Tomik 1

Wątek dotyczący wszystkiego związanego z Kagen no Tsuki autorstwa Ai Yazawy.
ODPOWIEDZ
GrisznakIW
Status: Offline

Tomik 1

Post autor: GrisznakIW » ndz sty 06, 2013 11:55 am

Ukazał się już pierwszy tom Kagen no Tsuki, a w związku z tym możecie już przeczytać jego recenzję, omawiającą wady i zalety polskiego wydania.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pn sty 14, 2013 2:11 pm

Nie kupowałam w sklepiku Waneko całe wieki, ale jak się okazuje, system wysyłki prenumerat nie zmienił się ani trochę... Zwykła koperta bez bąbelków? Drżałam o zawartość, na całe szczęście tomik był w całości.

Ale do rzeczy. Przeczytałam... Po lekturze stwierdziłam, że chyba nie nadaję na tych samych falach z Yazawą, przez co jej twórczość wcale do mnie nie przemawia. Mam ogromny dylemat, czy kupić drugi tom, czy lepiej zakończyć kompletowanie Kagen.

Na pewno mogę powiedzieć, że rysunki w tej mandze podobają mi się dużo bardziej, niż w PK.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » pn sty 14, 2013 3:02 pm

dejikos pisze:Mam ogromny dylemat, czy kupić drugi tom, czy lepiej zakończyć kompletowanie Kagen.
ja mam kupioną całość, więc poczekaj może na moją recenzję tomu 2, bo najprawdopodobniej będę pisać, a jeśli nie, to NA PEWNO w kwietniu będzie wnikliwa recenzja całości
dejikos pisze:Na pewno mogę powiedzieć, że rysunki w tej mandze podobają mi się dużo bardziej, niż w PK.
mi osobiście ciężko stwierdzić, która z tych mang jest lepiej narysowana

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Kagen no Tsuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości