Yagate Kimi ni Naru

Zablokowany

Czy jesteś za wydaniem tej mangi?

Tak
20
49%
Może
6
15%
Nie
15
37%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Yagate Kimi ni Naru

Post autor: Kuroneko » śr cze 14, 2017 2:15 pm

Obrazek

Tytuł: Yagate Kimi ni Naru
Alternatywne tytuły: Bloom Into You; Eventually, I Will Become Yours
Autor: Nakatani
Liczba tomów: 4 (kontynuowana)
Wydawca: ASCII Media Works
Rodzaj: yuri, szkolne życie, dramat, romans

Opis: Yuu nie potrafi odpowiedzieć na wyznanie miłosne młodzego chłopaka, która chodzi do tej samej szkoły. Z jednej strony lubi go, z drugiej strony wyznanie jej nie poruszyło. Yuu uwielbia czytać mangi Shojo i często wyobrażała sobie, jakie uczucia powinno wzbudzać takie wyznanie. Dziewczyna podgląda Nanami, przewodniczącą samorządu uczniowskiego, gdy ona udziela odmownej odpowiedzi w podobnej sytuacji. Nanami również nigdy nie odwzajemniła uczucia. Gdy Yuu chce się naradzić w sprawie adoratora, Nanami niespodziewanie wyznaje jej miłość.

Moja opinia: Kreska jest bardzo ładna, a romans rozwija się powoli i w bardzo zajmujący sposób.

ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony czw sty 18, 2018 2:45 pm przez Kuroneko, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Lou
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:50 am
Lokalizacja: Pabianice
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Lou » śr cze 14, 2017 8:34 pm

Nie. Kupuję już wersję anglojęzyczną, bo kolekcjonerstwo. Historia totalnie do mnie nie trafia. Jest tak stereotypowo shoujo-aiowa, że aż mnie mdli (coś jak u Morinagi Milk). Jednak jest to tytuł, który w PL może znaleźć niszę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt cze 16, 2017 8:54 am

Szczerze tytuł tak bardzo standardowy że chyba bardziej się już nie da.
Jakby wyszło w pl, to pewnie bym kupił, ale nie byłby to jakiś duży priorytet.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Yagate Kimi ni Naru

Post autor: Kuroneko » czw sty 18, 2018 2:45 pm

Okładka 5:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Qamix
Status: Offline

Yagate Kimi ni Naru

Post autor: Qamix » ndz lut 11, 2018 10:51 pm

Przeczytałem 1 tomik po angielsku i manga mi się spodobała, może i nie jest to jakieś wyróżniające się fabułą shoujo-ai, ale jest jak dla mnie urocze i bardzo bym się cieszył, gdyby zostało wydane w Polsce. No ale to raczej tylko marzenie tym bardziej, że yuri w Polsce rzadko kto wydaje.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Yagate Kimi ni Naru

Post autor: Kocurzyca » pn lut 12, 2018 7:50 am

Czytałam skany dwukrotnie i naprawdę bardzo lubię ten tytuł :D to chyba jedyne GL które na 100% wiem, że bym kupiła, przy innych musiałabym się zastanowić. Lubię w tej mandze to, że jest taka... spokojna? Ciepła? Coś takiego. Podoba mi się jak główna bohaterka nie chce wchodzić w związek i sądzi również, że nie jest w stanie się zakochać, przynajmniej nie teraz. I jest konsekwentna w tym mimo rozwijającej się relacji z drugą bohaterką.

Manga podobał mi się dużo bardziej od Citrusa i chętniej bym ją u nas zobaczyła. W dodatku ma ładną kreskę :D

(btw przy ciemnowłosej spodziewałam się kogoś bardziej w stylu właśnie Mei z Citrus i przyjemnie się rozczarowałam :D)
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Yagate Kimi ni Naru

Post autor: Kuroneko » czw kwie 26, 2018 11:41 am

Yagate Kimi ni Naru dostanie anime :D

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Yagate Kimi ni Naru

Post autor: Kocurzyca » czw kwie 26, 2018 2:26 pm

Tak jak już pisałam w temacie o anime, nie mogę się doczekać :D może z tego wyjść naprawdę spokojna, przyjemna historia. Jestem ciekawa ile zekranizują, bo w sumie w momencie w którym skończyłam czytać rozdziały (sztuka teatralna) to jakoś nie przypominam sobie by specjalnie było cokolwiek co nadawałoby się na punkt kulminacyjny sezonu anime. To raczej statyczna historia, niezakończona.
Definitywnie czekam na to bardziej niż czekałam na anime Citrus.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość