Karneval 6

Forum, na którym możecie dyskutować na temat polskiego wydania Karnevala, tłumaczenia i wszystkiego co z nim związane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Karneval 6

Post autor: Ame » śr kwie 09, 2014 8:50 pm

Obrazek
Planowana premiera to 9 maja 2014.

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » śr kwie 16, 2014 12:19 pm

Matko, pocięłabym się za jakikolwiek gadżet z tej mangi (najlepij z Yogim :D ). Kupiłam w ciemno na outlecie i przyznam że od dawna nic mnie tak nie wciągnęło jak to. I naprawdę nie zgodzę się że Nai jest irytujący (dobra, jest życiową łamagą i denerwuje czasem jego zachowanie), ale z biegiem czasu to się zmienia.

Już się nie mogę doczekać tego tomiku, będzie jedna z lepszych walk ;)

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » śr maja 14, 2014 12:11 pm

O ile poprzednie okładki przywodziły na myśl yaoi, tak ta jest całkowicie dziewczęca. Na żywo okładka jest jeszcze bardziej różowa niż może się wydawać, poza tym na kolorowej stronie znajduje się czterech naszych bishów głównych z gołymi lub półgołymi klatami. Tytułu prawie nie widać, a w Empiku nie ogarnęli i poustawiali do góry nogami przez to :D

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » śr maja 14, 2014 7:34 pm

vishaad pisze:Tytułu prawie nie widać, a w Empiku nie ogarnęli i poustawiali do góry nogami przez to
W moim Empiku było to samo. :D Ale okładka bardzo ładna i w ogóle obwoluty, kolorowe strony w tej mandze bardzo mi się podobają (choć nie czytam).

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » śr maja 14, 2014 9:39 pm

Otrzymałam już swój tomik i niestety tak jak na Kuroshitsuji 16, zaobserwowałam rozdwojenie konturów na grafice z okładki i stronie kolorowej. Nie wygląda to zbyt ciekawie i psuje całą obwolutę.

Senira
Status: Offline

Post autor: Senira » śr maja 21, 2014 4:02 pm

Mój tomik wciąż nie przyszedł. Zgłaszać to czy komuś też tak długo idzie?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr maja 21, 2014 4:51 pm

Napisz na zamowienie@waneko.pl, powinien już dawno dojść.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Senira
Status: Offline

Post autor: Senira » śr maja 21, 2014 7:19 pm

Dzięki, wiadomość wysłana.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Karneval"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości