Jak on to robi ?!

Zapraszamy do dyskusji fanów detektywa Kindaichi
Zablokowany
Awatar użytkownika
Norad
Wtajemniczony

Jak on to robi ?!

Post autor: Norad » wt lis 04, 2003 9:52 pm

Witam ^^
Dopiero co zacząłem czytać "ZDK" osobiście, jestem w szoku, nie mam pojęcia jak można wymyśleć coś takiego. Czy uważacie, że takie zagadki są naprawdę do rozwiązania ? Gdy zaczynam czytać każdy tom i widzę jak ktoś ginie na wszystkie sposoby próbuje odgadnąć kto jest mordercą. Nigdy mi się nie udało, nigdy nie trafiłem, nie byłem nawet blisko, a wam się udało ? Jestem pełen uznania, że ludzię potrafią wymyślić coś takiego, niby tylko manga, a jakie genialne !
WANEKO ANDERGRAŁND
Z Love Hiną od 19 lat.

Shig
nołlife
Status: Offline

Post autor: Shig » wt lis 04, 2003 11:11 pm

Heh...
Zagadki nie są takie trudne.
Mieliśmy niezłą zabawę w temacie Who is the killer?, ale jeżeli dopiero zacząłeś czytać Kindola, to do tamtego tematu lepiej nie zaglądaj, bo się możesz nadziać na spoilery.
雲の切れ目から 星1つ2つ3つ4つ晴れわたり

Awatar użytkownika
Norad
Wtajemniczony

Post autor: Norad » śr lis 05, 2003 2:22 pm

Shig pisze:Heh...
Zagadki nie są takie trudne.
Nie są takie trudne ? Fajnie, że odgadnąłeś kto zabijał w pierwszym tomie ? Dla mnie szok, a co do drugiego to jusz nie mówię ;p
WANEKO ANDERGRAŁND
Z Love Hiną od 19 lat.

Zei-chan

Post autor: Zei-chan » śr lis 05, 2003 4:17 pm

Hm... Zagadka z pierwszego tomu nie była najtrudniejsza, ale już z 6 tomu (ta z jeziorem Hirenko) jest imo wyjątkowo trudna :shock: Trochę mało tam szczegółów :wink:
Kupię figurki z Naruto (te, co były kiedyś w Hon'yi) - Naruto, Sakura, Sasuke, Gaara, Lee i Kakashi!

Shig
nołlife

Post autor: Shig » śr lis 05, 2003 5:08 pm

Zei-chan pisze:Hm... Zagadka z pierwszego tomu nie była najtrudniejsza, ale już z 6 tomu (ta z jeziorem Hirenko) jest imo wyjątkowo trudna :shock: Trochę mało tam szczegółów :wink:
W szóstym tomiku szczegółów jest dośc mało, ale swoje typy mam.
Ciekawy jestem czy się sprawdzą.
雲の切れ目から 星1つ2つ3つ4つ晴れわたり

Awatar użytkownika
Norad
Wtajemniczony

Post autor: Norad » śr lis 26, 2003 4:42 pm

Shig pisze:
Zei-chan pisze:Hm... Zagadka z pierwszego tomu nie była najtrudniejsza, ale już z 6 tomu (ta z jeziorem Hirenko) jest imo wyjątkowo trudna :shock: Trochę mało tam szczegółów :wink:
W szóstym tomiku szczegółów jest dośc mało, ale swoje typy mam.
Ciekawy jestem czy się sprawdzą.
Hehe, tesh mam swoje typy..jednak jeszcze nigdy nie trafiłem ;p Nie byłby ze mnie detektyw :P
WANEKO ANDERGRAŁND
Z Love Hiną od 19 lat.

seto-kun

Post autor: seto-kun » czw paź 28, 2004 10:44 am

Wiem że temat już dawno nie odwiedzany i troche późno na wpisywanie się do niego ale cóż jestem tu nowy więc po prostu napisze co mam do napisania. Jeśli chodzi o zagadki w ZDK są no cóż można powiedzieć że przynajmniej jak dla mnie są dość skomplikowane. Zresztą czytam dopiero czwarty tomik porzyczony od kolegi i musze przyznać że w dwóch pierwszych sprawch moje typowania morddercy były chybione. W sprawie morderstw w sześciorożnej wiosce udało mi się prawie odgadłem kto był pierwszym mordercą ale nie domyśliłem się że wakaba została zamordowana zaraz potem, a tego gościa wogule niepodejrzewałem. Swoją drogą wymyślić coś takiego... no no naprawde trzeba mieć łeb na karku... a może autorzy ZDK mają coś na sumieniu? che che che...
Kto umie czytać,
posiadł klucz do wielkich czynów,
do nieprzeczuwanych możliwości,
do upajająco pięknego,
udanego i sensownego życia.
Aldous Huxley

Zablokowany

Wróć do „Zapiski Detektywa Kindaichi”