Silver Spoon - tom 5

Forum dotyczące mangi Silver Spoon i wszystkiego co z nią związane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Silver Spoon - tom 5

Post autor: Ame » pt lip 11, 2014 5:48 pm

Obrazek
Planowana premiera to 11 sierpnia 2014.

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » pn sie 18, 2014 4:42 pm

A ja ma pytanie do prenumeratorów SS. Czy dotarł już do was piąty tomik? Bo ja ani tomiku ani powiadomienia na mailu, że wysłany nie widzę i tak dumam czy w sezonie urlopowym gdzieś moje zamówienie się nie zagubiło... :P
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sie 18, 2014 4:53 pm

Napisz mi na PW swoje dane a zaraz ci sprawdzę, czy na pewno wyszedł do wysyłki
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

milla
Status: Offline

Post autor: milla » pn sie 18, 2014 8:22 pm

Usagisensei - do mnie 5 tom również jeszcze nie przyszedł.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz wrz 07, 2014 12:03 pm

Miałam o tym napisać już jakiś czas temu, ale wcześniej nie miałam na to czasu, więc zrobię to teraz. :D Doczekałam się w końcu tomu, w którym wyczyszczono wszystkie onomatopeje! :D

Jak to zobaczyłam, to musiałam przetrzeć oczy ze zdumienia, bo w pierwszej chwili nie byłam pewna, czy to rzeczywistość, czy tylko jakiś omam wzrokowy, ale na szczęście okazało się, że to jednak ten pierwszy wariant. Usunięto nawet tego dużego krzaka, który był na przykładowych stronach, co mnie niezmieniernie ucieszyło (Gdyby jeszcze inni tak robili...).

Tak czy siak, mam nadzieję, że od teraz można liczyć na taką samą jakość edycji i brak jakichkolwiek krzaków w następnych tomach SS, jak i tytułach, które mam zamiar kupić w niedalekiej przyszłości (BR już Wam odpuszczę, bo zostało tylko kilka tomów do końca). :)

majo
Adept
Posty: 219
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 9:48 am
Status: Online

Post autor: majo » pt lis 21, 2014 5:42 pm

Nareszcie udało mi się nadrobić akcję. Historia nie traci na świeżości i nadal wciąga zwłaszcza, że w tym tomie jest sporo scen z moimi ulubionymi zwierzakami :lol: I tu mnie jedno ciekawi, siwek ma na imię Kasztanek?

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Silver Spoon"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości