Savage Garden

Rozmowy wszelakie na temat wydawnictwa Yumegari, wydawanych przez nie mang, itp, itd.
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz kwie 17, 2016 7:37 pm

Seria już dawno przeczytana. Co dziwne wzięłam się za zbieranie tej serii od kiedy wyszedł I tom i pomimo, że wcześniej jej nie znałam nie waham się jej kupować.
Od I tomu strasznie mnie wciągnęła. Było dla mnie to męczarnią czekać na kolejne tomy.
Kreska bardzo przypadła mi do gustu :D Na początku miałam problem z rozróżnieniem bohaterów braci oraz Joshua. Teraz bez problemu ich nie mylę i nie wiem jak mogłam ich nie rozróżniać :lol:
Spodobało mi się w tej manhwie to, że nie jest to następna komedia gdzie bohaterka jest przebrana za chłopaka. Klimat staje się coraz poważniejszy w następnych tomach. Natomiast w czwartym nie mogę pojąć głupstwa Gabrieli. Dla tych co są po lekturze 4 tomu:[spoiler] Gabriela się upiła(co było bardzo nie mądre) oraz przyznała się Raymondowi, że woli chłopców.[/spoiler] Wcześniej była to bardzo ostrożna to dlatego mnie to tak raziło.
Nie mam żadnych uczuć co go bohaterów. Każdy pokazuje swoje różne oblicza(najczęściej te najgorsze). Jedynie Angele mnie zraziła przez to jak traktowała Willa(szybko go polubiłam). Byłam zaskoczona decyzjami Euana oraz co z tego wynikło.
Podoba mi się jak autorka ukazała miłość. Do czego ludzie są skłonni gdy są pod wpływem silnych emocji.
Nie przeszkadzało mi to, że autorka nie zwraca zbytnio uwagi na ramy czasowe utworu. Szlachta tutaj idealnie pasowała. Każdy wie jak była zapsuta.
Autorka ma swój własny oryginalny styl i to jest bardzo na plus. Jej utwory są jedyne w swoim rodzaju. Jedynie przeczytałam dwie. Oprócz tej czytałam także Nobody Knows. Savage Garden bardziej przypadło mi do gustu, ale w jej utworach coś jest takiego, że przyciąga do siebie.

Ten który myśli
Adept
Posty: 214
Rejestracja: śr wrz 24, 2014 1:10 pm
Status: Offline

Post autor: Ten który myśli » ndz kwie 17, 2016 9:36 pm

A polowanie na antylopy w Anglii cie nie zdzwiło? :D

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz kwie 17, 2016 10:51 pm

Ten który myśli na antylopy!? Było coś takiego? W 4 tomie było polowanie, ale nie było pokazane na co konkretnie polują. Jutro sprawdzę. Teraz nie chce mi się.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yumegari”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości