Pandora Hearts # 16

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Pandora Hearts # 16

Post autor: Ame » śr mar 04, 2015 6:26 pm

Obrazek
Planowana premiera to sam początek kwietnia 2015.

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » śr mar 04, 2015 7:58 pm

No i Leo. Podobają mnie się kolory zarówno tyłu jak i przodu obwoluty ^^
Nie mówiąc już o chibi Jack'u. Nie mogę się doczekać tomiku (nie tak bardzo jak 17-18 ALE też).
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw mar 05, 2015 6:59 pm

Naczekałam się na ten tom <3 Wreszcie! Już nie mogę się doczekać polskiego wydania ;w;

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » wt kwie 07, 2015 4:55 pm

Przeczytałem właśnie szesnasty tomik. What tha... :shock: !!! What the hell is goin' on?! Tego się zupełnie nie spodziewałem. To w końcu kto jest tym złym, a kto dobrym? Kim właściwie jest Jack? Już nie mogę doczekać się kolejnego tomiku.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » wt kwie 07, 2015 6:09 pm

Canis pisze:What the hell is goin' on?!
Miałem dokładnie to samo. Jeden z najlepszych shounenów zwrotów akcji jaki przeczytałem. I nie powiem, cholernie satysfakcjonujący.

Ale nie pisałem tego tu, bo zaraz psiak czy inny ktoś napisze "oho jeszcze się to odwróci" czy coś w ten deseń i zabije mi niespodziankę. Więc, ładnie proszę tych co są dalej z tomami, bez sugerowania, spoilowania etc.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » wt kwie 07, 2015 6:58 pm

Mephisto pisze: Ale nie pisałem tego tu, bo zaraz psiak czy inny ktoś napisze "oho jeszcze się to odwróci" czy coś w ten deseń i zabije mi niespodziankę. Więc, ładnie proszę tych co są dalej z tomami, bez sugerowania, spoilowania etc.
Nigdy nic nie wiadomo, ale jedno jest pewne. Psy czasami za dużo szczekają :x Przepraszam (opuszcza główkę w dół za swoje tymczasowe spoilery i obiecuje poprawę) xDD

Clair
Status: Offline

Post autor: Clair » śr kwie 15, 2015 7:13 pm

Trochę żałuję, że nie ma u nas wydań specjalnych. Mają takie śliczne okładki *w* Np. ta jest właśnie do 16. tomu: Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości