Klatka dla ptaków

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Klatka dla ptaków

Post autor: SallyCzarownica » czw maja 31, 2018 5:27 pm

Rysunek: Rihito Takarai
Scenariusz: Yukako Kabei
Tomy: 3
Gatunek: dramat, romans, okruchy życia
Opis: Szesnastoletnia Kizuna Etou należy do grupy dziewcząt rywalizujących między sobą w pewnej „grze”. Polega ona na umawianiu się z mężczyznami o zasobnych portfelach na „płatne randki”. Wygrywa ta, która na koniec dnia może pochwalić się największym łupem. Wśród zbuntowanych nastolatek panuje jednak kilka niepisanych, ale rygorystycznie przestrzeganych, zasad. Jedna z nich mówi, że podczas „randki” nie można uprawiać seksu. Inna natomiast, że z grupy nikt nie ma prawa odejść. Czy Kizuna odważy się na ten krok, kiedy zostanie zmuszona do pobicia przyjaciółki, która jako pierwsza postanowiła zrezygnować z „gry”? I czy na jej decyzję wpłynie propozycja pewnego malarza…?

Obrazek

Jestem mile zaskoczona tą mangą. Wcześniej przeczytałam dwa rozdziały i zaciekawiły mnie na tyle, że kupiłam tomik. Bałam się trochę, że tylko początek był interesujący, a dalej mogło być gorzej, ale na szczęście nic takiego się nie stało. Dobrze się czytało, bohaterów jakoś nie polubiłam za wyjątkiem Yoshiokiego, ale i tak miło spędziłam czas podczas lektury.
A, i logo wyszło ślicznie. <3
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości