Hatsukoi Limited - wątek ogólny

Forum dotyczące mangi Hatsukoi Limited
ODPOWIEDZ
Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » wt gru 10, 2013 10:40 pm

Za poleceniem znajomego kupiłem 3 tomy od razu(taniej), nie spodziewając się niczego specjalnego, a tu takie zaskoczenie. Jedno z lepszych romansideł szkolnych jakie widziałem (choć dużo nie widziałem :P), strasznie mnie wciągnęło, teraz tylko muszę kupić ostatni tom. Dla kogoś kto jest niezdecydowany, gorąco polecam.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » sob cze 13, 2015 8:14 pm

Po tych wszystkich pochwałach, jakie przeczytałam na temat tego tytułu, spodziewałam się super niestandardowej komedii. A otrzymałam... No, może nie przeciętniaka, ale coś, do czego raczej już nie będę wracać (chyba że za parę lat). :roll: Nie było źle, ale za dużo trochę, jak dla mnie, było oklepanych żartów i gagów sytuacyjnych. W jednej chwili zapowiadało się wspaniale, by za chwilę znów opadło...
Ale może po prostu już wyrosłam z takich mang, więc mimo wszystko dobrze samemu przeczytać. :P

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » ndz cze 14, 2015 3:51 pm

Mixik pisze: W jednej chwili zapowiadało się wspaniale, by za chwilę znów opadło... :P
Tu masz rację. Historia była całkiem niezła, ale w pewnym momencie zmierzała w dosyć dziwnym kierunku. Kolejnym minusem jak to było wiadome są cenzura czy przycięte kadry. Ale to pikuś, nawet z tym dało się w spokoju przeczytać. Wśród całej plejady dziewczyn spodobały mi się może ze 2, reszta niestety już mniej [Szkoda , że nie dostały więcej czasu w mangu] Historia do przeczytania raz, bo potem niestety zaczyna przynudzać, ale tak czy siak oceniłem ją na mocne 7/10 [ale pewnie zmieniłby jej ocenkę, bo czytałem ją dosyć dawno - prawie 2 lata temu] :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Hatsukoi Limited"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości