Tokyo Ghoul: re

Zablokowany

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
69
64%
Nie
30
28%
Może
8
7%
 
Liczba głosów: 107

aqila
Adept
Posty: 168
Rejestracja: czw sie 13, 2015 9:34 pm
Status: Offline

Tokyo Ghoul: re

Post autor: aqila » czw sie 13, 2015 9:55 pm

[center]Obrazek [/center]

Liczba tomów: 3+
Autor: Ishida Sui
Gatunek: Dramat, Horror, Nadprzyrodzone moce, Psychologiczny, Seinen

Kontynuacja mangi Tokyo Ghoul, już wydawanej. Jednak to oddzielny tytuł który ma jak narazie 3- 4 tomy i jest na bierząco tworzony. Byłoby miło i... szybciej...

Tajemnicze stworzenia pożerające ludzi, ghule, wciąż zagrażają mieszkańcom Tokio. Za murami CCG, jedynej organizacji aktywnie je zwalczającej, Haise Sasaki dostaje zadanie specjalne. Ma sprawować nadzór nad czwórką problematycznych nastolatków zwanych Quinx, jednak po jakimś czasie od rozpoczęcia zadania Haise zaczyna miewać koszmary…

Wielu czytaczy i oglądaczy mangi, anime zna ten tytuł, ja zdecydowałem się na zakup tej mangi właśnie po obejrzeniu anime, ale ciekawią mnie bardzo dalsze losy bochaterów. Myślę, że sporo osób sięgnełoby po te mangę... No i po pierwszą część wydawaną również, wkońcu jak można mieć na półce cześć II, gdy niema się I.

KrzysztofB
Status: Offline

Post autor: KrzysztofB » sob sie 15, 2015 12:24 am

ja bym poczekał, aż zostaną wydane wszystkie tomy pierwszej serii w Polsce.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » sob sie 15, 2015 9:09 am

Na pewno zostanie wydana, ale po zakończeniu serii pierwszej :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob sie 15, 2015 7:41 pm

Też sądzę, że to tylko kwestia czasu. No chyba, że pierwsza seria się nie sprzeda dobrze, ale mam dziwne wrażenie że z tym nie będzie problemu :)

Scatiiś
Status: Offline

Post autor: Scatiiś » wt sie 18, 2015 10:02 am

Czytam na internecie ale z pewnością kupywałabym w formacie tomikowym. Uwielbiam Tokyo Ghoula *-*

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » wt sie 18, 2015 10:59 pm

Tokyo Ghul totalnie mnie nie kupuje - to jedna z tych serii, której popularności zupełnie nie rozumiem. Stąd oczywiście zagłosowałam na nie.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kuroneko » śr mar 02, 2016 11:14 am

Na pewno kupię. Chętnie bym brała też light novel i Tokyo Ghoul: Jack.
Ostatnio zmieniony śr mar 02, 2016 2:09 pm przez Kuroneko, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Velsu
Status: Offline

Post autor: Velsu » śr mar 02, 2016 11:29 am

Zaglosowalem na tak, mimo ze nie czytam TG. Jezeli jest to faktycznie kontynuacja, to nie widze sensu w glosowaniu na nie i odbieraniu ludziom mozliwosci kontynowania czytania, zwlaszcza ze jedynka sie juz u nas wydaje :)

A kto wie, moze jak kiedys znajde czas na ta serie i mi przypasuje.

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1317
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Tokyo Ghoul: re

Post autor: Sebek » czw gru 05, 2019 12:37 pm

Watek do zamkniecia :D
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość