Karneval - temat ogólny

Forum, na którym możecie dyskutować na temat polskiego wydania Karnevala, tłumaczenia i wszystkiego co z nim związane.
ODPOWIEDZ
telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » śr lut 13, 2013 8:23 pm

Ja podziękuje przynajmniej na razie :) Poczekam na recenzje, coś więcej o wydaniu...Szczerze mówiąc to właśnie okładki mnie lekko odstraszyły :P W pierwszej chwili pomyliłam głównego bohatera z dziewczyną ( nie zdarza mi się to często!) Ale mimo wszystko zerknę na skany, a nuż mnie to zainteresuje? Anime wychodzi tej wiosny (albo lata) jeśli dobrze kojarzę.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » pt lut 15, 2013 7:47 pm

Białowłosy bish na okładce=kupuję w ciemno. :mrgreen:

Mitsuki
Status: Offline

Post autor: Mitsuki » pn lut 18, 2013 12:33 am

Kiedy proponowałam ten tytuł na forum, nie wierzyłam, że zostanie wydany. Dziękuję Waneko, kocham Was :D Moja ulubiona manga zostanie wydana w Polsce, tak więc można powiedzieć, że moje małe życzenie zostało spełnione. Świetny wybór. Emisja anime na pewno zrobi swoje!
Będą kolorowe strony i będzie obwoluta - tak więc jestem w pełni usatysfakcjonowana ^^ Gdyby jeszcze format był większy ;-)

Awatar użytkownika
Nitka
Adept
Posty: 184
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 5:24 pm
Status: Offline

Post autor: Nitka » pn lut 18, 2013 2:23 pm

Przejrzałam pierwsze rozdziały i mam dość mieszane uczucia... Fabuła nie zaciekawiła mnie, ale kreska jest w miarę ładna. Główny bohater wydaje się być totalną ciapą ==... Pewnie poczekam na komentarze innych i może skuszę się na 1 tom.

Mei0311
Status: Offline

Post autor: Mei0311 » czw lut 21, 2013 2:09 pm

Dziękuję Waneko :-) Oczywiście kupię (choć już mam :P), bo to jedna z moich ulubionych mang.
Mam pewne pytanko odnośnie wydania, a konkretnie jednego z tomów (nr 10). W Japonii jego limitowana edycja wyszła z DVD (z zapowiedzią anime itd.) i tak się zastanawiam czy w naszym wydaniu rozważacie wydanie go w taki sposób? Czy byłoby to niemożliwe bądź zbyt kosztowne?

MelodyChan
Status: Offline

Post autor: MelodyChan » czw lut 21, 2013 3:00 pm

Raczej by nie miało sensu, bo kiedy u nas Karneval wyjdzie to aime juz sie pewnie skończy :F

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » ndz mar 10, 2013 1:23 pm

Nie wiem czy ktoś zadawał takie pytanie, ale czy wiadomo ile ten tytuł bedzie miał tomów? (tak około)

HeruShi
Status: Offline

Post autor: HeruShi » ndz mar 10, 2013 4:18 pm

Mnie zaciekawiło. Kasę mam, to się skuszę xp

Rika-chan
Status: Offline

Post autor: Rika-chan » pn kwie 01, 2013 2:59 pm

Kiedy wyjdzie 1 tom?

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » pn kwie 01, 2013 3:05 pm

Rika-chan pisze:Kiedy wyjdzie 1 tom?
http://waneko.pl/?page_id=2

W lipcu.

Yukisa
Status: Offline

Post autor: Yukisa » pt kwie 05, 2013 6:45 pm

Mi się spodobała manga,tylko kreska mi nie odpowiada.

Shizuka
Status: Offline

Post autor: Shizuka » ndz kwie 07, 2013 7:52 am

Widziałam pierwszy odcinek anime i czymś mi tam wieje, jednak nie na tyle by się za- lub zniechęcić. Póki co czekam na jakąś fajną babkę.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » ndz kwie 07, 2013 8:52 am

A ja myślałam, że to manga dla dzieci :shock: . Tak właściwie, to chciałam sobie o tym tworze poczytać, ale na starcie wyskoczyło mi różowe logo i z miejsca zmieniłam zdanie. :)
Nie wiem, może przejrzę losowy tom w Empiku, ale 'słiit' kreska skutecznie każe mi trzymać się z dala od tego tytułu.
Ostatnio zmieniony pt wrz 20, 2013 6:56 pm przez Meliona, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » ndz kwie 07, 2013 11:06 am

Obejrzałam pierwszy odcinek anime, strasznie sztampowe, nic zaskakującego, świeżego... Może jeszcze się rozkręci, ale póki co chyba sobie odpuszczę ten tytuł.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

liluf
Status: Offline

Post autor: liluf » pt kwie 12, 2013 7:28 pm

Ja kupię.

Powód?

Zobaczyłam PV Anime i bardzo mi się zapowiedź spodobała.

Penie miało na to wpływ to, że prawie każda postać wygląda super. (Oprócz jednej pani)
Faceci są nieziemscy!

Razem z przyjaciółką uznałyśmy. że widzimy na tej zapowiedzi zbyt wiele cudaków by to przegapić. A porównanie jednej postaci do Sebastiana Michaelsa wprawiło nas w głupkowaty śmiech.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt kwie 12, 2013 7:49 pm

Ja już zamówiłam przedpłatę na 1 tom (przed obejrzeniem anime). Obejrzałam 1 epek i za wiele się nie wydarzyło/nie wyjaśniło, ale mimo wszystko seria zapowiada się ciekawie :).
sumomo08 pisze:Nie wiem czy ktoś zadawał takie pytanie, ale czy wiadomo ile ten tytuł bedzie miał tomów? (tak około)
na razie jest 11 (wg. wikipedii), to trochę dużo. Czy ktoś jest na bieżąco ze skanami? Jestem ciekawa czy historia zbliża się ku końcowi czy jeszcze nie.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pt kwie 12, 2013 8:58 pm

sumomo08 pisze:Nie wiem czy ktoś zadawał takie pytanie, ale czy wiadomo ile ten tytuł bedzie miał tomów? (tak około)
Nie dam za to głowy uciąć, ale wydawnictwo coś wspominało o nie więcej niż 20 tomach co wynika z polityki japońskiego wydwnictwa.

MisakiYuki
Status: Offline

Post autor: MisakiYuki » śr kwie 24, 2013 8:38 pm

Hador pisze:Przejrzałam sobie okładki, które są po prostu śliczne i stąd moja jedyna (jak na razie) prośba do Waneko. Bardzo bym chciała, żeby obwoluta nie "zgubiła" tych uroczych dodatków na grzbietach, jakimi są te chibi postacie i pierdołki przed tytułem. Takie tam drobiazgi, ale uwierzcie mi, naprawdę cieszą oka czytelnika. :)
Podpisuję się pod tym. Również chciałabym widzieć na okładce te "cudaki", tym bardziej, że okładki są takie ładne :) Co do samej mangi, kupię na pewno, bardzo mnie zaciekawiło po obejrzeniu 3 odcinków. Kreska jest bardzo ładna, a fabuła szczególnie przypadła mi do gustu :D Macie moje pieniądze xD

Momo
Status: Offline

Post autor: Momo » śr kwie 24, 2013 9:00 pm

Ja już czytałam w internecie (właściwie dość dawno, pare tomów) ale i tak nie moge sie doczekać polskiego wydania :D

Jeśli będzie nie więcej niż 20 tomów to napewno kupie wszystkie :3

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » czw kwie 25, 2013 9:10 pm

Oglądałam pierwszy odcinek anime i stwierdzam, że nie jest złe :) . W sumie tematyka nie do końca taka, po którą sięgam, ale może się skuszę. Na chwilę obecną nadal się zastanawiam. Jak nie zacznę kupywać na bierząco, to ewentualnie zakupię w dalszej przyszłości xD. No chyba, że pojawi się jakiś inny fajny tytuł ^^.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Karneval"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości