Lovers Doll

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Lovers Doll

Post autor: Meliona » śr lis 18, 2015 7:35 am

Obrazek
fb Kotori pisze:autor: Kazuhiko Mishima
Premiera: 5 grudnia 2015 na konwencie XmasCon w Krakowie.
Cena okładkowa: 22.90zł
Manga dostępna w przedsprzedaży w mangastore.pl:
http://mangastore.pl/lovers-doll-p-1406.html
Shin projektuje dla lalek stroje, które cieszą się wśród kolekcjonerów dużą popularnością. Pewnego dnia dociera do niego informacja, że na aukcję została wystawiona unikatowa lalka, posiadająca nadnaturalne właściwości. Shin nie daje wiary takim opowieściom, jednak sam przedmiot aukcji wydaje mu się na tyle interesujący, że postanawia go kupić. Jak wielkie jest jego zdziwienie, kiedy po otrzymaniu przesyłki dowiaduje się, że w historiach krążących o lalce tkwi ziarno prawdy
Tego nie mam zamiaru kupować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » śr lis 18, 2015 9:23 am

Też nie mam w planach kupna tej mangi. Opis może nie jest taki zły, ale kreska mnie odrzuca.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » śr lis 18, 2015 10:56 am

Przeczytałam całą mangę online. Fajna historyjka, ale na raz. Nie jestem zainteresowana. :<

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 816
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Post autor: Thoreline » śr lis 18, 2015 5:21 pm

Kupię w nadziei iż wydawnictwo wyda inne interesujące mnie tytuły tej autorki :).

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr lis 18, 2015 7:14 pm

Brrr, nie lubię mang tej pani. Aż mnie coś w środku skręca, jak patrzę na te szkaradne mordki :P

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » śr lis 18, 2015 8:21 pm

Nie kupie, fabuła była nudna, bohaterowie denerwujący a kreska średnia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » czw lis 19, 2015 10:18 pm

Łoooooooo... To mogę być jedyna, która ten tytuł kupi :) Bo manga bardzo mi się podobała. Urocza historyjka, gdzie nie mamy głównego wątku związanego tylko i włącznie "kto kogo pierwszy zaliczy". Jest trochę scen komediowych, jest trochę scen wzruszających, na końcu mamy piękne uczucie (ach i ten upływający szybko czas, w którym bohater poświęca się tylko i wyłącznie w naprawieniu swojej miłości). Co do kreski, mnie aż tak nie odrzuciła. Owszem, do pięknych nie należy, ale sceny w których Krwawa Laleczka siedzi w nowiutkich ubrankach są po prostu przecudne :) Czytałam kilka razy po angielsku i tak samo za każdym razem czułam niedosyt. Jedna z moich ulubionych mang tej autorki. Jak tylko się dowiedziałam, że zostanie wydana w Polsce, widziałam, że muszę mieć ^_^ Innych nowości na razie nie zamierzam kupować, ale Laleczka ląduje na półce :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw lis 19, 2015 10:52 pm

Też mam zamiar kupić. W ogóle to kupuję prawie wszystkie BL.

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » czw lis 19, 2015 10:58 pm

Naama nie jesteś jedyna. Mi również ten tytuł się spodobał więc ląduje spokojnie w paczce z gildii, która powoli się zbiera na styczeń :P
To taka cieplutka historyjka, która przypomina mi o mojej koleżance ze studiów, która zbiera właśnie lalki tego typu jak ukazane w tej mandze. :D
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt lis 20, 2015 1:04 am

To taka cieplutka historyjka, która przypomina mi o mojej koleżance ze studiów, która zbiera właśnie lalki tego typu jak ukazane w tej mandze.
Obowiązkowa pozycja dla fanów dollfie! :D

Jestem szczęśliwą posiadaczką jednej takiej lali, a tytuł ten bardzo lubię i nie mogę się wręcz doczekać jego wydania :mrgreen:

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » wt sty 12, 2016 5:53 pm

Czy ktoś otrzymał swój egzemplarz z błędnie wydrukowaną stroną tytułową pierwszego rozdziału?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości