Witchcraft

Rozmowy wszelakie na temat wydawnictwa Yumegari, wydawanych przez nie mang, itp, itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » czw sie 27, 2015 8:42 pm

kolora pisze:Więc przy niemożliwości poznania tej tajemnicy informacja, że nakład się skończył, jest informacją żadną.
Jeżeli skończył się w dwa miesiące to znaczy, że sprzedał się bardzo dobrze. Przecież nie wydrukowali tego w 100 egzemplarzach.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » czw sie 27, 2015 9:09 pm

amsterdream pisze:Jeżeli skończył się w dwa miesiące to znaczy, że sprzedał się bardzo dobrze. Przecież nie wydrukowali tego w 100 egzemplarzach.
Jeśli inne ich manhwy sprzedają się tak sobie (a Kotori mówi wprost że manhwy sprzedają się słabo), do tego dodać cenzurę 2 stron (którą popieram, ale cenzura to cenzura) i jeszcze gatunek którego nigdy na rynku nie było to nie zdziwiłabym się jakby nie ryzykowali i dali o połowę mniejszy nakład. Do tego wyczerpanie nakładu u nich nie równa się wyczerpaniu nakładu w innych sklepach.

kolora
Status: Offline

Post autor: kolora » pt sie 28, 2015 8:03 am

amsterdream pisze:
kolora pisze:Więc przy niemożliwości poznania tej tajemnicy informacja, że nakład się skończył, jest informacją żadną.
Jeżeli skończył się w dwa miesiące to znaczy, że sprzedał się bardzo dobrze. Przecież nie wydrukowali tego w 100 egzemplarzach.
Tego się nigdy nie dowiemy.

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » pt sie 28, 2015 9:36 am

Kupiłam, przeczytałam, ale jestem nieco rozczarowana. Osobiście wolałabym coś bardziej urozmaiconego zarówno jeżeli chodzi o seks jak i o fabułę. Trochę się nudziłam czytając.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pt sie 28, 2015 9:49 am

kolora pisze:
amsterdream pisze:
kolora pisze:Więc przy niemożliwości poznania tej tajemnicy informacja, że nakład się skończył, jest informacją żadną.
Jeżeli skończył się w dwa miesiące to znaczy, że sprzedał się bardzo dobrze. Przecież nie wydrukowali tego w 100 egzemplarzach.
Tego się nigdy nie dowiemy.
Gdzie te piękne czasy, kiedy w egzemplarzu książki czy komiksu na stopce drukowano nakład... Pamiętam z tamtych lat Thorgale z nakładem 120 000 czy pierwszego, polskiego Supermana z nakładem 360 000 (sic!).

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » sob sie 29, 2015 9:42 am

Na dobrą sprawę można jeszcze dorzucić Chirality, choć to miało fabułę (jaka ona była, taka była, ale jednak...).

Penance
Status: Offline

Post autor: Penance » pt wrz 11, 2015 10:39 am

uff, udało się zgarnąć ostatnią sztukę z manganime.pl, a człowiek myślał że sobie na spokojnie z gildii zgarnie..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yumegari”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości