuje, coś 15+ kopii herosów do pełnej kolekcji z 72 (4 herosów * 6 regionów * 3 kopie), chociaż myślę że jest to niezły wynik jak na F2P po miesiącu grania. Do HS nie ma co porównywać, bo w środowisku CCG to jest już synonim P2W, niemniej nawet z innymi grami LoR wypada naprawdę nieźle. Na pewno na razie jest to zasługa małej kolekcji więc im szybciej się zacznie tym lepiej, ciekawe jak później to będzie wyglądać.
Krylan pisze:
sob mar 21, 2020 11:44 pm
Biblioteki pękają w szwach, ja na gry wydaję jakieś grosze, a i tak nie mam czasu, żeby w cokolwiek pograć (ostatnio zacząłem Indivisible w Game Passie, ale nie mam kiedy do tego wrócić).
U mnie to samo. Zawsze byłem trochę do tyłu ze sprzętem i tym samym z grami, więc "kupka wstydu" urosła do ogromnych rozmiarów. Plus takiej sytuacji jest taki, że przynajmniej wydaje się mało i zawsze jest w co grać, bo zanim znajdzie się czas, albo nadrobi inne rzeczy, to dany tytuł będzie kosztować grosze. Zanim skończe to co już mam i co jest na liście, to pewnie wyjdzie już PS5 Slim. :)

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Archerito » ndz mar 22, 2020 12:54 pm

Nelinnor pisze:
sob mar 21, 2020 11:55 pm
Archerito, z tym przelicznikiem to raczej standard w tym gatunku.
Sprawdziłem i HS wygląda to tak (8/5/4/4), natomiast w LoR (6,66 > 7/5/5/4), więc jak widać karty Epic trudniej zdobyć w LoR i to moim zdaniem da się odczuć :( Po ponad półtora miesiąca gry brakuje mi tak pi razy oko R74/E36/H27 kart. Co w przeliczeniu procentowym daje (R23%/E33%/H38%). Zobacz na różnicę między R-E, a E-H. Stąd właśnie wrażenie, że te naprawdę wartościowe karty (zwłaszcza Epiki) zbiera się tu jakoś ciężej.
Nelinnor pisze:
sob mar 21, 2020 11:55 pm
Mimo wszystko LoR mocno nadrabia tutaj tym, że nie można dostać duplikatu epickiej i legendarnej karty, kryształy dostaniemy dopiero wtedy kiedy mamy już wszystkie.
Szczerze mówiąc na to nie zwróciłem uwagi ale wydaje mi się, że dostawałem kryształy nie tylko za commony. Aczkolwiek nie kłócę się i zobaczę przy najbliższych nagrodach :)
Nelinnor pisze:
sob mar 21, 2020 11:55 pm
w ostatniej łatce zrobiono ukryty buff dla regionalnych nagród, jeżeli mamy wszystkich herosów z danego regionu to dostaniemy innego losowego zamiast kryształów, to samo z epikami
Jeżeli faktycznie tak jest to naprawdę szacunek. Aczkolwiek jak rozumiem działa tylko w przypadku nagród regionalnych czy skrzyń tygodniowych też?
Nelinnor pisze:
sob mar 21, 2020 11:55 pm
Nie wiadomo jeszcze jak ogarną rozszerzenia, ale niedługo można się spodziewać kolejnych kart, jak nie w zestawie to na pewno jako rozszerzenie standardu.
To akurat było do przewidzenia, gdyż w przypadku dwumiesięcznego grania godzinkę dziennie jesteś w stanie ogarnąć zdecydowaną większość, jeśli nie całość kolekcji.
Nelinnor pisze:
sob mar 21, 2020 11:55 pm
Na pewno na razie jest to zasługa małej kolekcji więc im szybciej się zacznie tym lepiej, ciekawe jak później to będzie wyglądać.
Też jestem bardzo ciekaw :)
Nelinnor pisze:
sob mar 21, 2020 11:55 pm
U mnie to samo.
Dokładnie. Nakupione kupa gier na steamie/gogu/originie/epicu, a grać nawet nie mam ochoty. Nawet jeśli przysiądę do czegoś to raczej wałkuję po raz kolejny stare tytuły.

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Nelinnor » ndz mar 22, 2020 1:45 pm

Archerito pisze:
ndz mar 22, 2020 12:54 pm
Jeżeli faktycznie tak jest to naprawdę szacunek. Aczkolwiek jak rozumiem działa tylko w przypadku nagród regionalnych czy skrzyń tygodniowych też?
Nie, globalne to jest, wliczając tygodniowe skrzynki, ekspedycje i regionalne, przynajmniej od teraz. Można o tym przeczytać w pierwszych newsach na stronie podsumowujących ekonomię przy okazji premiery bety. Wcześniej było tak, że regionalne nagrody mogły wylosować tylko karty z danego regionu i jeżeli mieliśmy wszystkie epickie i legendarne to dostawało się kryształy zamiast coś innego z innych regionów, teraz te ścieżki działają tak jak reszta systemu - żadnego duplikatu aż do pełnej kolekcji. Wcześniej to był chyba bug, bo trochę kłóciło się to z tym co obiecywali, no ale już "naprawione" więc jak to się mówi, nie było tematu.

Awatar użytkownika
Lou
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:50 am
Lokalizacja: Pabianice
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Lou » pn mar 23, 2020 10:36 am

W temacie growej kupki wstydu, to ja na szczęście nie mam aż takiego problemu. Na konsoli ogrywam wszystko w miarę na bieżąco. Ze steamowych wyprzedaży czy z HB korzystam bardzo rzadko, bo kupuję gry które mnie rzeczywiście interesują, tym samym nie ma ich przesadnie dużo. Mam trochę zaległości na PC, bo od jakiegoś czasu gram głównie w gry ze SFP więc reszta (głównie starsze tytuły) poszła w odstawkę.
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Grey » śr mar 25, 2020 7:13 am

Z lekkim poślizgiem ale jednak nieomalże na premierę zakupiłem Nioha 2 :) przy jedynce bawiłem się świetnie, to mój pierwszy (i do czasu Code Veina - jedyny) soulslike, a dwójka to praktycznie to samo, tylko wszystkiego więcej i lepiej :)

Kreator postaci - bajka, jedyne czego mogę się doczepić to brak możliwości zrobienia kemonomimi :lol: Code Vein mnie pod tym względem tak rozpieścił, że trudno będzie jakiemukolwiek kreatorowi to przebić :) niemniej jednak i tak udało mi się stworzyć mokry sen nerda i od razu przechodzenie 2 minutowej odległościowo mapy przez 3 godziny jest przyjemniejsze xD

Za pierwszym Niohem poszedłem w topór i ciężką zbroję - co nie było zbyt mądrym pomysłem chyba, w demie dwójki chciałem spróbować walczyć włócznią i odachi, ale nie dość że znowu byłem powolny (Code Vein przyzwyczaił mnie do walki szybkim, lekkozbrojnym zabójcą~~) to jeszcze odachi większe od mojej postaci dziwnie wyglądało na jej plecach ;) także niezbyt ambitnie (obu broni mogłem używać w jedynce więc nie skorzystałem ani z tych z DLC z jedynki ani nowych z dwójki) poszedłem w styl ninja, lekka zbroja, kusarigama i podwójna katana xD mega to wygląda i daje niesamowitą radość, walka dwoma katanami jest niezwykle widowiskowa, kusarigama natomiast pozwala na bardzo elastyczny styl gry (w postawie wysokiej chyba ma najdalszy zasięg ze wszystkich, bije nawet włócznię).

O fabule póki co nie mogę wiele powiedzieć, ale klimat... miodzio. Już jedynka była mroczna, w dwójce jakimś cudem udało się im to jeszcze poprawić... to takie miejscami aż niepokojące, coś do czego pewnie Blizzard chciałby dążyć przy nowym Diablo ale nie ma szans żeby się na to zdecydował, są za cieńcy na to. Nawet do kreatora postaci dodano rozmowy rodziców głównego bohatera, takie odbywane a'la nad nowonarodzinym dzieckiem. W połączeniu z pierwszym filmem niesamowicie wprowadza to w nastrój i nadaje naszej postaci realizmu i człowieczeństwa. A już historie czytane nad zamordowanymi ciałami... zawsze były klimatyczne ale teraz aż dwa razy mnie ciarki lekkie przeszły :)

Sporo nowych mechanik, jeszcze ciekawsze projekty potworów... no co tu dużo mówić - jeśli komuś przynajmniej podobał się Nioh - brać w ciemno. Rzecz jasna jeśli z jakiegoś powodu Nioh Was odrzucił albo nie lubicie soulslikeów - nie macie tu czego szukać. Dwuminutowa mapa (patrząc na odległości) w 3 godziny gry. To chyba mówi samo za siebie xD

Przy okazji poruszę jeszcze temat DLC do Code Veina. O ile Code Vein otrzymywał sporo wspaniałych i oczekiwanych przez fanów darmowych aktualizacji, o tyle DLC to jakaś parodia. Spora zasługa tutaj jest u zachodniego wydawcy, który ponoć przetłumaczył japońską zapowiedź podstępnie i ze złą wolą by narobić smaka klientom. Miały to być 3 fabularne dodatki, w japońskiej wersji mówiło się o dodatkach z historiami ze wspomnień (krótkie, mówione epizody które się tylko ogląda i nie mające dla fabuły znaczenia) - także słabo. Wszystkie nowe bronie i pancerze to reskiny a nowe blood code są stricte nastawione na 2 atrybuty wymaksowane przy bardzo słabej reszcie. Na pewno doda to jakieś opcje - ale 100 zł to trochę za dużo za takie coś. Jeszcze gorzej - "możliwość zmiany stroju towarzysza" to nie jakiś uproszczony kreator postaci, ale po 3 reskiny dla każdego towarzysza które trzeba sobie wywalczyć robią specjalne challenge w walce z trudnymi bossami... Code Vein to gra naprawdę piękna ale DLC to prawdziwe oszustwo. I to nie przesada - jeżeli firma specjalnie błędnie tłumaczy z japońskiego to podstępnie wprowadza klienta w błąd... bardzo brzydko, bardzo.

Nie przeszedłem jeszcze żadnego dodatku - pierwszego nie byłem w stanie skończyć, może wrócę potem (na pewno w końcu wrócę ;) ) ale póki gram w Nioha 2 - nie ma szans. Niestety nie da się zmienić w Niohu 2 sterowania, a jest trochę inne. W tego typu grach jakikolwiek błąd na padzie powoduje natychmiastową śmierć także nie mogę grać w dwie takie gry jednocześnie :)

Rok 2020 pod względem gier na konsole zapowiada się naprawdę miodnie :)

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Ame » pt mar 27, 2020 2:51 pm

Kupował ktoś z was w Nintendo eShop? Interesuje mnie ty można zapłacić Paypal? Tańsze o 50% Octopath Traveler mnie zainteresowało. :roll:

Awatar użytkownika
Sefnir
Adept
Posty: 151
Rejestracja: śr lip 09, 2014 8:04 pm
Gender:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Sefnir » pt mar 27, 2020 3:40 pm

Można. W sumie na steamie Octopath Traveler jest teraz w tej samej cenie.

edit:
Jeszcze przez dwa dni można za darmo wypróbować na steamie theHunter: Call of the Wild. Jeśli ktoś był kiedykolwiek zainteresowany tym tytułem, polecam wypróbować. Sama gra zaliczyła też sporą przecenę i jest do dostania za 22zł, a sama podstawka zdecydowanie wystarczy by się dobrze bawić. DLC są kompletnie opcjonalne.
Tylko no tytuł jest bardzo specyficzny.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Ame » pt mar 27, 2020 8:59 pm

Sefnir, dzięki za odpowiedź.
Sefnir pisze:
pt mar 27, 2020 3:40 pm
W sumie na steamie Octopath Traveler jest teraz w tej samej cenie.
Faktycznie. Szkoda, że wśród tych wszystkich języków nie ma polskiego. :(

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Grey » ndz mar 29, 2020 11:24 am

Co tu dużo mówić - idzie się ze wzruszenia popłakać :) jeszcze Drakengard 3 poproszę

https://www.siliconera.com/nier-replica ... via-steam/
https://www.siliconera.com/nier-reincar ... artphones/

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Nelinnor » wt mar 31, 2020 1:07 pm

Tyle czekania od chwili zapowiedzi Persony 5R, a potem do zachodniej premiery, ale w końcu przyszła, yay. :D

Steelbook świetnie prezentuje się z Catherine, będzie komplet, mam nadzieję że Scramble też coś dostanie. :)
► Pokaż Spoiler
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Pajęcza_Lilia
Wtajemniczony
Posty: 572
Rejestracja: pt lip 28, 2017 2:21 pm
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Pajęcza_Lilia » śr kwie 01, 2020 5:33 am

Humble Bundle zebrało mieszankę gier za €28 i oddaje zysk by zwalczać Coronę. Jakby nie to, że w sumie tylko ze 2 mnie by interesowało to bym brała.

EDIT: https://www.humblebundle.com/conquer-covid19-bundle
Coś wcześniej pokręciłam próbując wstawić normalny link. :oops:
Ostatnio zmieniony śr kwie 01, 2020 1:25 pm przez Pajęcza_Lilia, łącznie zmieniany 2 razy.

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Gry na konsole i PC, czyli o elektronicznej rozrywce

Post autor: Archerito » śr kwie 01, 2020 10:21 am

Pajęcza_Lilia pisze:
śr kwie 01, 2020 5:33 am
viewtopic.php?f=70&t=200&p=251297#p251297
Zrobiłaś odnośnik do tego tematu, a zakładam, że miał być do bundla :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach czyli luźne ga(d/t)ki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości