Twoja nuta

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Twoja nuta

Post autor: Yuriko » czw maja 07, 2020 10:45 pm

Obrazek
Aż nie chce mi się wierzyć, że mój kolega z klasy, Sawatari, jest samcem gatunku ludzkiego. Może poszczycić się nadzwyczajną urodą i bystrym umysłem… A do tego niesamowicie ładnie pachnie. Za każdym razem, kiedy czuję ten zapach, serce zaczyna mi mocniej bić. Oto historia o słodkim i nieśmiałym Miyasace oraz przystojnym i uroczym Sawatarim!
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2020 12:28 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1366
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Twoja nuta

Post autor: Koichi » pt maja 08, 2020 1:07 am

Twoja nuta zapachowa - żeby było jasne.
Urocza manga o fetyszu zapachowym. Podobno większość osób posiadających ten fetysz to kobiety, więc temat jak znalazł. Dodać do tego ładniutką kreskę ze ślicznymi postaciami o czystych serduszkach i czego chcieć więcej?
Mnie to kupiło :angel:

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Twoja nuta

Post autor: Angu » śr kwie 07, 2021 7:19 pm

W tomiku w zasadzie mamy 4 historie
Twoja nuta
Fajny motyw z tymi zapachami :p rozkręcalo się fajnie a potem błyskawiczne wyznanie miłości i to, co w yaoicach zawsze xD szkoda. Myślałam że będzie wszystko rozciągnięte na cały tomik, zwłaszcza że opis tomiku tak jakby to sugerował. Potem jeszcze mamy 2 dwa rozdziały z bohaterami "twojej nuty".

Replay
Kiedy spotykasz swoją szkolną miłość po kilku latach. Czy uczucie obudzi się na nowo? Trochę nieporozumień, trochę dram.

Szept króla
Kolejna historia z nieporozumieniami w tle. Trochę alkoholu i u niektórych potrafią się obudzić instynkty :p

Wracajmy do domu
Nie wiem co mogę napisać... Historia o pasożytującym i niepoważnym Uke, który ma imprezowe życie? Jak sama autorka pisze "jej pierwsze, oryginalne BL"

Chaptery w zasadzie są fajnie poprowadzone, czasem trochę za szybko, no ale wiadomo, jakoś trzeba się zmieścić w limicie stron, które dają autorowi. Można się uśmiechnąć czasami (lubię humor autorki). Kreska dość nierówna, są lepiej narysowane historie i gorzej.
Ogólnie to raczej typowe one shoty BL. Do przeczytania na raz.
Do wydania nie mam uwag. :) Jest ok.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości