Książę przepisów

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Książę przepisów

Post autor: Meliona » pt lut 27, 2015 8:23 pm

Obrazek
Tytuł oryginalny: Recipe no Ouji-sama
Autor: Junko
Ilość tomów: 1, zakończone
Przykładowe strony
W końcu doczekaliśmy się akceptacji okładki komiksu „Książę przepisów”. Tomik trafi do druku w poniedziałek. Dostawy spodziewamy się 11-go marca. Przedsprzedaż w naszym sklepie Mangastore zakończymy 10-go marca.
Obrazek

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pt lut 27, 2015 8:35 pm

Kupię w ciemno :D Jeden tom nie zaszkodzi.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pt lut 27, 2015 9:07 pm

Ilość yaoi na polskim rynku mnie mocno przeraża, dlatego nie planuję zbierać zbyt wielu mang z tego gatunku. Ale akurat Księcia przepisów kupię, ponieważ bardzo lubię tę krótką historię.
Z okładki również jestem zadowolona :)

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pt lut 27, 2015 9:17 pm

Również kupię. Uwielbiam Junko, a Książę jest jednym z moich ulubionych tytułów od niej :)
Obrazek

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » pt lut 27, 2015 10:15 pm

ah Junko <3 Na pewno kupie

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pt lut 27, 2015 10:35 pm

Zastanowię się tylko dlatego, że tematyka kucharska. Jakby trafiła się jakaś zniżka, to tym bardziej, bo tylko jeden tom.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pt lut 27, 2015 10:41 pm

Podoba mi się ta miska ryżu, zamiast "ó". Gdyby napis był trochę większy, to byłoby zdecydowanie lepiej. Powiększyłabym też ten obrazek na grzbiecie, bo taki malutki się wydaje. Generalnie tyłka nie urywa, ale oryginał też nie był jakiś genialny.

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » sob lut 28, 2015 9:46 am

DarkNighty pisze:Ilość yaoi na polskim rynku mnie mocno przeraża
A ja za to czuję niedosyt, ponieważ jest za mało yaoi trafiających w moje gusta. Innych gatunków (oprócz yuri) wydawanych jest na tyle, że coś dla siebie znajdę, natomiast w porównaniu praktycznie nie ma na polskim rynku mang BL trafiających pod mój gust.

Nie przepadam za pracami Junko, na moim monitorze kolory na okładce wyglądają strasznie. Jakby wszystkie postacie miały gorączkę, może w druku to lepiej wyjdzie. Sama nie kupię ale manga obadam, bo mam w środowisku pewną fankę BL, która kupuje wszystko, co tylko się ukaże z tego gatunku.

Beifra
Status: Offline

Post autor: Beifra » sob lut 28, 2015 4:30 pm

Tak na pewno kupię :)

Maddie
Status: Offline

Post autor: Maddie » sob lut 28, 2015 7:57 pm

Kibiusz pisze: Nie przepadam za pracami Junko, na moim monitorze kolory na okładce wyglądają strasznie. Jakby wszystkie postacie miały gorączkę, może w druku to lepiej wyjdzie.
Podobne mam odczucia, włosy za jasne, skóra za ciemna. Mam nadzieję, że w praniu to lepiej wyjdzie :D Do tego napis jakiś taki mały, znika z okładki... :(

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » ndz mar 01, 2015 4:11 pm

Manga nawet fajna była i szybko się ją czytało. Podoba mi się ta miska zamiast ó. Okładka też ok.
Obrazek

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » ndz mar 15, 2015 11:31 pm

Fajne to było, lekkie i całkiem przyjemne. Szkoda tylko, że w sumie nie ma jakby zakończenia? Bo kwestia tego konkursu kulinarnego nie została w ogóle rozwiązana; na dodatek cholera wie co się właściwie działo między Tsubasą a Yasu (szkoda, bo ich polubiłam bardziej niż główną dwójkę).

Podoba mi się tłumaczenie, kreska też fajna. Tylko wybrałam sobie w empiku beznadziejny tomik, bo krzywo sklejony ( upierdliwe ); zakładam, że wada fabryczna :P

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » pn mar 16, 2015 6:10 pm

Uśmiałam się na tym nieźle xD Naprawdę bardzo fajna manga i tłumaczenie bo czyta się szybko bez zgrzytów. W sumie nawet jakbym nie znała fabuły to kupiłabym tylko żeby móc popatrzeć na tego blond bisha.... Nie mogłam się na niego napatrzeć. :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości