Wydawnictwo Yumegari -wątek ogólny

Rozmowy wszelakie na temat wydawnictwa Yumegari, wydawanych przez nie mang, itp, itd.
ODPOWIEDZ
larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » pn mar 20, 2017 12:03 am

Co oni wydają? Jakieś Power Play! i Tokoharusou e Youkoso. Przecież to jest po prostu słabe. Zapewne osoby cieszące się z takiego wyboru, nie orientują się w eromangach, bo prawie nic więcej nie widziały.

Niech wydadzą chociażby Bashful Break od Homunculusa.
Meliona pisze: Nie mam nic przeciwko, bo tworzy jedyne hentai, które naprawdę mi się podobają
A ile widziałaś? Już samych erotycznych mang są setki albo więcej.

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pn mar 20, 2017 12:13 am

Przejrzałam sobie na szybko mangę. To jest takie durne. XD Już na wstępie zabił mnie [spoiler]demon z dwoma ptakami XD[/spoiler]
Zastanowię się nad kupnem. Będzie się z czego pośmiać.
Obrazek

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » pn mar 20, 2017 12:29 am

SallyCzarownica pisze: Będzie się z czego pośmiać.
Poniekąd tak, bo to bardzo głupkowata manga. Jeśli ktoś oczekuje dużo komedii, to niech kupuje, ale w innym przypadku nie warto.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pn mar 20, 2017 7:47 am

Ja przygarnę Power Play! bo czemu nie. A jeśli jest tak głupie jak myślę, to nawet lepiej.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » pn mar 20, 2017 1:17 pm

Tja.. na pewno premiera będzie w wakacje XDD Ciekawe co tym razem usuną by zaoszczędzić na kasie.

Awatar użytkownika
Kilgore Trout
Adept
Posty: 259
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 6:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: Kilgore Trout » pn mar 20, 2017 2:13 pm

Na terminy wydań u Yumegari nie ma sensu patrzeć. Gunma pewnie będzie na Pyrkon, a Yamatogawa w okolicach MFKiG. :) Dobrze, że nie kupuję od nich żadnej serii.
Wybór mangi całkiem fajny (komedia, nie tak waniliowa jak Renai), choć przydałoby się wydać tez innych autorów.
Tym razem chyba nie ma mają w planach nic wycinać czy cenzurować - dali oficjalne info, że cenzury nie będzie, a liczba stron (w tym kolorowych) zgadza się ze skanami. :) Tylko niech trochę ogarną te spady, bo przy Renai niechlujnie to wyglądało.
Preorder złożony. Fakt, że wydania Fakku! i Project-H są fajniejsze, ale jednak z uwagi na kasę (ok. 70zł, a Yume 27,90zł), mogę wybaczyć pewne niedociągnięcia.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » pn mar 20, 2017 4:48 pm

Łukasz.T pisze:Tja.. na pewno premiera będzie w wakacje XDD
2020 roku chyba. Oni serio powinni mieć w swoim logo ślimaka albo żółwia. To chyba jedyne wydawnictwo gdzie od zapowiedzi do wydania czeka się prawie rok.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn mar 20, 2017 6:43 pm

Jest fantasy, są elfki - jest dobrze :) Jakby to jeszcze było yuri, to byłoby świetnie, ale you can't have it all.

larso8op
Status: Offline

Post autor: larso8op » pn mar 20, 2017 6:56 pm

GrisznakIW pisze:Jest fantasy, są elfki - jest dobrze :).
Ja preferuję erotykę z rodzaju tej realnej. Zarówno odnośnie wyglądu postaci, scen jak i zachowań.
Nie wiem czym Yumegari się kieruje przy wyborze mang, ale słabo im idzie.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pn mar 20, 2017 9:50 pm

Założenie z tego co widzę zbliżone do "How to build a dungeon: book of the demon king" (Maou no Hajimekata), tylko z gorszą kreską i pewnie historią.
Na obecną chwilę nie mam zdania, autor trochę mnie znudził i wolałbym innych.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » wt maja 16, 2017 2:10 pm

fb pisze:Uzbierało się kilka spraw, więc czas na post informacyjny! Jeśli czekacie na którąś z naszych premier lub jakiś dodruk, koniecznie go przeczytajcie :)
DODRUKI
W najbliższym tygodniu spodziewamy się dodruków następujących komiksów: The Breaker #1, The Breaker #2, The Breaker #3 oraz Renai Sample. Wszystkie cztery tomiki możecie już teraz zamawiać w naszym sklepie internetowym, Harro.pl. Pamiętajcie o tym, że kupując w przedsprzedaży nie płacicie za wysyłkę!
Co z dodrukami pozostałych tytułów?
● Carciphona #1-3 - brakujące tomy zostaną dodrukowane przy okazji premiery Carciphony #5.
● Doll Song #4-5 - termin dodruków tych tomów nie jest jeszcze ustalony. Najprawdopodobniej zajmiemy się nimi po uzupełnieniu serii The Breaker.
● Niebiańska podróż feniksa #1-2 - brakujące tomy zostaną dodrukowane przy okazji premiery Niebiańskiej podróży feniksa #3.
● Savage Garden #3 - sytuacja wygląda podobnie jak w przypadku Doll Song #4-5.
● The Breaker #4-10 - kolejne tomy będę dodrukowywane systematycznie co 2-3 miesiące.
● Vampire Library #1 - nr 1 na liście naszych dodruków. Spodziewajcie się go już niedługo!
NOWOŚCI
Kilka dni po dostawie dodruków The Breakera #1, The Breakera #2, The Breakera #3 oraz Renai Sample do sprzedaży regularnej trafi Lady Detective #3. Następny w kolejce do wydania jest The Breaker New Waves #4. W międzyczasie zaktualizujemy również nasz plan wydawniczy o kolejne tomy Wampirzej Biblioteki, Łamacza, Siesty i Panny Lizzy Newton oraz dodamy do niego Carciphonę #5, Niebiańską podróż feniksa #3 i Power Play.
Niestety nadal nie uzyskaliśmy akceptacji Nim rozkwitną kwiaty #4. Jak tylko coś się w tej sprawie ruszy, poinformujemy Was i dodamy tomik do zapowiedzi.
POZOSTAŁE
W celu zwiększenia częstotliwości wydawania tomików, będziemy rekrutować grafików. Jeśli więc zawsze marzyliście o tym, aby pracować w wydawnictwie komiksów azjatyckich i jesteście z Poznania, wypatrujcie naszego ogłoszenia!
[spoiler]Obrazek
Obrazek [/spoiler]
Yumegari się odezwało!
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » wt maja 16, 2017 2:21 pm

Wow to oni żyją!!!!??? Niech mnie ktoś uszczypnie bo nie wierze. Czekam na The Breaker. Pewnie i tak zaliczy obsuwę :P Poprzedni tom był w grudniu.. a jest już maj :roll:

P.S
Ciekawe czy dożyje tego momentu, gdy na półce będą stały wszystkie tomy The Breaker New Waves..

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » wt maja 16, 2017 2:50 pm

Ech, a obiecywany dodruk Grimms Mangi gdzieś magicznie wyparował. Dobrze że odpuściłem sobie czekanie i wyhaczyłem na olxie :twisted:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt maja 16, 2017 2:56 pm

A ja Carciphona sklasyfikowałem sobie jako porzucone/zakończone bo to już tyle czasu minęło od premiery 4 tomu.
Nawet zdążyłem się pogodzić z faktem posiadania urwanej serii.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » wt maja 16, 2017 3:53 pm

Trochę sobie poczekam na Power Play. Ale chyba już się przyzwyczaiłem.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » wt maja 16, 2017 3:56 pm

Mało mnie interesuje ich odzywanie się, zwrócę na nich uwagę dopiero, gdy Lady Detective #3 będzie miało namacalną formę <D będę chyba zbierać te serię do emerytury...
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » sob lip 01, 2017 3:32 pm

Yume pisze:Drodzy Czytelnicy,
Jutro o godz. 23:59 zamykamy przedsprzedaż The Breakera New Waves #4. Wysyłka na początku przyszłego tygodnia. W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy również zapowiedzi i uruchomiliśmy przedsprzedaż następujących dodruków oraz nowości.
(...)
Na koniec, uprzedzając Wasze pytania, informujemy, że wciąż nie uzyskaliśmy akceptacji Nim rozkwitną kwiaty #4. Jak tylko coś się w tej sprawie ruszy, poinformujemy Was i dodamy tomik do zapowiedzi.
Nowe zapowiedzi, podałem linka, bo za długie to.
Tak na oko myślę, że jeszcze z 4/5 miesięcy i dostanę Power Play :P Ale cierpliwie czekam.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » sob lip 01, 2017 3:49 pm

Nareszcie! Po 6 miesiącach czekania :roll: To jest żałosne po prostu.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » sob lip 01, 2017 3:55 pm

Nie podają nawet miesięcy, bo i tak wiedzą, że nie dotrzymają terminów =D>
Zbieram niestety od Yumegari dwie serie: The Breaker New Waves i Lady Detective - strasznie ubolewam nad tempem wydawania tomów. Do jakości nie mam zastrzeżeń.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob lip 01, 2017 8:33 pm

Hoho ciekawe kiedy doczekam się Feniksa skoro widnieje dopiero na 18 pozycji :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yumegari”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości