Exitus Letalis

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
DzikiDuch
Status: Offline

Post autor: DzikiDuch » wt kwie 05, 2016 8:21 pm

Mi się nie podoba 90% obecnych bestsellerów, które uważam za szmiry najgorszego sortu, więc nawet nie łudzę się, że dzieło Katt mi się spodoba. Może co najwyżej otrzymać miano poprawnego. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » śr cze 07, 2017 10:53 am

Myślę, że trzeba pochwalić Katt Lett. Ile mieliśmy zakończonych serii mangopolo z ostatnich lat? 0? Viva la fifa porzucona po dwóch tomach (chociaż chyba nie oficjalnie, nie śledzę tego), Bisu porzucone tuż przed końcem, Over Eyes porzucone...
Także cieszę się, że nie mam na półce niekompletnej serii bez szans na poznanie zakończenia.
Czy piąty tom był satysfakcjonujący? Nie. Jakieś wyznawania miłości, ten tą kocha, ta tego nie i tak cały tomik... Poznajemy tajemnice, które prawdopodobnie #nikogo. Za to samiutka końcówka mi się nawet podobała :D
Emocje były kiepsko oddane, jakieś zwroty akcji z tyłka (coś jak w pierwszym tomie), sztywne dialogi. No ogólnie było słabiutko, więc wychodzi na to, że najbardziej podobały mi się tomy 2-4, a apogeum mojego zainteresowania przypada na 3 i 4 tom. Do tego rysunki miejscami bardzo kulały.

Cieszę się, że to już koniec - autorka zajmie się teraz lepszymi historiami.
Obrazek

Hajime23
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Hajime23 » sob lut 10, 2018 5:32 pm

Hej! Czy może ktoś był dzisiaj na spotkaniu z Kattlett na Kawaii time? Niestety nie mogłam przyjechać. Chcę wiedzieć czy mówiła coś ciekawego na temat planów na ten rok i tym podobnych rzeczy? :angel:

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Meliona » wt lip 21, 2020 10:24 am

Mało kto interesuje się na tym forum twórczością KattLett (żeby nie powiedzieć, że może tylko ja), ale informacyjnie podam dalej, że powstanie dwutomowy sequel Exitusa. Okładka pierwszego tomu, którego premiera ma być we wrześniu:
► Pokaż Spoiler
Jestem ciekawa tej kontynuacji, bo główna seria miała otwarte zakończenie. A autorka dość mocno wyrobiła się od czasu swojej pierwszej serii, więc poziom pewnie będzie wyższy od podstawki.
Obrazek

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: ociesek » wt lip 21, 2020 10:27 am

Kto to wyda?

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Meliona » wt lip 21, 2020 10:36 am

Ona sama. Od czasu Pentagram Alchemist (wyszły już 3 tomy z zaplanowanych 5) wydaje własnym sumptem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Shiki » wt lip 21, 2020 10:51 am

Meliona, niby fajnie, ale jakoś martwi mnie, że wydaje to zamiast tomu 4 Pentagrama (bo tylko PA jestem od niej zainteresowana) i nic o nim nie słychać od dłuższego czasu. Wiesz może, czy ona go porzucila czy coś?
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Meliona » wt lip 21, 2020 11:06 am

Nieee, rysuje go dalej. Co chwilę wskakują jakieś arty z Pentagrama na jej instagrama. Też przed zakończeniem Exitusa wydała coś tam Magenta (nie pamiętam dokładnie tytułu). Po prostu przeplata tomy inną serią. Exitus jest też jej największym hitem, więc się nie dziwię xD Nie pisała jeszcze, kiedy wyjdzie czwarty tom Pentagrama, ale zakładam, że po tym pierwszym tomie sequelu Exitusa (pewnie na początku przyszłego roku, bo w tym roku jej komiksy zaliczyły lekką obsuwę).
Obrazek

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Shiki » wt lip 21, 2020 11:44 am

Meliona, dziękuję! Obserwuję ją tylko na fejsie, a tam dawno nic o tym nie pisała. Cieszy mnie, że nie zarzuciła projektu jak to się zdarza polskim "ałtorom" dosyć często :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Mormicc » wt lip 21, 2020 2:27 pm

Mam wrażenie, może mylne, że od czasu jak KattLett przeszła na własne wydawnictwo to totalnie o niej ucichło. O Exitusie to co tom było głośnio, przy Magencie trochę też. A z Pentagramem to częściej spotykam się z zaskoczeniem ludzi, że ona nadal coś tworzy
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Bukafo » wt lip 21, 2020 5:49 pm

Mormicc, nie, nie masz mylnego wrażenia. :wink:
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Exitus Letalis

Post autor: Kocurzyca » śr lip 22, 2020 1:12 pm

Ja to w ogóle zapomniałam o istnieniu kogoś takiego jak KattLett dopóki ktoś nie napisał tutaj :P
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości