Koe no Katachi

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...

Czy kupił(a)byś tę mangę?

Tak
90
57%
Może
36
23%
Nie
33
21%
 
Liczba głosów: 159

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz lis 08, 2015 10:04 pm

Esme pisze:A,że pojawiła się świetna kontynuacja
Moge wiedzieć jaka kontynuacja? Z tego co wiem manga zakończyła się na 7 tomach.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » ndz lis 08, 2015 10:08 pm

Chyba chodzi o to, ze Koe no Katachi było pierwotnie oneshotem, a później zrobiono z tego pełnoprawną serie ;P

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » ndz lis 08, 2015 10:14 pm

Alzea pisze:Chyba chodzi o to, ze Koe no Katachi było pierwotnie oneshotem, a później zrobiono z tego pełnoprawną serie ;P
No i wszystko jasne! A już miałam nadzieje na kontynuacje. Szkoda. Dzięki za wyjaśnienie Alzea :)

Esme
Status: Offline

Post autor: Esme » śr lis 11, 2015 12:02 pm

Cavaliere pisze:
Alzea pisze:Chyba chodzi o to, ze Koe no Katachi było pierwotnie oneshotem, a później zrobiono z tego pełnoprawną serie ;P
No i wszystko jasne! A już miałam nadzieje na kontynuacje. Szkoda. Dzięki za wyjaśnienie Alzea :)
Dzięki Alzea x-D Oto mi właśnie chodziło.Cóż..następnym razem postaram się nie popełnić takiego błędu.Wybacz Cavaliere za złudne nadzieje. :glaszcze:

Awatar użytkownika
Madness
Adept
Posty: 334
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 1:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Gender:
Status: Offline

Post autor: Madness » śr lis 25, 2015 10:49 pm

Świetna manga,aktualnie podczytuję i wciągam się coraz bardziej w historię :wink: Mam nadzieję,że wkrótce jakieś polskie wydawnictwo się na nią skusi :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » czw kwie 21, 2016 9:27 am

Łapie za serce i czyta się bardzo szybko. Jestem na tak, nie pamiętam, jak zagłosowałem. Aż dziwne, że jeszcze się ten tytuł u nas nie ukazał - tylko 7 tomów i bardzo w stylu Waneko.

KrzysztofB
Status: Offline

Post autor: KrzysztofB » czw kwie 21, 2016 3:51 pm

Katori pisze: Aż dziwne, że jeszcze się ten tytuł u nas nie ukazał
może nie są wstanie przeglądać forum po wynikach ankiet? ostatnio częściej opierają się na ankietach przeprowadzanych na bieżąco ( widać np. po wyborze Dimension W )

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » ndz maja 15, 2016 7:04 pm

Czytałam kiedyś parę rozdziałów na necie i zakochałam się w tym tytule. Mam nadzieję, że po filmie anime zainteresowanie mangą wzrośnie i ktoś postanowi to wydać. Idealna, niezbyt długa seria o dość ciekawej, odmiennej tematyce. Zdecydowanie brakuje takich tytułów na naszym rynku.

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Post autor: Nelinnor » czw maja 26, 2016 5:35 am

Też mam nadzieję, że manga zostanie u nas wkrótce wydana. Warunki niemal idealne - tylko 7 tomów więc niezbyt długa, ma wydanie zagraniczne więc o licencję raczej nietrudno, wkrótce ukarze się anime na jej podstawie więc dodatkowy profit, ma wysokie oceny i jest całkiem rozpoznawalna (o ile pamiętam okolice TOP50 na MAL). Historia jest ciekawa i z przesłaniem, porusza dosyć oryginalny temat jak na mangę, a jednocześnie jest przystępna w odbiorze, bo nie próbuje być ambitna na siłę.

Taka mała teoria spiskowa - przypomniało mi się, że jakiś czas temu na Asku Waneko było pytanie o kupowanie wydań zagranicznych zamiast czekać na polskie wydania i odpowiedziano wtedy, że polecają import jak seria jest krótsza niż 6 tomów, czy coś takiego. Przypadek? Pewnie tak, ale jak tli się nadzieja, to sobie człowiek potem dopowiada więcej niż autor miał na myśli. :)

Także ode mnie dodatkowy głos na tak, zdecydowanie bym kupił każdy kolejny tom.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kuroneko » sob maja 28, 2016 2:35 pm

Manga jest oryginalna i ciekawa, więc ja na pewno kupiłabym.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Lynn
Status: Offline

Post autor: Lynn » czw cze 02, 2016 1:22 pm

To jedna z moich ulubionych mang, nie ma mowy, żebym jej nie kupiła. :wink:

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » śr cze 08, 2016 9:32 pm

Manga zdecydowanie powinna znaleźć się na naszym polskim rynku, jest to bardzo poruszający tytuł i przede wszystkim - zakończony. Mam nadzieję, że ktoś się skusi na wydanie tego tutaj :) Chętnie zakupiłabym wersję papierową :) Poczekamy, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3784
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Online

Post autor: Itachi Uchiha » wt lip 12, 2016 4:00 pm

Nowy trailer kinówki https://www.youtube.com/watch?v=aJSXEsoT-ZI

Po ujęciach, mam nieodparte wrażenie, że KyoAni zamierza upchnąć w ten film, cały materiał z mangi... :?

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt lip 12, 2016 5:06 pm

Manga mnie nie rusza i zbytnio mi się nie podobała, ale ufam KyoAni, bo jak przy seriach bywa różnie, tak filmy im raczej wychodzą co najmniej dobre. Na pewno będzie ładnie wizualnie, bardziej w stylu Euphonium niż Phantom World, więc jak nie wyjdzie fabularnie, to przynajmniej miło będzie popatrzeć.

Awatar użytkownika
Atom
Adept
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 01, 2015 6:49 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Atom » pt lip 29, 2016 12:07 am

Mangi nie czytałem, więc nie wiem jak temat został zrealizowany, ale wstępnie jestem zainteresowany.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lip 29, 2016 6:12 am

Atom pisze:Mangi nie czytałem, więc nie wiem jak temat został zrealizowany, ale wstępnie jestem zainteresowany.
Tak jak to zwykle bywa w mangach i anime: zapowiada się dobrze a potem ostatecznie robi się coraz bardziej przedramatyzowane :) aż styka się moim zdaniem z absurdem/komizmem (?)

Zablokowany

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości