Ao no Exorcist # 15

Wątek dla fanów (i nie tylko) tego tytułu, w którym można dyskutować na temat polskiego wydania, tłumaczenia, tytułu i wszystkiego tego, na co najdzie Wam ochota a jest związane z Ao
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Ao no Exorcist # 15

Post autor: Itachi Uchiha » ndz gru 20, 2015 3:16 pm

Obrazek
Planowana premiera tego tomu to ok. 20 stycznia 2016.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr lut 17, 2016 8:38 am

Przyszłam tu, bo jestem kompletnie załamana i zażenowana jedną sceną z tomiku. Jak ją czytałam przez większość czasu zastanawiałam się czy to sen, halucynacja, pijackie omamy? Nie. To się naprawdę zdarzyło. O Boże. Aż mam ochotę rzucić tę mangę.
[spoiler]Przychodzi Shima. Nikt nie reaguje. Mija kilka minut. Wszyscy wyglądają na znudzonych. A potem ni stąd ni zowąd zaczynają... bić go. Co. I rozbierać do naga. Co.
Nawet nie wiem jak to skomentować.
Bohaterowie i relacje międzyludzkie to słaba strona tej mangi, ale żeby aż tak bardzo?
Nie pisząc o tym, że ja już serio nie wiem o co tam w ogóle chodzi w fabule, to wszystko jest zbyt dziwne i nie powyjaśniane. [/spoiler]
Obrazek

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » śr lut 17, 2016 2:32 pm

TBH uważam, że ta cała scena nie powinna mieć w ogóle miejsca. Ona jest tak słaba, że... nie wiem, wydaje się, jakby była pisana przez gimnazjalistę. Nie dość, że nie jest zabawna to na dodatek strasznie durna i kompletnie nie pasująca do całego komiksu. Katou chyba próbowała napisać+narysować coś rozładującego atmosferę, bo poprzedzający arc był hmmm można powiedzieć, że ciężki (jak na AoExa :P), ale widocznie nie miała na nic pomysłu.

Kiedy czytałam skany to nie byłam pewna, czy w ogóle zostać przy tej mandze. Bardzo, bardzo zwątpiłam :/ Mam nadzieję, że autorka nic podobnego już nie odwali.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » śr lut 17, 2016 5:52 pm

Mnie ta scena nawet niezbyt ruszyła, bo potem podeszli do sprawy poważniej, może serio miało to być takie rozładowanie emocji?
Ogólnie bardziej ciekawi mnie wątek Yukio (aż sobie zerknęłam na kolejne rozdziały w engliszu), więc się na tym nie skupiłam.
Mam odwrotnie, niż większość, bo właśnie od pewnego czasu Egzorcyści na nowo zaczęli mnie interesować i kupuję z radością.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » czw lut 18, 2016 2:53 pm

Wątek Yukio uważam za najciekawszy w tej chwili.

Przypomniało mi się, że jeszcze raz mocno się zdziwiłam podczas czytania tego tomu:
Obrazek
Co robi Helicarrier w Ane? :lol:
Obrazek
Może autorka jest fanem Avengersów.
Obrazek

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pn mar 07, 2016 4:52 pm

Trochę poniewczasie, ale też mam podobne odczucia co do tej sceny z Shimą.
Kurde, jego wątek [spoiler]podwójnego, a nawet potrójnego(?) agenta[/spoiler] był najciekawiej przedstawionym w Egzorcyście od kilku tomów. Głównie dlatego, że jest dość poważny jak na ten tytuł. Autorka mogła to inaczej wymyślić, jeśli już koniecznie musiała ujawniać jego "rolę" w tej intrydze (moim zdaniem w ogóle nie było potrzeby, by ekipa Rina o tym wiedziała).
Na szczęście ten tom zakończył się naprawdę interesująco i przywrócił mi wiarę, że pani Kazue ma jednak jakiś dobry pomysł na dalszą fabułę.
Meliona pisze: Przypomniało mi się, że jeszcze raz mocno się zdziwiłam podczas czytania tego tomu:
Obrazek
Co robi Helicarrier w Ane? :lol:
Obrazek
Może autorka jest fanem Avengersów.
Miałam identyczne skojarzenie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Ao No Exorcist"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość