Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2698
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Angu » ndz lut 10, 2019 5:08 pm

Spodziewałam się... czegoś innego, skoro było wiadomo, że Kotori i tak to wyda. :P
Nie kupię, bo nie podobają mi się założenia (ktoś kiedyś tłumaczył na forum bodaj, że progressive gryzie się z tym, jak autor przedstawił zdobywanie wieży w podstawce SAO i stworzył coś zupełnie na nowo), nie lubię Asuny a tu podobno jej dużo no i ze zwykłym SAO jestem mocno do tyłu - 4 tomy przeczytane xD i nie wiem czy będę czytać dalej.
Czyli ogólnie 0/3 z tych zapowiedzi na chwilę obecną.

Czekam na inne zapowiedzi o których wspomniano. Wersje jednocześnie miękko/twardo okładkowe sugerują, że ma to być coś dla starszego czytelnika?

Nowy projekt - skoro nie ln, nie mangi... współpraca z polskimi artystami nie brzmi jak coś nowego u Kotori... to nie mam pomysłu.
Ostatnio zmieniony ndz lut 10, 2019 5:09 pm przez Angu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5405
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Yuriko » ndz lut 10, 2019 5:09 pm

Trochę się zawiodłam. Liczyłam na zapowiedź mangi, a nie dodatku do SAO :( No cóż, mimo wszystko czekam na te kolejne nowości i mam nadzieję, że dostaniemy je szybko :D

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: DarkNighty » ndz lut 10, 2019 5:10 pm

Tak po wczorajszym artbooku SAO coś czułam, że dzisiaj ogłoszą light novel. W sumie weekend dla fanów SAO. Zgadzam się, że mogli to ogłosić razem, jednego dnia, zamiast tak przeciągać i dawać nadzieje.
Dla mnie znowu nic. Kotori: 0/3; Studio JG: 0/1.

Zostaje tylko Waneko. Padnę, jeśli tymi dwoma znanymi seriami do 10 tomów okażą się jakieś kontynuacje i nie będzie w sumie nic naprawdę "nowego". Jeśli na przykład ogłoszą znowu coś do TG albo kolejną serię mangową Re:Zero xD
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Meliona » ndz lut 10, 2019 5:11 pm

Trochę rozczarowujące zapowiedzi :P
SAOP wezmę (przynajmniej tom 1).
Ciekawi mnie to "7 tomów, zakończone". :shock: A w tych LN nie było ponoć tylko kilka pierwszych pięter zamku? Nie słyszałam o tym, że ta seria się zamknęła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Cavaliere » ndz lut 10, 2019 5:19 pm

Żadne z zapowiedzi nie dla mnie. Super inicjatywa z artbookiem, niestety nie lubie SAO, wiec nie kupie :( ale gdyby był to artbook/dodatek z TYPE-MOON (np: Fate) brałabym bez zastanowienia.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Kuroneko » ndz lut 10, 2019 5:21 pm

Na razie jestem do tyłu z LN z SAO, więc Progressive i artbook odkładam na bliżej nieokreślone kiedyś. Najbardziej zadowolona jestem z ogłoszenia Neon Sign Amber. Bardzo mnie interesują te wydania 2 w 1 oraz nowy projekt :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Alzea » ndz lut 10, 2019 5:23 pm

Nic dla mnie, ale może to i lepiej, ostatnio zbyt wiele zapowiedzi do mnie trafia :P

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Mormicc » ndz lut 10, 2019 5:23 pm

Myślałem, że SAO Progressive zostało już dawno "oficjalnie" zapowiedziane. :P To była w sumie tylko formalność.
Rysunki abeca? abeka? Autora SAO :v mi się podobają, ale nie na tyle żeby brać artbook. Novelka też nie. Może kiedyś wezmę się w końcu za anime.
0,5/3 - tylko yaoi, którego i tak nie jestem w 100% pewien. Tegoroczny Pyrkon zapowiada się dla mnie biednie jeśli chodzi o nowości.
Czekam na nowe projekty.
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Matii » ndz lut 10, 2019 5:25 pm

SAOP <3 Wiedziałem że to ogłoszą ale nadal cieszę się jak dziecko ^^ Zgadzam się że Artbook i LN mogły być ogłoszone razem. Ale cieszy mnie że mamy tyle dodatków z SAO. Tylko SAOP naprawdę się zakończyło na 7 tomach czy to jakiś błąd? I jeszcze pytanie jaki będzie cykl wydawniczy SAOP?
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Hachi1973
Adept
Posty: 171
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 11:40 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Hachi1973 » ndz lut 10, 2019 5:30 pm

Meliona pisze:
ndz lut 10, 2019 5:11 pm
Ciekawi mnie to "7 tomów, zakończone". :shock: A w tych LN nie było ponoć tylko kilka pierwszych pięter zamku? Nie słyszałam o tym, że ta seria się zamknęła.
Poprawione. Mój błąd, przepraszam. Pozdrawiam, Beata

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: pittegawll » ndz lut 10, 2019 5:35 pm

Też się czuję lekko zawiedziony, chociaż na nic specjalnego nie liczyłem. Nastawiałem się jednak na mangę. Biorąc pod uwagę wszystkie zapowiedzi pyrkonowe, biorę jedynie Szpiczaste kapelusze, z których ogromnie się cieszę. Mam nadzieję, że jeszcze coś ciekawego od Kotori wpadnie w tym roku. Gratuluję fanom SAO tylu dobroci :)

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Nelinnor » ndz lut 10, 2019 5:37 pm

Szkoda, po fenomenalnym roku 2018 tym razem w 2019 od Kotori nic dla mnie. Może zainteresuję się Tongari Boushi no Atelier, wydanie w twardej oprawie kusi, ale jakoś nie mam dużego parcia na samą mangę, zobaczymy, tytuł na pewno solidny. Liczyłem na ciekawe ecchi, ale Love Riron kompletnie mi nie podchodzi, jest tam praktycznie wszystko co mnie wręcz denerwuje w takich tytułach. SAO też nie jestem zainteresowany. Ciekawe co się kryje za seriami 2w1 i tymi krótszymi, może tam będzie większy potencjał, pod warunkiem że to nie BL. Zawiedziony nie jestem, bo jak na razie w tym roku i tak rozpoczynam 5 serii, może więcej jak coś ciekawego pokaże jeszcze Waneko, plus dalej kupuje inne wychodzące, w tym od Kotori także.

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Yerdiee » ndz lut 10, 2019 5:39 pm

Za jednotomówkę BL podziękuję, ale artbooka z SAO i Progressive biorę, tak że dla mnie 2/3 :)

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Lunatyczka » ndz lut 10, 2019 6:32 pm

Za Yaoi nie przepadam, SAO nie zbieram, czyli chyba jasne, że nic dla mnie. Fajnie, że chociaż podali, że w planach są już kolejne zapowiedzi, w takim razie czekam. :) Z nowości na ten rok, póki co ze wszystkich wydawnictw biorę tylko Tongari Boushi no Atelier i jakieś jednotomowe mangi, więc niby taka bida trochę. :P

Em4il
Posty: 87
Rejestracja: sob wrz 19, 2015 1:11 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Em4il » ndz lut 10, 2019 6:49 pm

Nic dla mnie, ale humor poprawiła mi zapowiedź kolejnych zapowiedzi. Jakbym miał obstawiać te dwa tytuły 2w1 to wskazałbym Punpuna i Biomegę. Jako, że marzę o większej ilości długich seinenów to pomyślałem o Sun ken Rocku i Prison School, ale to mało prawdopodobne ;) I jeszcze ten nowy projekt. Może jakieś ostrzejsze Yaoi w ładnym wydaniu? Albo szerzej - przejęcie Hentaiców po Yumegari? No nic, trzeba czekać

Ramsey Ka
Wtajemniczony
Posty: 558
Rejestracja: pn mar 30, 2015 11:08 am
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Ramsey Ka » ndz lut 10, 2019 6:56 pm

Kotori dalej pozostanie w tym roku przy krótszych seriach czy wśród tych nowości można liczyć na coś 20+?
Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Fani » ndz lut 10, 2019 6:58 pm

Bieda.
0/3
:(

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Reviolli » ndz lut 10, 2019 7:16 pm

Raczej wezmę SAOP, ale nie będzie to duży priorytet.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
maczek
Adept
Posty: 220
Rejestracja: sob lis 16, 2013 7:33 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: maczek » ndz lut 10, 2019 7:18 pm

Ramsey Ka pisze:
ndz lut 10, 2019 6:56 pm
Kotori dalej pozostanie w tym roku przy krótszych seriach czy wśród tych nowości można liczyć na coś 20+?
Nie, nic tak długiego nie planujemy.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: miaka88 » ndz lut 10, 2019 7:37 pm

Tym razem 0/3 ale i tak mam co brać od Kotori.

Wersja 2w1... czyżbym wyczuwała Punpuna? :twisted:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości