Koisuru Boukun

Forum poświęcone wydawnictwu Kotori, wydawanym przez nie tytułom, itp, itd...
Selena
Status: Offline

Koisuru Boukun

Post autor: Selena » sob sie 20, 2011 7:00 pm

Chciałam zaproponować mangę "Koisuru Boukun"

Jest boska! A tak mało yaoi na rynku polskim ==' jeśli się to zmieni, może będę chciała tutaj kupować mangi :3 Ok, o mandze

Koisuru Boukun
opis: Morinaga to student, który od dawna zakochany jest w starszym koledze – Tatsumim. Ale Tatsumi jest zaborczym cholerykiem i do tego homofobem – nienawidzi homoseksualistów najbardziej na świecie. Cóż, Morinaga ma pecha… albo i nie.
Rok: 2005
Autor: TAKANAGA Hinako
Gatunek: Komedia, Romans, Yaoi
Liczba tomów: 7 wydanych, manga jest w trakcie kontynuacji

Obrazek

ZDJĘCIA
>>TUTAJ<< 1
>>TUTAJ<< 2
>>TUTAJ<< 3

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob sie 20, 2011 7:41 pm

Selena pisze: A tak mało yaoi na rynku polskim =='
mało? znaczy jakiekolwiek jest? XD (bo to że było, to wiem :P)

Enyłej, jestem za. Niemniej chyba większe szanse są, że wyda to Yanek, skoro już się chwycił za Takanage :)

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » sob sie 20, 2011 8:44 pm

ja jak to czytam to leję ze śmiechu! Te miiiiny xD O Boże gdyby to wyszło byłabym przeszczęśliwa !!!!! Na pewno rozbijałabym obóz pod sklepem w dniu premiery każdego z tomików x]

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob sie 20, 2011 9:08 pm

uwielbiam wprost tego yaoica można się nieźle pośmiać czytając perypetie tej "dziwnej" pary :) ale sadzę podobnie jak baka oni-ri że Yanek może wydać tę mangę skoro już wydał 2 tytuły Takanagi ale Koisuru boukun jest mile widziane :)
Obrazek

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » sob sie 20, 2011 9:34 pm

Ja tylko mam małą obawę, że nikt na razie nie będzie chciał jej wydać, gdyż autorka wciąż ją kontynuuje :( Czy to nie ma znaczenia? Czy wydawnictwa biorą się tylko za skończone serie?

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob sie 20, 2011 9:57 pm

Selena pisze:Czy wydawnictwa biorą się tylko za skończone serie?
Nie. (ps. czy tak trudno jest zerknąć na stronę jakiegoś wydawnictwa i zobaczyć co wydają...?)

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » sob sie 20, 2011 10:05 pm

Sonia pisze:(ps. czy tak trudno jest zerknąć na stronę jakiegoś wydawnictwa i zobaczyć co wydają...?)
A skąd ja mam wiedzieć, czy coś jest kontynuowane, czy już w całości? Sprawdzać każdy tytuł po kolei na internecie? Bo nie wiem jak się to sprawdza. Nie znam się.

Ale to super to znaczy, że mogę mieć nadzieję :mrgreen:

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob sie 20, 2011 10:31 pm

Selena pisze:
Sonia pisze:(ps. czy tak trudno jest zerknąć na stronę jakiegoś wydawnictwa i zobaczyć co wydają...?)
A skąd ja mam wiedzieć, czy coś jest kontynuowane, czy już w całości? Sprawdzać każdy tytuł po kolei na internecie? Bo nie wiem jak się to sprawdza. Nie znam się.
um... czyli nie znasz żadnej mangi wydawanej w Polsce? Nie słyszałaś o żadnej? Rozumiem, że można nie wiedzieć nic o tytułach Hanami, ale np. o Naruto czy Bleachu dużo osób słyszało... :O

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob sie 20, 2011 10:47 pm

Akiho pisze:że Yanek może wydać tę mangę skoro już wydał 2 tytuły Takanagi
o ile zdecyduje sie pakować w serię, skoro jednotomówki poszły chyba tak sobie :P

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz sie 21, 2011 12:02 am

cóż tego nie wiemy :P Nowy avek widzę :wink:

A serii niezakończonych mamy sporo np: Kurosz,HSoTD,Naruto bleach,one piece,VK :P trochę tego jest,no i przeszkodą może być że to Yaoi i tam nie brakuje scen typowych dla tego rodzaju mang,wydawcy mimo wszystko jakoś ciągle patrzą na tę biedną shaise ileś tam lat temu wiec puki co można się zadowolić lekkim shonen ai. A z Yaoi marzy mi się Crimson spell :oops:
Obrazek

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » ndz sie 21, 2011 12:03 am

Nie w tym sęk. Chodzi tu o to, że pytałam, czy serie, które są nadal kontynuowane są mimo wszystko wydawane. Wiem mniej więcej jakie są tytuły w Polsce. Naruto nie lubię - próbowałam, ale śpię na tym. Ale do rzeczy...chodziło o to, czy autor tam w Japonii to skończył. Ja mogę zobaczyć, co jest wydawane w Polsce. Ale czy kazdy z tych tytułów ma tam zakończony tom, czy jeszcze rysowany to ja nie wiem.

Czy nie znam żadnej mangi wydanej w Polsce? - wiedząc to, nie dowiem się czy jest w całości narysowane, prawda? Wydaje mi się, że odbiegłeś z tematu. A jesli nie, nie wiem do czego dążysz. Bo nie wiem, jak ta informacja o wydanych mangach w Polsce miałaby mi o tym powiedzieć :p

Ale pytanie - musimy nadal o tym dyskutować? Szczerze, to mi się nie chce o tym gadać. Ja tylko zadałam jedno pytanie i prosiłam o odpowiedz typu Tak, Nie, a nie dyskutować o tym :P

pozdro

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz sie 21, 2011 12:20 am

Akiho pisze:A z Yaoi marzy mi się Crimson spell
aghalkdflsdkfjslkfj mi tezzzzzzż. i VF ofc, ale cóż......... xD
Selena pisze:chodziło o to, czy autor tam w Japonii to skończył.
Akiho wymieniła właśnie te tytuły, które są wydawane u nas, a wciąż są wydawane w Japonii. Amen.
Ostatnio zmieniony ndz sie 21, 2011 12:21 am przez baka-oni-ri, łącznie zmieniany 1 raz.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » ndz sie 21, 2011 12:20 am

Po prostu byłam ciekawa... Bo twoja niewiedza jest dla mnie czymś dziwnym... Z tego tytułu co zaproponowałaś wnioskuje, że jesteś fanką yaoi/shonen-ai, więc tytuł Yami no Matsuei (który jest nie zakończony) nie powinnien być ci nieznany. Dyskusja rzeczywiście jest zbędna, widać muszę się dość nudzić ;o

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » ndz sie 21, 2011 1:19 am

No wiesz, fanami nie musimy być czegoś albo na maxa, albo wcale :) Można znać dosłownie kilka tytułów. I słusznie stwierdzone: jestem "fanką yaoi" a nie "yaoistką" :) Fani wyróżniają się tym, że preferują tylko wybrane tytuły, a nie wsio jak leci xD Pod tym względem tak, jest fanką.

Mangę i anime ja bardziej toleruję niz w tym siedzę. Mam swoje ukochane pozycje. Ale jest ich kilka tylko. Reszty nie kojarzę lub po prostu nie znam.

Ja się wówczas dziwię jak można znać aż tyle tytułów, każda fabułę i jeszcze umieć wymówić każdy ten tytuł po japońsku O.o Dla mnie to jest dziwne. Ale spox, szacun x]

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » ndz sie 21, 2011 8:44 am

Jestem na tak, mangę czytam na bieżąco po angielsku (ach.. te skany :/). Kupiłabym na 100%.

Selena
Status: Offline

Post autor: Selena » ndz sie 21, 2011 11:40 am

Jesli kto kolwiek dowie się apropo tego, czy zostanie wydana to niech da nam tu znać :(

oami
Status: Offline

Post autor: oami » ndz sie 21, 2011 1:23 pm

Ja tez bym chętnie zaopatrzyła się w polskie tomiki tej mangi.
A tak poza tym to zadecydowanie wolę Koisuru Boukun zamiast Crimson Spell.

Chilies
Adept
Posty: 305
Rejestracja: śr sty 19, 2011 11:42 pm
Status: Offline

Post autor: Chilies » ndz sie 21, 2011 5:43 pm

W październiku ma wyjść ostatni rozdział mangi (głównego wątku) + autorka zapowiedziała parę "extra" rozdziałów.
Tak jak wyżej wspomniano, raczej Studio JG ma pierwszeństwo w wydaniu tej mangi.
Poza tym jak już brać się za serię, wypadałoby wydać prequel (Challengers) z którym mogą być problemy ze względu na "starą kreskę" (mi nie przeszkadza, ale niektórych może zniechęcić).

Ogółem jestem jak najbardziej na tak, ale wątpię, że się doczekam tego po polsku, więc nastawiam się na sprowadzenie =v=

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » ndz sie 21, 2011 6:45 pm

Tytuł mi się nie podoba, więc raczej nie zależy mi na wydaniu tego. Podobał mi się sam pomysł relacji seme-uke, ale im dalej posuwała się akcja tym bardziej irytowała mnie historia. Jednak jeśli dzięki temu tytułowi otworzyłaby się furtka dla innych yaoiców to jestem na tak. Może przyszłoby mi kiedyś kupić po polsku prace Ayano Yamane. :roll:

kyo23
Status: Offline

Post autor: kyo23 » wt sie 23, 2011 2:27 pm

Jak najbardziej jestem za:) jedna z fajniejszych mang tej autorki.

Zablokowany

Wróć do „Kotori”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości