Pandora Hearts tom 12

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » wt wrz 02, 2014 6:04 pm

Nom! Niektóre blondynki są super, i rządzą, i oczywiście BLONDYNI :D Vincent jest super też ~!

MephDepth
Status: Offline

Post autor: MephDepth » ndz wrz 14, 2014 12:24 pm

Ada.. Z początku za nią nie przepadałam, jednak:
Cicha woda brzegi rwie..

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » ndz wrz 14, 2014 12:41 pm

Ech, chyba tylko dla mnie to dalej taka śliczna idiotka :| niby kiedy pokazała te pazurki?
Obrazek

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » ndz wrz 14, 2014 1:01 pm

w najnowszych rozdziałach ;p

MephDepth
Status: Offline

Post autor: MephDepth » ndz wrz 14, 2014 1:07 pm

Hm.. Raczej nie powiedziałabym, że to są 'pazurki'. W niektórych sytuacjach Ada zachowała się lepiej niż Sharon. Rozmowa z ojcem, konflikt z Noise, zniknięcie Oza w Otchłani. Można powiedzieć, że podczas akcji z Vincentem w rozdziałach 90+ zachowanie Ady zadziwiło wszystkich (ale nie mnie, hehe).
Dlatego mogę uznać, że Ada (choć jest postacią drugoplanową) odegrała znaczną rolę w tej sztuce.
Tak przynajmniej wygląda moje zdanie.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » ndz wrz 14, 2014 1:13 pm

Ach, rodzialy 90+ - to wszystko wyjaśnia. Sugerowałam się tym, że ta rozmowa jest w temacie tomu 12 i na siłę doszukiwałam się w nim, o co wam wszystkim chodzi.
Obrazek

MephDepth
Status: Offline

Post autor: MephDepth » ndz wrz 14, 2014 2:08 pm

Shiki pisze:Ach, rodzialy 90+ - to wszystko wyjaśnia. Sugerowałam się tym, że ta rozmowa jest w temacie tomu 12 i na siłę doszukiwałam się w nim, o co wam wszystkim chodzi.
Nasza rozmowa z tomu dwunastego, chcąc czy nie, sama zeszła na temat Ady i można ją uznać jako samoistny spam. W tomie 12 poznajemy Adę z innej strony, jednak poprzez incydent ze świeczkami w piwnicy nie powinniśmy jej skreślać.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » ndz wrz 14, 2014 2:24 pm

Oj, nie wiem, czy nie zasługuje na skreślenie :evil: Okropna jest. Chyba tylko jej z Pandory nie cierpię. Ale... jeśli ma się zmienić... Gorzej być nie może, to pewne, więc może dam jej szansę xD
Obrazek

MephDepth
Status: Offline

Post autor: MephDepth » ndz wrz 14, 2014 3:52 pm

Może i jest okropna, ale jeśli przyrównać ją do Jacka, to otrzymamy słodkie niewiniątko w zbyt dużym kapeluszu. Każdy ma inny gust, ulubione postacie, jednak każda z nich jest w jakimś stopniu potrzebna. Tak jak bez Jacka tej mangi by nie było, tak bez Ady wątek Vincenta byłby nijaki.
Pierwszy raz wdałam się dyskusję :shock:
Ostatnio zmieniony ndz wrz 14, 2014 4:41 pm przez MephDepth, łącznie zmieniany 1 raz.

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » ndz wrz 14, 2014 4:10 pm

Porządne wymiany zdań (y) (uwaga dalej może być SPOILER) A ja tak zaczęłam rozmyślać bo skoro Fang i Doug zrobili sobie na podobieństwo Lily ten tatuaż na twarzy to skoro Lily ma czerwony to oni też chyba mają czerwony co nie? A w anime Fang miał czarny ;/

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » wt wrz 30, 2014 4:33 pm

Tak, ale weź pod uwagę, że gdy robili anime to jeszcze nie było tego rozdziału mangi.
Poza tym na podobieństwo nie musi oznaczać, że mają totalnie tak samo. Może być ten sam kształt ale niekoniecznie kolor, prawda? :P
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » śr paź 01, 2014 8:46 pm

No w sumie racja ;d

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości