Ao No Exorcist - wątek ogólny

Wątek dla fanów (i nie tylko) tego tytułu, w którym można dyskutować na temat polskiego wydania, tłumaczenia, tytułu i wszystkiego tego, na co najdzie Wam ochota a jest związane z Ao
ODPOWIEDZ
pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » wt sie 05, 2014 12:06 pm

Nie wiem na jakiej zasadzie w 8 tomie był "bonus cover", który prezentował się tak o ło (spoilerowy trochę) http://static.minitokyo.net/downloads/27/35/596777.jpg zamiast Kuro i Rina, ale czy jest szansa na coś podobnego u nas? Jako dodatek do przedpłat lub coś takiego? :mrgreen:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt sie 05, 2014 12:37 pm

Nie ma szans, trzeba by było załatwić na nią licencję bo jak każda wersja limitowana/edycja specjalna jest na osobnej licencji niż normalny tomik.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » ndz sie 17, 2014 12:05 pm

Na którym tomie mangi kończy się anime?
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » ndz sie 17, 2014 12:29 pm

Na Bace jest napisane: "Vol 4, Chap 14 (Alternate Ending)"
Obrazek

koshimae
Status: Offline

Post autor: koshimae » ndz sie 17, 2014 2:41 pm

Anime zaczelo w polowie odbiegac fabularnie :!:

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » ndz sie 17, 2014 2:45 pm

Ok, dzieku wielkie! Czyli czas zabrać się za czytanie :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz sie 17, 2014 8:52 pm

Anime zaczelo w polowie odbiegac fabularnie :!:
Nie prawda, bo dopiero koło 20 odcinka poszło swoim torem, wtedy rzuciłam anime.

koshimae
Status: Offline

Post autor: koshimae » ndz sie 17, 2014 10:56 pm

Dzieki goniu za wyprowadzie z bledu.ja rowniez pod koniec nie wytrzymalem i dropnalem

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz sie 17, 2014 11:00 pm

W anime strasznie rzuca się w oczy moment w którym autorom kończy się materiał z mangi. Poziom fabuły drastycznie spada, a poczynania bohaterów są mniej lub bardziej naiwno wręcz głupie.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn sie 18, 2014 9:39 pm

gg gonia pisze:W anime strasznie rzuca się w oczy moment w którym autorom kończy się materiał z mangi. Poziom fabuły drastycznie spada, a poczynania bohaterów są mniej lub bardziej naiwno wręcz głupie.
O, to to. Chociaż od pewnego momentu fabuła w mandze zwyczajnie mnie znudziła, więc ją też sobie odpuściłam. :P

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » ndz gru 28, 2014 12:50 am

Obrazek

Okładka do następnego tomu.

Nie podoba mi się ni chu chu :P

Mam nadzieję, że dobrze wstawiłam obrazek. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz gru 28, 2014 12:58 am

uczciwe muszę przyznać że jest słaba jeśli nie najsłabsza, ale bon z bazuką mnie rozwala.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » ndz gru 28, 2014 2:00 am

A mnie się podoba :(

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » ndz gru 28, 2014 12:05 pm

Carnivall pisze:A mnie się podoba
Mi nawet też. :P Jestem ciekawa, o co cho z tą bazuką...

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » ndz gru 28, 2014 6:48 pm

Ładna :shock: Stopy jak zwykle wyszły pani autorce nieproporcjonalnie małe, ale uwielbiam sposób w jaki koloruje swoje prace.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » ndz gru 28, 2014 7:22 pm

Ladna w sumie, ale pasuje mi bardziej na taką 'ostatnią' okladke :P
Obrazek

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » ndz gru 28, 2014 9:46 pm

BOŻE *O* KAWAII! PODOBA MI SIĘ *w* Oczekiwałam się na obwoluty z jakiś kobietą postacie, ale ten może być.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » ndz gru 28, 2014 10:53 pm

Nie tak dawno Izumo dostała swoją obwolutę, więc... ;] No i jeszcze Illuminati chick jest na tomie 13 (no i tutaj masz Shiemi)!

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pn gru 29, 2014 8:24 pm

Prawdę mówiąc nie wiem co z tą serią począć, chyba nie jestem docelowym targetem tej mangi, ale po kolei. Oglądałem jakiś film o egzorcystach i napaliłem się na takie klimaty. Mniej więcej wtedy pojawiło się info o tej mandze. Przeczytałem opis i obejrzałem okładkę (najpierwsza selekcja) myślę może być, do tego przyda się jakieś urozmaicenie. Później przeszło test 3 tomów (po takiej ilości zazwyczaj podejmuje decyzje o kontynuacji współpracy/porzuceniu), bo było śmiesznie i coś się działo. Ale od 5 zaczęło okropnie się wlec, nigdy nie sądziłem że dobre historie dodatkowe tak zaczną mnie drażnić :| , bo opóźniają akcje właściwą. Walk też jak na lekarstwo.
Wygląda na to że jestem za bardzo przyzwyczajony do sposobu prowadzenia tasiemców, czyli trochę gatki/wprowadzenia, a następnie konkretne pranie się po pyskach. Ładna kreska nie zastąpi mi wartkiej akcji.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » wt gru 30, 2014 4:32 pm

Fakt, Kato bardziej stawia na rozwój postaci i na relacjach między nimi niż na samej walce, więc co kto woli. Do tomu 7/8 to się ciągnie jak krew z nosa, ale właśnie od 5 zaczyna się jeden z dłuższych arców. Jeśli teraz Cię to nie zainteresowało, to potem lepiej nie będzie :P

**

eh głupio post pod postem pisać, ale forum aoexowe dostarcza tyle uroczych zdjęć grafik tego 14 tomu ;-; Spoilerowa kolorowa ilustracja w środku i skrzydełko . Na to drugie zrobiłam bolesne 'ąąąą ;A;', bo takie urocze, kolorowe zdjątka z Kyoto. A kolei przez to pierwsze okładka jednak mi się spodobała... :P

Chyba, że postowanie takich zdjęć nie jest dozwolone, to mówcie od razu :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Ao No Exorcist"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości