Najlepsza na świecie

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Najlepsza na świecie

Post autor: Ame » pt maja 05, 2017 8:26 pm

Obrazek
Format: 130 x 182 mm
okładka: miękka ze skrzydełkami
gatunek: shounen, akcja, ecchi, przygoda, yonkoma
cena okładkowa: 22,90 zł
termin wydania tomu pierwszego: 28 kwietnia 2017
Opis: Pewnego dnia w toalecie rodziny Yamaguchi w rolce papieru toaletowego pojawia się tajemnicza dziewczyna imieniem Shin – dla przyjaciół Shinia – która od pierwszego wejrzenia robi piorunujące wrażenie na Nobuo, prostolinijnym gimnazjaliście.
”A gdyby tak zużyć cały papier” – pomyślał Nobuo, a po jego skroni stoczyła się kropla potu – „Czy wtedy zobaczyłbym ją na… na… nago?!”
Tak oto zaczyna się wspaniała opowieść o miłości, pożądaniu i… kupie innych przygód.

I jak śmieszne to? :wink:

Pita69
Status: Offline

Post autor: Pita69 » pt maja 05, 2017 10:13 pm

Dziwne to jakieś raczej nie dla mnie.
W sumie dziwi mnie to co się dzieje na rynku jest tyle dobrych znanych mang nie wydanych u nas a oni takie cudactwa wydają zresztą w sumie nie tylko oni.

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Alextasha » pt maja 05, 2017 10:32 pm

Pita69 pisze:Dziwne to jakieś raczej nie dla mnie.
W sumie dziwi mnie to co się dzieje na rynku jest tyle dobrych znanych mang nie wydanych u nas a oni takie cudactwa wydają zresztą w sumie nie tylko oni.
Na Pyrkonie Kotori powiedziało, że wydali to... na złość jakiemuś wydawnictwu Japońskiemu ;) Ponieważ na Targach we Frankfurcie (chyba? nie jestem pewna czy dobrze pamiętam) jedna przedstawicielka nie brała ich poważnie, ponieważ... nie wydali nic innego poza BL :P No to Kotori stwierdziło że wyda najbardziej absurdalną mangę jaka wpadnie im w oko żeby urozmaicić swoje portfolio :lol: :lol:

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pt maja 05, 2017 11:06 pm

Ame pisze:I jak śmieszne to?

Nooo, strasznie głupkowate. Co najmniej trzy razy się oplułam podczas czytania. :D Pod koniec zrobiło się ciut poważniej, ale i tak było zabawnie. Tego się nie spodziewałam. Autor ma pomysły. Ogólnie bardzo przyjemna historia. Można się naprawdę pośmiać. Polecam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » sob maja 06, 2017 8:23 am

Alextasha pisze:wydali to... na złość jakiemuś wydawnictwu Japońskiemu
...
No to Kotori stwierdziło że wyda najbardziej absurdalną mangę jaka wpadnie im w oko żeby urozmaicić swoje portfolio
Dla mnie jest to wystarczający powód aby kupić. :lol: Uwielbiam robić wbrew logice ludziom na złość, oczywiści w jakiś przyzwoitych granicach.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » sob maja 06, 2017 12:13 pm

Alextasha pisze:Na Pyrkonie Kotori powiedziało, że wydali to... na złość jakiemuś wydawnictwu Japońskiemu Ponieważ na Targach we Frankfurcie (chyba? nie jestem pewna czy dobrze pamiętam) jedna przedstawicielka nie brała ich poważnie, ponieważ... nie wydali nic innego poza BL No to Kotori stwierdziło że wyda najbardziej absurdalną mangę jaka wpadnie im w oko żeby urozmaicić swoje portfolio
+100 dla Kotori! =D>

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » ndz maja 07, 2017 4:44 pm

Ja kupiłam bo spodobał mi się sam pomysł Kotori, by wydać coś takiego :mrgreen:. Za papierowymi komediami nie przepadam, za paskami komiksowymi też nie. "Najlepsza na Świecie" to dla mnie rzecz na raz, do przeczytania i odłożenia na półkę jako ciekawostka w kolekcji. Aczkolwiek parę razy się uśmiechnęłam. Nie jest to też manga do czytania cięgiem całej bo w ten sposób po prostu męczy. Ale nie czuję się rozczarowana, nie spodziewałam się po "Najlepszej" niczego innego niż to, co dostałam.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » ndz maja 14, 2017 5:14 pm

Jestem po lekturze i podobało mi się :D Głupkowate to aż boli, ale bardzo pozytywnie. Niektóre teksty totalnie mnie rozbrajały, i fajne były te komentarze pod panelami. Ogólnie bardzo dobre tłumaczenie i kupa zabawy. Chciałbym więcej takich mang trolli :)

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » śr maja 17, 2017 2:34 pm

Właśnie skończyłem czytać swój tomik. To jest takie głupkowate ze aż boli xDDD Niektóre teksty mnie rozbrajały :P
► Pokaż Spoiler
Więcej takich mang xD Dobra robota Kotori xD
Ostatnio zmieniony śr lip 26, 2017 3:08 pm przez Łukasz.T, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » sob lip 01, 2017 7:07 pm

To jest głupie, i to nawet mocno bardzo.
Przyjemność z lektury zaskakująco duża.

Co ciekawe jakoś bardzo powoli się to czyta.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » czw lip 06, 2017 10:02 pm

Też dopiero w tym tygodniu skończyłam swój tomik choć od zakupu minął już ponad miesiąc.
Czytało się nawet przyjemnie choć zgadzam się z poniższym:
Reviolli pisze:Co ciekawe jakoś bardzo powoli się to czyta.
Osobiście nie byłam fanką 4-com i jednak nie będę (w mojej kolekcji ten tytuł to rodzynek jeśli idzie o 4-comy). Niemniej gratki Kotori za wydanie tak pokręconej mangusi. :)
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości