Fate/Zero

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Kirion
Adept
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 30, 2017 5:28 pm
Status: Offline

Fate/Zero

Post autor: Kirion » wt kwie 03, 2018 6:00 pm

Obrazek
Autor: UROBUCHI Gen
Ilustracje: TAKEUCHI Takashi
Liczba tomów: 6
Wydanie polskie: grudzień 2017
Gatunek: akcja, komedia, dramat
Cena okładkowa: 29.90zł
Opis: Wojna o Świętego Graala – ostateczny pojedynek pomiędzy Duchami Bohaterów przyzwanymi przez siedmiu magów. Stawką jest moc Graala, który spełni każde życzenie zwycięzcy.
Poznaj całą prawdę o Czwartej Wojnie o Świętego Graala, wspomnianej jedynie zdawkowo w bestsellerowej grze „Fate/stay night”, opartej na scenariuszu Kinoko Nasu. Zanurz się w opowieści, która wyszła spod ostrego jak brzytwa pióra Gena Urobuchiego.

Okładka drugiego tomu:
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob gru 23, 2023 10:03 pm przez Kirion, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Fate/Zero

Post autor: Fani » wt kwie 03, 2018 6:15 pm

Kirion pisze:
wt kwie 03, 2018 6:00 pm
Nie wiem, czy to reklamować czy nie, bo to wygląda raczej na błąd, który występuje w całym nakładzie.
Podobnież cały nakład ma ten błąd. Choć żadne info oficjalnie jeszcze od Kotori nie wyszło, ale samą LN już wycofali ze swojego sklepu.

Kirion
Adept
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 30, 2017 5:28 pm
Status: Offline

Fate/Zero

Post autor: Kirion » wt kwie 03, 2018 6:27 pm

Fani pisze:
wt kwie 03, 2018 6:15 pm
Podobnież cały nakład ma ten błąd. Choć żadne info oficjalnie jeszcze od Kotori nie wyszło, ale samą LN już wycofali ze swojego sklepu.
O, fajnie wiedzieć, że to nie tylko mój egzemplarz jest taki pechowy. Szkoda tylko, że wyszło to dopiero po rozesłaniu książek do prenumeratorów i sklepów.

Awatar użytkownika
maczek
Adept
Posty: 220
Rejestracja: sob lis 16, 2013 7:33 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Fate/Zero

Post autor: maczek » wt kwie 03, 2018 8:39 pm

Wszyscy Klienci, którzy kupili Fate/Zero #2 w naszym sklepie, otrzymały już email z informacją, że zostanie do nich wysłany nowy tomik. Daliśmy też oficjalne info.
Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni do wycofania ze sprzedaży drugiego tomu książki Fate/Zero. Spowodowane jest to błędami w składzie i poprzestawianymi stronami. Wydanie poprawione powinno ukazać się do końca kwietnia.

Wszyscy Klienci, którzy zdążyli nabyć wadliwy tomik, po ukazaniu się wydania poprawionego będą mogli wymienić go na nowy w miejscu, gdzie dokonali zakupu.
Istnieje również możliwość złożenia reklamacji bezpośrednio u nas (reklamacje obsługuje nasz sklep mangastore.pl), pod adresem email: kontakt@mangastore.pl

W tym drugim przypadku konieczne będzie odesłanie tomiku (obowiązek zwrotu nie dotyczy klientów naszego sklepu).

Adres do zwrotów:
Wydawnictwo Kotori
ul. Leszczyńska 10
60-115 Poznań

Wszystkich Klientów przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Fate/Zero

Post autor: KubciO » wt kwie 03, 2018 9:24 pm

Dobrze, że nie opłaciłem jeszcze zamówienia w Gildii. Trochę mi to wstrzyma paczkę, ale przynajmniej nie będę musiał bawić się z odsyłaniem. :D
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Fate/Zero

Post autor: usagisensei » wt kwie 03, 2018 9:59 pm

A tyle co odebrałam zaprenumerowany tomik z poczty i postawiłam go na półce... Mam nadzieję, że wydawnictwo nie będzie miało przez to strat. W końcu to CAŁY nakład tomiku. Oberwało się pewnie osobie odpowiedzialnej za błąd...
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Fate/Zero

Post autor: ZenekPsychopata » czw kwie 05, 2018 2:12 pm

Kirion pisze:
wt kwie 03, 2018 6:00 pm
Zdarzają się literówki (w drugim tomie było ich nieco więcej niż w pierwszym), ale ogólnie nie jest źle.
Przy spokojnym czytaniu wyłapałam tyle:
tom 1:
- str. 33 – „(…) znajdzie wybawienie w wyższej prawdziwe, świętej Dobrej Nowinie” zamiast „wyższej prawdzie”
- str. 147 – rozmowa Szermierz i Irisviel: „zastanawiał się”, choć z kontekstu bardziej pasowałoby „zastanawiam się”
Błędów jest znacznie więcej, ale w tej chwili nie chcę mi się szukać.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości