Kindaichi - Układ "Europejski" czy "Japoński&

Zapraszamy do dyskusji fanów detektywa Kindaichi
Zablokowany

Co zrobić z Kindaichim?

Czas głosowania minął pt paź 10, 2003 9:59 pm

Zostawić do końca układ "europejski" (od lewej do prawej)
4
17%
Zostawić do końca układ "europejski" (od lewej do prawej)
4
17%
Od 6 tomu przerzucić się na styl "japoński" (od prawej do lewej) i wydawać tak już do końca
6
25%
Od 6 tomu przerzucić się na styl "japoński" (od prawej do lewej) i wydawać tak już do końca
6
25%
Obojętne mi to. Niech się dzieje wola nieba...
2
8%
Obojętne mi to. Niech się dzieje wola nieba...
2
8%
 
Liczba głosów: 24

Zei-chan
Status: Offline

Kindaichi - Układ "Europejski" czy "Japoński&

Post autor: Zei-chan » pn sie 11, 2003 9:59 pm

Hm... Zastanawiam się co inni sądzą o decyzji Waneko,żeby zmienić układ stron z europejskiego na japoński.Może się wypowiecie?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn sie 11, 2003 10:02 pm

No niestety decyzja juz chyba zapadła i ponoć jest to na prośbę fanów.
Ja bym wolał żeby zostało jak jest bo tak dziwnie trochę w środku serii zmieniać układ. Najważniejsze jednak żeby Kindaichi był kontynuowany.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 12, 2003 12:34 am

Setokun pisze:Ja bym wolał żeby zostało jak jest bo tak dziwnie trochę w środku serii zmieniać układ.
Seto, w jakim środku?
Toż to dopiero początek serii jest :)

BTW: Układ japoński = Mniej kłopotów z tłumaczeniem i przeinaczeniami spowodowanymi lustrzanym odbiciem.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sie 12, 2003 12:36 am

Shig pisze:
Setokun pisze:Ja bym wolał żeby zostało jak jest bo tak dziwnie trochę w środku serii zmieniać układ.
Seto, w jakim środku?
Toż to dopiero początek serii jest :)
Wiem, wiem. Nie powiedziałem w połowie tylko w środu znaczy, że juz kilka wydali i w trakcie wydawania zmieniaja cosik. No to powiem w trakcie i bedzie git.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 12, 2003 12:39 am

Tak szczerze, to od samego początku żałowałem, że układ europejski jest, a jak zobaczyłem parę wtop z przeinaczeniem lewej i prawej to wiedziałem, że będą układ jak najszybciej zmieniać.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt sie 12, 2003 12:42 am

I dlatego wolę mangi w oryginalnym układzie. Już się przyzwyczaiłem do tego stopnia, że zwykłe komiksy chce zaczynał od tyłu...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sie 12, 2003 12:44 am

Hehe...
Mam to samo :)

Radziu
Status: Offline

Post autor: Radziu » ndz sie 17, 2003 12:15 pm

Ankieta zrobiona chyba trochę zbyt późno, ale jesli traktować ją jako pytanie który system wole - oczywiście że japoński i szkoda że pięć pierwszych tomów "Zapisków..." jest zrobionych na sposób europejski.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz sie 17, 2003 12:31 pm

Rowqniez jestem za by wydawac mangi w oryginalnym ukladzie :]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz sie 17, 2003 4:13 pm

Ja mam taką głupawą propozycję:

Może Waneko zebrałoby zamówienia i kasę od chętnych i wydało dla tych wybranych jako swoisty exclusive pierwsze 5 tomów Kindola w układzie japońskim?

Ja się piszę :)
(Wiem, wiem... porąbany ostro jestem :))

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » wt sie 19, 2003 2:33 pm

Shig pisze:Ja mam taką głupawą propozycję:

Może Waneko zebrałoby zamówienia i kasę od chętnych i wydało dla tych wybranych jako swoisty exclusive pierwsze 5 tomów Kindola w układzie japońskim?

Ja się piszę :)
(Wiem, wiem... porąbany ostro jestem :))
oj, jestes, jestes....Dobra wola, zeby wydali calosc, a ty tu takie propozycje sadzisz :shock: nie ma to jak fan :P 8) wsio przejdzie :lol:

Zablokowany

Wróć do „Zapiski Detektywa Kindaichi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości