
Planowana premiera to 30 września/1 października.Najbrzydsza.
Edycja posta i zmień kolor na biały chociaż, albo zmniejsz czcionkę, bo taki spojler to wiesz. [-Xparvati pisze:Właśnie przeczytałam 13 tom i mam pytanie: !!!Spoiler!!! Reim naprawdę umarł? To jeden z moich ulubionych bohaterów.
Nieparvati pisze:Właśnie przeczytałam 13 tom i mam pytanie: !!!Spoiler!!! Reim naprawdę umarł? To jeden z moich ulubionych bohaterów.
Edit: Poprawiłam
Nie ma w tym żadnej skomplikowanej teorii - tak jak Carni ustawiam od prawej do lewej, bo czytam mangi od prawej do lewej. Taka zachcianka. A książki ustawiam od lewej do prawej. Bo tak XDTrochę nie w temacie ale czemu ustawiasz mangi od prawej do lewej?
miaka88 pisze:Hmmm a może w kolejnych tomach też będzie ciemny ten szary pasek żeby pokazać ze robi się coraz bardziej mrocznie?
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości