Wybranki Jej Wysokości

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » ndz gru 20, 2015 11:07 pm

Biorąc pod uwagę jakie skaranie boskie one mają z Jej Wysokością :twisted: ...

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pn gru 21, 2015 9:38 am

Ja już jestem po korekcie zamówienia (znaczy wysyłają co jest, a Wybranki z następnym przyjdą).

Mam szczerą nadzieje że ten tytuł jest na tyle dobry że z nawiązką zrekompensuje mi czekanie na niego.

Choć w sumie to z yuri przygarnę wszystko.
Jak pech to pech, nic się nie zrobi.

A tak z innej strony to Kotori chyba wykończy wszystkie drukarnie, skoro muszą tak często zmieniać. Czyżby dostali łatkę trudnego/kłopotliwego klienta?
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pt sty 08, 2016 3:10 pm

Może jutro dostaną, również tak samo podkreślam MOŻE, żeby się nie nastawiać, ja czekam w ciemno zamówiłem bo przykładowe strony były interesujące :).
Kotori pisze:Podobno, podkreślam, podobno, dostaniemy je jutro.
Obrazek

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » pt sty 08, 2016 8:09 pm

a ja czekam na Empik. więc najwcześniej po weekendzie będzie w salonach. Umrę do tego czasu. Mam pytanie odnośnie planowanego 2 tomu. Czy termin zostanie przesunięty z powodu sytuacji z opóźnieniami pierwszego tomu? Mam nadzieję, że nie. Premiera jest na luty, czyli za chwilę.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » sob sty 09, 2016 2:42 pm

Kotori pisze:Długo to trwało, ale w końcu są! Dziś przyjechały do nas "Wybranki Jej Wysokości", a w poniedziałek wyruszą w dalszą drogę do prenumeratorów i sklepów. W salonach Empik tytuł powinien pojawić się koło czwartku.


Z Facebooka
Obrazek

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt sty 15, 2016 2:35 pm

Wreszcie dotarł do mnie mój tomik.
Kreska specyficzna ale mi nie przeszkadzała podczas lektury, ba nawet mi się spodobała. Niestety miałem wrażenie że nie które strony są wyblakłe, a zamiast czerni jest coś w odcieniach granatu? (facetem jestem i nie mam pojęcia jak nazwać ten kolor).

Fabuła jakaś jest co jest już sukcesem. Przeszkadzał mi trochę ten harem, za którym po prostu nie przepadam, bo wolę mieć jedną porządną historie/ścieżkę zamiast kilkunastu drużek. Choć po prawdzie mało która dziewczyna zachowywała się jak na konkubinę przystało (* tak jak ja rozumiem znaczenie tego słowa).

Chyba zrobiłem się wybredny bo słabo odebrałem komedię w tym tytule. :|

*złe słowo.
Ostatnio zmieniony pt sty 15, 2016 3:38 pm przez Reviolli, łącznie zmieniany 2 razy.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » pt sty 15, 2016 3:12 pm

Reviolli pisze: (bynajmniej tak jak ja rozumiem znaczenie tego słowa).
Bynajmniej =/= przynajmniej
Obrazek

Darkling
Status: Offline

Post autor: Darkling » pt sty 15, 2016 3:13 pm

Meliona pisze:
Reviolli pisze: (bynajmniej tak jak ja rozumiem znaczenie tego słowa).
Bynajmniej =/= przynajmniej
Właśnie, bynajmniej to zaprzeczenie

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » sob sty 16, 2016 1:23 am

Reviolli pisze:Niestety miałem wrażenie że nie które strony są wyblakłe, a zamiast czerni jest coś w odcieniach granatu?
Dzisiaj zakupiłem to cudeńko w Empiku. Po zdjęciu folii odniosłem podobne wrażenie z tymi wyblakłymi stronami. To jednak nie jest jakieś rażące. Mój tomik ma też trochę brzydko dociętą górę okładki. Jakby to ktoś robił nożem. Widać strzępki :/ Zauważyłem to w domu po rozfoliowaniu. Chyba w użycie pójdzie jakiś pilnik do paznokci :D Ogólnie wszystko jest tak jak się spodziewałem. Kreska bardzo moja, postacie, humorek. Nieco śmieszy mnie ta "staromowa", ale tak widocznie miało być. ogólnie jestem zadowolony i cieszę się, że wreszcie to wydali po wszystkich perturbacjach. Czekam na tom 2.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » ndz sty 17, 2016 1:26 am

Dzisiaj (W sumie wczoraj, 1:00 jest?) dostałem, dzisiaj przeczytałem. Wziąłem to totalnie w ciemno i nie zawiodłem się, wszak była to bardzo przyjemna lektura.

Fabuła w zasadzie jest bardzo znikoma, komedia jest okej, potrafiłem się uśmiechnąć było dobrze, kreska mi się podoba, widziałem trochę złej opinii na jej temat jednak mi się spodobała, pierwszy raz jak zobaczyłem przykładowe strony to również odnosiłem wrażenie że jest źle. Strasznie mi się podobały wypowiedzi tytułowej "Jej Wysokości", nie wiem czy było to trudne ale te właśnie wypowiedzi głównie zachęciły mnie do zakupy omawianej mangi.

Czekam na drugi tom.


Swoją drogą, spodziewałem się że tomik będzie o wiele chudszy a tu dostałem 200stronnicową mangę.
Obrazek

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » ndz sty 17, 2016 9:20 am

Też już jestem po lekturze, było warto czekać, ale mam nadzieję że drukarnia się ogarnie.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn sty 25, 2016 1:25 pm

Zostawię to tutaj
Zakładając że dostaniecie akcept na Wybranki bez opóźnień, to kiedy można by było się spodziewać drugiego tomu?: )
[L] Przewidujemy premierę drugiego tomu na wrocławskim konwencie Love Anime! 2016 (27-28 lutego).
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pn lut 01, 2016 5:37 pm

Okładka drugiego tomu
Obrazek
"Chociaż tytuł trafi do sklepów dopiero na początku marca, przedpremierowo będziecie mogli nabyć tomik na konwencie Love Anime! we Wrocławiu (27-28 lutego)."

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » wt lut 02, 2016 4:27 pm

bardzo mi się podoba wygląd 2 tomu. okładka i tył. szkoda, że ta manga jest taka krótka.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » sob mar 05, 2016 5:14 pm

Dostałem informację od Yatty że Wybranki #2 łapią opóźnienie i będą wysyłane później, tylko czemu Kotori nigdzie o tym nie napisało? Stawiałem że za tydzień już będę miał swój egzemplarz eh...
Obrazek

tovabrink
Status: Offline

Post autor: tovabrink » sob mar 05, 2016 11:29 pm

Kakaladze, to coś ściemniają, albo po prostu nie dostali tomików, bo w empiku dwójka już jest...

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » sob mar 05, 2016 11:37 pm

A to już jest ciekawe.

zacytuję maila:

[spoiler]
Szanowni Klienci! Niestety otrzymaliśmy informację od wydawnictwa o przesunięciu daty premiery tytułu "Wybranki Jej Wysokości #2". Oczekujemy jeszcze na potwierdzenie ostatecznego terminu premiery, niestety realizacja zamówień zawierających ten tomik opóźni się. Dołożymy starań, aby wysłać wszystkie oczekujące zamówienia możliwie najszybciej po otrzymaniu dostawy. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, zespół Yatta.pl
[/spoiler]

Więc Yatta się dobrze zabawia dając z lekka fałszywe info no ładnie. : >
Obrazek

Awatar użytkownika
maczek
Adept
Posty: 220
Rejestracja: sob lis 16, 2013 7:33 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: maczek » ndz mar 06, 2016 10:35 am

Wybranki już są, choć faktycznie zaliczyły mały poślizg. Miały być 27 lutego (konwent Love Anime), ale drukarnia wywinęła nam psikusa i zrobiła nie takie okładki jak miały być. Wreszcie z tygodniowym poślizgiem przyszła dostawa. Zdążyliśmy rozesłać preordery zamówione w mangastore.pl, a drukarnia w międzyczasie dostarczyła nakład do Empików. W nadchodzącym tygodniu mangę dostaną sklepy komiksowe.

Obrazek

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » ndz mar 06, 2016 11:19 am

Całe szczęście że Wybranki jej Drukarniości mają tylko dwa tomy :D

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » ndz mar 06, 2016 1:07 pm

A więc mam już tom 2! Ależ było moje zdziwienie kiedy to podczas weekendowego wypadu do Katowic, w Empiku zastałem nowe Wybranki. Niezwykłe o tyle, że pół godziny wcześniej zaliczyłem Komiksiarnię u Pani Joli. Zakupiłem tam co miałem zakupić, ale Wybranek nie było. Empik faktycznie miał to szybciej. Dotarło w piątkowej dostawie prasy. Rzadko się to zdarza. W każdym razie manga już jest.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości