Piąty tom już jest.

Zapraszamy do dyskusji fanów detektywa Kindaichi
Zablokowany
Shig
Status: Offline

Piąty tom już jest.

Post autor: Shig » wt lip 22, 2003 9:52 pm

Informujemy, iz wydawnictwo Waneko wydalo
piaty tom mangi "Zapiski detektywa Kindaichi".
Takie info otrzymałem w newsleterze z JPF.
Mangę już można zamawiać online, a niedługo powinna się pojawić (o ile już jej nie ma) w punktach sprzedaży.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt lip 22, 2003 10:24 pm

Wreszcie !!
Lece jutro zobaczyć do księgarni !

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr lip 23, 2003 11:08 am

A oto okladka :]

Obrazek

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » czw lip 24, 2003 10:05 pm

Jeeeee.......kupiłem i przeczytałem. Zakończenie "sprawy magika" była dla mnie dość zaskakujące (chociaż osoba samego mordercy już nie), a "Wyspa skarbów" zapowiada się całkiem ciekawie. Trapi mnie jedynie sprawa "japońskiego układu", który ma obowiązywać od następnego tomu "Kindola", a właściwie to sprawa grzbietów (troszkę to zawikłane ;]). Czy po zmianie z układu "naszego" na "japoński" grzbiety tomów będą do siebie pasować ? Zna ktoś odpowiedź na to pytanie ? To tyle ode mnie.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz lip 27, 2003 1:47 am

Ja już też przeczytałem. :P
Wspomnialeś GonZo o zmianie sposobu wydawania Kindaichiego...
Zgadzam się że takie posunięcie w środku serii jest zaskakujące ale ponoć tak chcieli fani
(czyli chyba my :? ). Co do zmiany grzbietów to wydaje się to nieuniknione
(chociaż, kto wie... dałoby się chyba coś z tym zrobić...).
Popatrzmy jednak na VGAi. Pamiętacie te skargi ? :) Ja się tym zbytnie nie przejmę
(z grzbietami VGAi jakoś się pogodziłem), ważne że Kindaichi będzie kontynuowany i że nie spotka go taki los jak detektywa Jeża (niech chodziaż na naszym rynku bedzie jedna manga detektywistyczna, choć bardziej podobał mi się Jeż).

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz lip 27, 2003 11:46 am

Tak, ale zauważ Seto, że obrazki na grzbietach układają się w jeden większych obraz. Grzbiety ZDK nie są zrobione "ot tak", one mają swój cel. To nie jest tak jak w przypadku VGAi, gdzie mamy tylko wizerunki postaci, tutaj sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz lip 27, 2003 11:57 am

No tak GonZo, masz rację. Tylko czy to jest problem? Zmiana kierunku czytania teoretycznie zmieniła by cały układ grzbietu ale tenże jest od 4 tomu w postaci obwoluty. Myśle że nie stanowić będzie problemu takie wydrukowanie grzbietu aby pasował do reszty. A może się mylę...

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz lip 27, 2003 3:13 pm

5 tom to ostatni jaki Waneko ma wydawac ? bo nie jestem w temacie to nie wiem ;>

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz lip 27, 2003 3:22 pm

Bedzie wydawany dalej jesli beda na niego chetni a to sie okaze w ankiecie :]

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » ndz lip 27, 2003 3:28 pm

Lilu >> Dzieki za oswiecenie mnie !
Gdyby nie byl tasiemcem to nie byloby problemu ;P
EnD

Zablokowany

Wróć do „Zapiski Detektywa Kindaichi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości