DOGS: Stray dogs howling in the dark - temat ogólny

Miejsce, do wyrażania swoich opinii na temat mangi DOGS i jej polskiego wydania
Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » czw wrz 05, 2013 10:39 pm

Daminox pisze:Już czekam na wydanie z normalnym papierem 20. tomu Fullmety, więc...
Nie Ty jeden^^
Fakt faktem, jak komuś zależy to poczeka, więc warto się zastanowić ;P

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw wrz 05, 2013 11:04 pm

Daminox pisze:. A nie można po prostu w wydaniu drugim(czyt. dodruku) dać nową obwolutę. JPF sobie poradził z "Aż do nieba", książki z każdym wydaniem mają nową okładkę. Filmy też. Gdyby to drugie wydanie wyszło z nową grafiką to kupiłbym cały, nowy tomik.
To razem poczekamy na dodruk :wink:

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pt wrz 06, 2013 10:36 am

Zmiana obwoluty to jedno, zmiany w środku to drugie, nikt z nas nie wie czy przypadkiem autor nie postanowił narysować wszystkiego albo przynajmniej części od początku :P

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pt wrz 06, 2013 10:46 am

kuras, to zapytajcie i nam powiedzcie :P
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » pn wrz 09, 2013 5:46 am

Daminox pisze:
dejikos pisze:
Daminox pisze:A nie można po prostu w wydaniu drugim(czyt. dodruku)
Na to sobie kilka lat poczekasz...
Już czekam na wydanie z normalnym papierem 20. tomu Fullmety, więc...
Obrazek

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pn wrz 09, 2013 11:16 pm

Ja nie czekam...w sensie nie jestem pewna czy kupie czy nie jak się pokaże na białym, ale z tym 1 ekologicznym czuje ten prestiż "łał to w tedy były te podwyżki cen papieru i vat na książki i wielka drama fanów ze oni chcą biały papier"
I uważam ze fakt iż tom zerowy się odróżnia jest w pewien sposób ciekawy i nadaje mandze odrębności. Gdyż spokojnie można sobie na tym jednym tomie skończyć.

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » pn wrz 09, 2013 11:58 pm

gg gonia pisze:Ja nie czekam...w sensie nie jestem pewna czy kupie czy nie jak się pokaże na białym, ale z tym 1 ekologicznym czuje ten prestiż "łał to w tedy były te podwyżki cen papieru i vat na książki i wielka drama fanów ze oni chcą biały papier"
Znaczy ja czekam na nowe wydanie, gdyz tom 20 zniszczyl mojemu znajomemu tomy 19 i 21. Jakby tak "skeily" sie.

Marusera
Status: Offline

Post autor: Marusera » wt wrz 10, 2013 12:54 am

Nawet nie wiedziałam, że jest wydanie z taką obwolutą - fajnie by było gdyby w polskim wydaniu się pojawiła, ale jak nie ma to też nic nie szkodzi :P Manga i tak mi się podoba.

Veeke~
Status: Offline

Post autor: Veeke~ » wt wrz 10, 2013 9:01 am

Zdaje się że większość mang wydawanych w Anglii jest właśnie 'na ekologiczny papierze' i jakoś się sprzedają >.< (sama mam jednynie DRRR wydanie angielskie, ale pamiętam że jak przeglądałam w Waterstonie to mnie to uderzyło- ten papier)

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » wt wrz 10, 2013 10:00 am

Tylko zagraniczny "ekologiczny" papier nijak ma się do tego, jaki zafundowało nam JPF. Nasz był o wiele cieńszy i gorszej jakości. Gdyby mangi w Polsce były wydawane na takim papierze jak chociażby wydania amerykańskie, to - przynajmniej ja - nie miałabym pretensji (choć wielu fanów jest przyzwyczajonych do naszego białego papieru i rozumiem ich, bo mangi tak wydane ładnie się prezentują).

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » wt wrz 10, 2013 11:14 am

Ten użyty przez JPF i ten używany przez zagraniczne wydawnictwa to są dwa zupełnie inne od siebie papiery. To tak jak by porównywać Fiata i Ferrari tylko dlatego, że są włoskie.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"DOGS"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości