Natsume Yuujinchou

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
147
65%
Nie
54
24%
Może
26
11%
 
Liczba głosów: 227

roxas3
Status: Offline

Post autor: roxas3 » czw sie 28, 2014 3:10 pm

Na pewno bym kupił. Animiec mnie strasznie wciągnął i mam nadzieję że waneko postara się wydać ten tytuł w polsce bo jest prawdę mówiąc zacny.

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK!!!

kei
Status: Offline

Post autor: kei » czw sie 28, 2014 10:55 pm

dałabym się dosłownie pokroić za polskie wydanie natsume. ;)

tak, tak, tak i jeszcze raz, tak!!

Kirhan
Status: Offline

Post autor: Kirhan » śr wrz 10, 2014 5:25 pm

Na pewno bym kupiła. Mam słabość do tej serii :)

nado
Status: Offline

Post autor: nado » czw sty 29, 2015 8:13 pm

Oglądałam anime, które zachwyciło mnie historią i klimatem. Na pewno kupiłabym mangę.

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » czw sty 29, 2015 8:41 pm

Nie lubię mang z youkai,wiec nie kupiłabym

Shinjaa
Status: Offline

Post autor: Shinjaa » śr maja 06, 2015 7:29 pm

Choćbym miała sprzedać nerkę, płat płuca lub wątroby by było mnie stać na tą bądź co bądź dosyć długą serie, zrobiłabym to! Byle tylko ją mieć. Kocham ją całym sercem i jej ukazanie się na polskich półkach jest moim marzeniem które od jakiegoś czasu niosę w sercu (razem z Tokyo Ghoul ale za to spełnione marzenie nigdy nie uda mi się odwdzięczyć wspaniałemu Waneko)

Tak czy siak, błagam o przemyślenie bo dzień w którym zobaczę komplet Natsume na swojej półce będzie jednym z lepszych w moim życiu :D

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » wt sie 25, 2015 11:10 pm

Jestem na tak. Bardzo miła i spokojna historia z świetnym humorem :)

Nalikka
Status: Offline

Post autor: Nalikka » pt sie 28, 2015 11:39 am

Kupowałabym, choćby seria miała liczyć setkę tomów.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pt lis 27, 2015 3:33 pm

Tak mi się spodobała, że przeczytałam większość dostępnych w skanach rozdziałów. Piękna, klimatyczna manga. Wciągnęłam się w ten świat. Szkoda, że mimo swojej dużej popularności, nie została jeszcze w Polsce wydana :(
Obrazek

Arst
Adept
Posty: 195
Rejestracja: ndz wrz 13, 2015 6:24 pm
Status: Offline

Post autor: Arst » pt lis 27, 2015 8:36 pm

Byle nie wydało tego hanami, bo Mushishi mi starczy :)

midorigami
Status: Offline

Post autor: midorigami » pt sty 22, 2016 1:05 pm

Zdecydowanie na tak, szkoda, że nie wydana :( właśnie nadganiam mój niedosyt po anime skanlacjami. To jest bardzo nie typowa seria, trzeba mieć na to dzień . Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz dokończyłam anime, to chyba brak czasu. Na rynku nie ma teraz mang, które bym kupowała. Wszystko jest takie płytkie. Domyślam się jednak, że nie każdemu przypadnie do gustu. Ta pozycja skusiłaby mnie znowu do wydawania kasy na tomiki. I jest to jedna z mang, w której cieszę się, że jest to seria nie zakończona bo nie chce się nigdy pożegnać z Natsume :) to będzie takie smutne :(

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » pt sty 22, 2016 1:30 pm

O tak! Duchy, demoy, religie, japońska mitologia to jest to. Biera wszystko ;) Tytuł oryginalny, ciekawy i śmieszny. Jest dosyć długi, ale uważam że miałby swoje stałe grono u nas. Anime również milo mi się oglądało. Polecam i liczę na wydanie mangi . Ten kot po prostu zabija! :D

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt sty 22, 2016 3:25 pm

Zdecydowanie nie, duchy, demony, religie, japońska mitologia to jest to co mi się już dawno przejadło. Do tego tytuł jest długi (to jest zaleta) ale przez to nie da mu szansy bo nie zamierzam się pakować w tak wyczerpującą finansowo serie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2701
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » ndz mar 20, 2016 6:48 pm

Pobawię się trochę w Itachiego :P

Jesienią wyjdzie piąty sezon anime Także Waneko... jakbyście chcieli wydać mangę, to macie reklamę w postaci kolejnego sezonu. Nie ma na co czekać :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz mar 20, 2016 7:35 pm

Tak! Wspaniałe wieści! Stęskniłam się za tą serią <3
Już nie mogę się doczekać.

Elumin
Status: Offline

Post autor: Elumin » ndz mar 20, 2016 9:16 pm

A zapowiedziano 5ty sezon.

Darya
Status: Offline

Post autor: Darya » pn mar 21, 2016 3:46 pm

Szczęście, radość, czekolada ;u;

Ja wiem, że serii stuknął już 20. tom i w ogóle kto by tam w Polsce chciał takie shoujo (które jest ukrytą opcją josei), ale znów człowiek ma tak troszeczkę nadziei, że jakiś wydawca się zlituje...

Aratar
Status: Offline

Post autor: Aratar » wt mar 22, 2016 11:59 am

Natsume pod shoujo podpada? Nie wiedziałem. Serie anime oglądałem i mi się bardzo podobały. Bardzo dobre w swojej prostocie.

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » wt mar 22, 2016 1:52 pm

Świetna wiadomość :mrgreen: Kocham tą mangę i anime :mrgreen:

Ayu
Status: Offline

Post autor: Ayu » pt mar 25, 2016 11:30 am

Zdecydowanie tak, kupowałabym na 100%, gdyż seria ma w sobie to COŚ, co urzeka człowieka niesamowicie. I nie mówię tu tylko o wątku z demonami i księgą babki Natsume. Mówię to głównie o wątku jego otwierania się na ludzi, na nowych przyjaciół (demonicznych i nie), a przede wszystkim na to, jak przyjmuje go nowa rodzina i jak Takashi wreszcie ma prawdziwy dom.
Dla mnie w tej serii tag "okruchy życia" zdecydowanie przeważa nad "demony etc.", przez co boję się, że jest to tytuł skierowany do starszych użytkowników, którzy czasem będą w stanie wyczytać coś między wierszami.
Podsumowując - ODDAM DUSZĘ ZA TEN TYTUŁ U NAS W KRAJU.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość