Locke

Podforum przeznaczone dla miłośników Locke'a
Jun
Status: Offline

Locke

Post autor: Jun » sob kwie 26, 2003 1:12 pm

to manga dziekui której zaczołem sowją przygode z Mangą:P
uważam że jest jedna z lepszych wydawanych przez waneko
i nierozumienm dlaczego został przerwana

ToMik
Status: Offline

Post autor: ToMik » sob kwie 26, 2003 1:57 pm

Prawdopodobnie słabo się Locke sprzedawał :( i nie wszystkim odpowiadała kreska :( :( .
Fabuła była nieharlekinowata Locke nie romansował :twisted: dlatego na jego miejsce wchodzi Mars inne... :?

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz kwie 27, 2003 3:22 pm

W przypadku Locke'a dochodził jeszcze misz-masz z prawami autorskimi, choć nie wiem, jaki i czy w ogóle miało to wpływ na przerwanie serii.
Dla mnie ten komiks pozostaje jedną z najcieplej wspominanych rzeczy z początków działalności Waneko. Wprawdzie od zakończenia jego publikacji trochę wody w Odrze już upłynęło, ale gdybym miała dziś układać listę dwudziestu ulubionych serii, Locke prawdopodobnie by się tam znalazł. Nie żeby prezentował sobą coś szczególnie niezwykłego. Po prostu znakomicie mi podszedł, no i ten sentyment. Jak już gdzieś kiedyś podkreślałam, u mnie sentyment to potężna siła. ;)

if

iola
Status: Offline

Post autor: iola » pn kwie 28, 2003 7:52 pm

A ja się cieszę że Locke sie skończył, bo poczytać to można było ale żeby to specjalnie w pamięcie zostawalo to już nie...

A Waneko cechuje siętym że nie wydaje mang do końca więc już się boję o nowe pozycje :?

kizzu
Status: Offline

Post autor: kizzu » wt kwie 29, 2003 5:50 pm

ja tez sie ciesze ze locke sie skonczyl - ta manga jakos mnie nie przekonywala :arrow:

Kati
Status: Offline

Post autor: Kati » ndz maja 04, 2003 8:53 pm

a o czym to w ogole jest bo jak Waneko wydawalo Locke'a to Kati kupowala se gazety za 2,30 z propozycjami na wakacyjne maseczki ;P.. wspomozcie takie male debilne stworzonko ;___;

A. Watanuki
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:07 pm
Status: Offline

Post autor: A. Watanuki » śr maja 07, 2003 11:02 pm

Jezeli chodzi o to, ze jakoby specjalizujemy sie w niewydawaniu serii do konca, to zapraszam na forum o Kindaichim, gdzie te kwestie wyjasnilam.
Milosnikow zielonowlosego espera zapewniam, ze jezeli tylko pojawi sie taka mozliwosc, z przyjemnoscia te serie wznowimy - niestety, sadzac po ankiecie w Mangamiksie, nie nastapi to tak predko...

Veg
Status: Offline

Post autor: Veg » ndz maja 11, 2003 3:46 pm

Kati pisze:a o czym to w ogole jest bo jak Waneko wydawalo Locke'a to Kati kupowala se gazety za 2,30 z propozycjami na wakacyjne maseczki ;P.. wspomozcie takie male debilne stworzonko ;___;
Locke to science fiction o esperze (czlowieku, ktory ma ponadnaturalne psychiczne zdolnosci) ktory probuje zmienic swiat na lepsze. Ale to tak w wieeeeelkim skrocie...

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz maja 11, 2003 6:43 pm

ToMik pisze: (...) Locke nie romansował (...)
Moze Locke byl homo nie wiadomo dlatego nie romasowal ;P skad mozna widziec jak dalsze tomiki nie zostaly wydane ... to co tu jest napisane to zart nie brac tego do serca (to do fanow) !!

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw maja 22, 2003 8:18 pm

Locke jest swietna, lekka doslownie i w przenosni 'kieszonkowa' manga

byla to jedna z 1 mang jakie czytalem i podobnie jak Ithil mam do niej sentyment

Xeo
Status: Offline

Post autor: Xeo » sob maja 31, 2003 10:43 am

Locke, jest cudowna manga [moze nie tak jak Jez, ale..]
Trzeba poswiecic jej troche czasu, zeby z duma powiedziec
'zrozumialem' - ja np. musialem ow mange przeczytac 3 razy.. i nie zaluje!
To cos cudownego, co ze mna [ ow manga] zrobila.. (...)
Na prawde..
Jak pierwszy raz dostalem do rak Locke'a, moje zdanie
na temat tego co widzialem bylo 'bardzo przecietne' - mieszane..
Jednak Jez mnie nauczyl tego, ze nie wszystko jest zle co sie nienjlepiej prezetuje ;)) i chyba ta mysl pozwolila mi przetrwac..
Z czasem doszedlem do wniosku, ze zwracanie uwagi na takie detale jakimi sa obrazki.. i tylko na podstwie ich, ocenianie mangi jest bezsensowne.

Licze, ze polscy fani, zrozumieja magie niektorych, niezrozumialych dotychczas dla nich mang.. i zaczna czytac cos sensownego :)

dziekuje Xeo

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr paź 22, 2003 9:14 am

Tez bardzo lubie Locke'a, ale dopiero od niedawna. Co prawda moj pierwszy tomik kupilem jakies 4 lata temu, ale bylem wtedy na etapie DB, wiec przeczytalem i szybko odlozylem na polke. Dopiero niedawno z nudow zrobilem sobie powtorke z rozrywki i od razu zamowilem brakujace tomy. Wielka szkoda, ze taka swietna manga nie jest kontynuowana, ale widac nie wszyscy jeszcze dorosli do tego tylu komiksow. Zwlaszcza podobala mi sie ostatnia historia, ta o pierscieniu, po prostu mistrzostwo.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt lis 04, 2003 10:31 pm

Linaka1 pisze:
ToMik pisze: (...) Locke nie romansował (...)
Moze Locke byl homo nie wiadomo dlatego nie romasowal ;P skad mozna widziec jak dalsze tomiki nie zostaly wydane ... to co tu jest napisane to zart nie brac tego do serca (to do fanow) !!
Locke nie romansował, bo wszystkie najpierw zaczęły się interesować się nim, a nie na odwrót. Kiedy on zaczynał się interesować babami to albo ginęły (Irena, podałbym też Machiko, ale ją uważał barziej za siostrę niż kochankę) bądź czyszczono im pamięć (Prim).

Xeoß iñ g®éé&c
Status: Offline

Post autor: Xeoß iñ g®éé&c » czw lis 06, 2003 12:13 pm

a czy to zle, ze nie romansowal?
jak dla mnie to jest powazny plus,
nie dlatego, ze nie lubie romansow..
tylko mysle, ze manga by wiele na tym
stracila gdyby byl superczlowiek i jego
superczlowieczka.

:)

pozdrowienia dla wszystkich
z grecji, przesyla
mod, ktory wyjatkowo
czesto musi interweniowac :)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw lis 06, 2003 4:06 pm

Xeoß i& g&éé&c pisze:(...) mysle, ze manga by wiele na tym
stracila gdyby byl superczlowiek i jego
superczlowieczka.
Nie musi być od razu superczłowieczka, wystarczy zwykły człowiek (co by przy okazji dodawało zapytania dotyczące jaki jest sens być jedynym człowiekiem, który może żyć wiecznie). Druga sprawa, wiem, że ktoś może sądzić, że to ograniczy akcję, ale w ciągu 50 lat dużo się może wydarzyć (vide pierwsza połowa XX w.)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt lis 07, 2003 8:11 am

Xeoß i& g&éé&c pisze:pozdrowienia dla wszystkich
z grecji, przesyla
mod, ktory wyjatkowo
czesto musi interweniowac :)
No wreszcie sie odezwal ;P Pozdrowionka i wracaj do nas :]

RyuChanek
Status: Offline

Post autor: RyuChanek » czw gru 25, 2003 12:07 pm

A mnie sie locke raczej nie podoba :? niewiem jakies to takie .... wogole mnie nie wciegnelo a jak czytalam to spac mi sie chcialo i tylko patrzalam ile mi kartek do konca zostalo :lol: mam tylko 5 tom a to dlatego ze kupilam go za 2 zl w katowicach :lol: moze jak bym czytnela se wszystkie tomiki do by mi sie spodobalo ale watpie

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw gru 25, 2003 1:17 pm

RyuChanek pisze:A mnie sie locke raczej nie podoba :? niewiem jakies to takie .... wogole mnie nie wciegnelo a jak czytalam to spac mi sie chcialo i tylko patrzalam ile mi kartek do konca zostalo :lol: mam tylko 5 tom a to dlatego ze kupilam go za 2 zl w katowicach :lol: moze jak bym czytnela se wszystkie tomiki do by mi sie spodobalo ale watpie
Nic dziwnego, że ci się nie podobało... Toz to political science-fiction było. Nie mam nic przeciwko takim, ale w gruncie rzeczy nie najlepiej zaczyna się serię od tego typu historii.

RyuChanek
Status: Offline

Post autor: RyuChanek » czw gru 25, 2003 9:10 pm

No wlasnie nio ! Mam nadzieje ze uda mi sie wykombinowac pierwszy tomik z kas to sie zobaczy . Kupowac nie bede bo nie chcem ryzykowac a to za drogie jak na taka manga narazie :o

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 05, 2004 10:01 pm

Temat umarł więc go ożywię może :wink: No więc locka nie czytałam i nie wiem czy by mi się spodobal,ale może kiedyś zobacze jak będzie na allergo za niską cenę.A czy to prawda,że locke miał biały papier.

Zablokowany

Wróć do „Locke Superczłowiek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości