Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Reviolli » pt mar 16, 2018 5:45 pm

Koliberek zrobił kuku mojemu systemowi. A jak dodać do tego zapowiedzi JPF-u i Kluska to naprawdę robi się sporo tytułów.
W zasadzie brakuje mi już tylko zapowiedzi jakiejś nowej LN (SAO:P się nie będzie liczyć), ale tu liczę chwilowo na Waneko.

A otchłań wezmę, ale nie będzie to priorytet.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
maczek
Adept
Posty: 220
Rejestracja: sob lis 16, 2013 7:33 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: maczek » pt mar 16, 2018 5:49 pm

DarkNighty pisze:
pt mar 16, 2018 5:41 pm
To Kotori ma w ogóle powiększony format?
Ma :) Rycerze Sidonii są w tym formacie.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: DarkNighty » pt mar 16, 2018 5:51 pm

maczek pisze:
pt mar 16, 2018 5:49 pm
DarkNighty pisze:
pt mar 16, 2018 5:41 pm
To Kotori ma w ogóle powiększony format?
Ma :) Rycerze Sidonii są w tym formacie.
Właśnie się dzisiaj dowiedziałam :D Nie przepadam za sci-fi, więc nie zbieram Rycerzy Sidonii. Ilu rzeczy można przez to nie wiedzieć :D
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Fani » pt mar 16, 2018 5:53 pm

Na pewno ta nowość nie dla mnie. Jakoś nigdy Abyss mnie nie zainteresował, a nawet odrzucał przez ten dziecinny wygląd postaci.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Meliona » pt mar 16, 2018 5:58 pm

O, Abyss dostarczy Kotori $$$, więc gratuluję zdobycia licencji. Mi wystarczy anime, bo gore nie lubię. Chociaż kreska w mandze ładna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Lunatyczka » pt mar 16, 2018 6:14 pm

Jak dla mnie Kotori pozamiatało. :D A jeszcze niedawno myślałam, że niedługo to już tylko Rycerze zostaną mi od nich do zbierania. Czyli w moim podsumowaniu dochodzą mi: To Your Eternity(mam nadzieję na polski tytuł), Perfect World i Made in Abyss, czyli 3/8, z każdego z tych tytułów niezmiernie się cieszę i niecierpliwie wyczekuję. :P

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: SallyCzarownica » pt mar 16, 2018 6:25 pm

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jeśli chodzi o BL od Kotori, to tutaj jest różnie - raz zapowiadają perełki, a raz jakieś "cosie". Jednak tytuły nieBL mają świetne. Jeszcze nigdy nie miałam od nich tyle do kupienia. Ba, żadne inne wydawnictwo tak mnie nie zasypało nowościami. Pięć, może sześć z ośmiu ogłoszonych tytułów powędruje na moją półkę. :) Nie wiem, co musieliby ogłosić inni, aby Kotori nie miało u mnie pierwszego miejsca w przyszłorocznym rankingu. I chyba same ich mangi wylądują w moim top 5. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Hachi1973
Adept
Posty: 171
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 11:40 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Hachi1973 » pt mar 16, 2018 6:37 pm

SallyCzarownica pisze:
pt mar 16, 2018 6:25 pm
I chyba same ich mangi wylądują w moim top 5. ^^
No teraz to się rumienię :) Wiem na co czekasz najbardziej i przykrość wielka, że nie mogę Ci tego dać, no ale zaciesz ogromny, że znów się spotkamy i zostawisz u nas wór złotówek.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Canis » pt mar 16, 2018 6:47 pm

Właśnie patrzę na leżący obok mnie, angielski tomik Abyssu... God damn it!!! Nie mogliście tego zapowiedzieć 3 tygodnie temu? (T_T)

Czytając wcześniej post DarkNighty, uznałem że wydanie MiA jest prawdopodobne, ale zdecydowałem, że jakby co, pozostanę przy angielskim wydaniu, bo ma rozmiar A5. Tylko że wy tu nagle mi wyjeżdżacie z formatem powiększonym, wiecie jak zrobić człowiekowi zgryz. ^_^ Ostatecznie decyzję którą wersję zbierać, podejmę gdy przejrzę tomik od Kotori (w wydaniu SS jest kilka rażących błędów).

Ze wszystkich ośmiu nowości, biorę 1-3 tytułów. Yotsubato! to pewniak, Fumetsu no Anata e kupię pierwszy tom na próbę, a Made in Abyss będę zbierał jeżeli wydanie okaże się lepsze od amerykańskiego (wierzę w was).
Ostatnio zmieniony sob mar 17, 2018 11:41 am przez Canis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maogia
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 26, 2018 1:06 am
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Maogia » pt mar 16, 2018 7:00 pm

Kotori mnie zaskoczyło. Dotąd zbierałam od nich tylko novelkę DRRR!!, ale w tym roku dojdą pierwsze mangusie. Bardzo mnie to cieszy :mrgreen: . Made in Abyss oraz To Your Eternity na 100% pojawią się w mojej kolekcji. Gratuluję doboru tytułów :klask:

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: KubciO » pt mar 16, 2018 7:12 pm

SallyCzarownica pisze:
pt mar 16, 2018 6:25 pm
Nie wiem, co musieliby ogłosić inni, aby Kotori nie miało u mnie pierwszego miejsca w przyszłorocznym rankingu. I chyba same ich mangi wylądują w moim top 5. ^^
Czuję, że to będzie (de facto już jest!) rok Kotori. W moim zestawieniu pięciu najlepszych mang roku, mają szansę na trzy miejsca. Na tę chwilę oczywiście. Pewnie jeszcze zapowiedzą jakiś tytuł, który będzie miał premierę w bieżącym roku.
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2797
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Łukasz.T » pt mar 16, 2018 7:28 pm

Nah, nikt nie przebije Kotori. Kiedy mniej więcej uruchomicie prenumeraty Perfect World i Abyssu? :P

Awatar użytkownika
Kilgore Trout
Adept
Posty: 259
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 6:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Kilgore Trout » pt mar 16, 2018 7:52 pm

Kotori, ładnie się rozszaleliście, a pod koniec roku miałem obawy czy nie zaczniecie znowu iść w bezpiecznym kierunku boys love (plany ograniczenia ilości novelek, umiarkowana sprzedaż niektórych tytułów dla starszych czytelników).
Jestem niezwykle zaskoczony i zadowolony. Nie tylko widać ogromny rozwój wydawnictwa, ale też sam dobór tytułów pokazuje, że śledzicie zainteresowanie fandomu, a jednocześnie nie rezygnujecie z nieco mniej znanych wartościowych historii i klasyków. :) :OK:
Połowa nowości wędruje do mojego koszyczka. Dzięki za A5 dla Made in Abyss, chętnie przyjąłbym też inne tytuły w takim formacie. :)

Awatar użytkownika
Asumuel
Wtajemniczony
Posty: 504
Rejestracja: pt sty 16, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Asumuel » pt mar 16, 2018 7:54 pm

Canis pisze:
pt mar 16, 2018 6:47 pm
Właśnie patrzę na leżący obok mnie, angielski tomik Abyssu... God damn it!!! Nie mogliście tego zapowiedzieć 3 tygodnie temu? (T_T)
Właśnie dlatego nie zamawiam z zagranicy :D A Abyss biorę, anime mi się podobało, więc czemu by nie zaopatrzyć się w wersję tomikową ;)

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: SallyCzarownica » pt mar 16, 2018 7:58 pm

Hachi1973 pisze:
pt mar 16, 2018 6:37 pm
Wiem na co czekasz najbardziej i przykrość wielka, że nie mogę Ci tego dać, no ale zaciesz ogromny, że znów się spotkamy i zostawisz u nas wór złotówek.
Nawet Pani nie wie, jak się teraz czuję. Z jednej strony jestem tak bardzo wzruszona, ale z drugiej tak mi przykro, bo wiem, że tego nie będzie. ;( Ale i tak Was kocham i już nie mogę się doczekać spotkania! <3
Obrazek

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2963
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: ninna » pt mar 16, 2018 7:59 pm

"Made In Abyss" znam tylko ze słyszenia i po opisie jakoś nie mam ochoty zapoznawać się z tą mangą bliżej. Niemniej jednak z zapowiedzianych nowości wezmę trzy tytuły: jednotomówki (kulinarne boys love i Kaori Yuki) oraz "Perfect World".

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Itachi Uchiha » pt mar 16, 2018 8:10 pm

W ostatecznym rozrachunku przygarnę Perfect World oraz To Your Eternity 2/8. Z MoA jednak zrezygnuję; oglądałem animu i jakoś mi nie kupiło, ale gratuluje za zdobycie licki do tak popularnego tytułu. Ten rok należy już do was :D :D
Czekam na wysyp nowych LN :P

Awatar użytkownika
Hachi1973
Adept
Posty: 171
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 11:40 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Hachi1973 » pt mar 16, 2018 8:22 pm

SallyCzarownica pisze:
pt mar 16, 2018 7:58 pm
Nawet Pani nie wie, jak się teraz czuję.
Pani... mija 5 lat odkąd walczę z babą o mój wiek a ona dalej: pani. Ty mi się nawet na oczy nie pokazuj! Na naszym namiocie będą zdjęcia: "Tych ludzi nie obsługujemy" i Ty będziesz na jednym z nich :D

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: SallyCzarownica » pt mar 16, 2018 8:31 pm

Hachi1973 pisze:
pt mar 16, 2018 8:22 pm
Pani... mija 5 lat odkąd walczę z babą o mój wiek a ona dalej: pani. Ty mi się nawet na oczy nie pokazuj! Na naszym namiocie będą zdjęcia: "Tych ludzi nie obsługujemy" i Ty będziesz na jednym z nich
Dobrze, już nie będę, przepraszam. :oops:
^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Gagantous
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pn mar 23, 2015 2:42 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Kotori - wątek ogólny

Post autor: Gagantous » pt mar 16, 2018 10:16 pm

Meliona pisze:
pt mar 16, 2018 5:58 pm
O, Abyss dostarczy Kotori $$$, więc gratuluję zdobycia licencji. Mi wystarczy anime, bo gore nie lubię. Chociaż kreska w mandze ładna.
Tam jest jakieś gore? :o Dotrwałem tylko do czwartego odcinka
Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości