Kwiaty grzechu

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Kwiaty grzechu

Post autor: Ame » czw cze 19, 2014 7:38 pm

Obrazek
Autor:Lee Hyeon-sook
Rodzaj: manhwa (seria 7 tomów)
Gatunek: dramat, romans
Grupa odbiorców: shoujo
Format: 12,8 x 18,8cm
Liczba stron: 172 (1), 178 (2)
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Opis:Sejoon i jego bliźniacza siostra, Sewa, właśnie rozpoczęli naukę w liceum. Rozumieją się bez słów i wiele rzeczy robią wspólnie. Taka zażyłość jest zrozumiała i ogólnie akceptowana. Lecz są pewne granice relacji, których nie należy przekraczać. Sewa, w poszukiwaniu akceptacji, posuwa się o jeden krok za daleko. Jej siostrzana miłość staje się dla Sejoona coraz bardziej uciążliwa. Zazdrość i poczucie odrzucenia wywołują frustrację, a stąd już niedaleko do impulsywnych działań i nieprzemyślanych decyzji.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt sty 30, 2015 1:46 pm

Na fb pojawiła się informacja, że 5 tom wyjdzie 9 lutego.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pn lut 23, 2015 6:35 pm

Niedawno przyszedł do mnie najnowszy tom "Kwiatów Grzechu" i nie wiem, czy to ta seria ma takiego dużego pecha, czy pozostałe tytuły też są tak kiepsko wydawane, ale w prawie każdym tomie jest jakiś bubel.

O pierwszym pisałam już kiedyś (Fatalny druk, krzywo ucięte kolorowe strony etc.), drugi miał podobne wady, w trzecim już było widać poprawę, a po przeczytaniu czwartego byłam bardzo zadowolona... aż nie spojrzałam na grzbiet. Cyferka z numerem tomu jest znacznie mniejsza, niż liczby umieszczone na grzbietach poprzednich tomów, jak również na grzbiecie piątego tomu. A teraz przyszedł do mnie piąty tom ... i okazało się, że pomimo tego, że na czarno-białych stronach nie ma żadnych paprochów, to akurat na kolorowych stronach i okładce już jest ich całkiem sporo (W rezultacie piękne obrazki już nie są takie piękne...). Na domiar złego sam tom jest o jakieś 0,5 cm szerszy od pozostałych i przez to ewidentnie wystaje z szeregu... :evil:

Aż strach pomyśleć, co się przytrafi dwóm ostatnim... :| Na szczęście, to jedyny komiks, który kupuję od tego wydawnictwa i po doświadczeniach z Kwiatami zdecydowanie wybiję sobie z głowy kupowanie od nich jakichkolwiek tytułów, które nie znajdują się na mojej liście obowiązkowych nabytków (a i to tylko wtedy, kiedy nie będzie jakiejś niemieckiej lub amerykańskiej alternatywy...).

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pt cze 05, 2015 6:58 pm

Ma ktoś już szósty tom? Ja dostałam dzisiaj i twarzyczka Sejoona na okładce jest strasznie żółta :D Bardziej niż myślałoby się, że będzie z pliku, który można zobaczyć na sieci. I się zastanawiam czy to mój egzemplarz, czy tak już ma ;)

Format wraca do poprzedniego, więc piąteczka jest jedynym wypustkiem.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
maczek
Adept
Posty: 220
Rejestracja: sob lis 16, 2013 7:33 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: maczek » pt cze 05, 2015 8:06 pm

Niestety wszystkie są takie. I są robione z prezentowanego wcześniej pliku, ale nowa drukarnia się nie popisała jeśli chodzi o kolorystykę okładki.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pt cze 05, 2015 8:34 pm

Powinni mieć jakieś kary za takie błędy...
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości