Strona 1 z 1

Podobieństwo między Hajime a Adasiem z "Szatana z VII k

: sob sty 22, 2005 6:18 pm
autor: kodzio
Wprawdzie już dawno temu WANEKO przerwało wydawanie mangi " Zapiski Detektywa Kindaichi" ale uważam, że warto trochę powspominać i nieco ożywić umierający już temat.
Niedawno przeczytałem powieść pt. " Szatan z siodmej klasy" pióra znanego polskiego pisarza Kornela Makuszyńskiego. Czytając książkę o Adasiu, coraz to bardziej przypominała mi się manga o Hajime. Czy Wy też zauważacie podobieństwo między bohaterami z dwóch oddzielnych światów książki i mangi? Czekam na Wasze opinie. コジオ

: wt sty 25, 2005 10:26 am
autor: zandam
hmm wiesz ....chyba nie :? Chociaż charakterki mieli troszkę podobne :twisted: Ale Adam był bardziej zafrasowany tądziewoją (nie pamiętam jak jej było :oops: ) a Haime hmm raczej interesuje się morderstwami i szczegółami tych spraw^^ Zreszta ksiązka Kornela hmm mniej mi się podobała od Haime 8) może jestem dziwna ale mam nadzieję,ze kiedyś wznowią haime i będziemy mogli znowu na jego temat podyskutować :wink:

: wt sty 25, 2005 10:50 am
autor: kodzio
Tej dziewczynie było Wanda...
Hajime tez interesował się Miyuki, tylko jakby na drugim planie.

: wt sty 25, 2005 8:10 pm
autor: zandam
No własnie na drugim :D Czyt. żadko i w ekstremalnych przypadkach gdy była w tarapatach 8) Zresztą szatana czytałam whmm chyba w 5 klasie podstawówki-_- ale jego przygody szybciej przypominały mi 4 pancernych i psa :roll: lub jakiś stary film polski hmm był taki jeden o młodym chłopaku którego spotykają różne niebezpieczne rzeczy :? ale skleroza boli. Kocham Haimka ,ponieważ przy nim możesz spróbować odgadnąć kto czego w szatanie nie było :wink: