Tom 3

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
OgóreKiszony
Status: Offline

Tom 3

Post autor: OgóreKiszony » pt sty 04, 2013 7:32 pm

Obrazek
Premiera: 1 luty 2013

chomiczek
Status: Offline

Post autor: chomiczek » śr sty 09, 2013 1:21 am

Obrazek

Czy tylko ja mam wrażenie, że treść napisu na grzbiecie okładki jest zupełnie inna?
Nie jestem wymagająca i nie znam japońskiego, jednak napis w wydaniu ang bardziej pasuje do Breaka i Vincenta na okładce tomu niż jakieś bzdury o spacerze Oza.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » czw mar 14, 2013 10:52 am

Przeczytałam... W tym tomie było tyle różnych wydarzeń, że w pewnym momencie zaczęłam się gubić. Jednak sama akcja rozwija się bardzo mozolnie, przez co nadal docieram się z tą mangą. No nic, zobaczymy, co przyniesie kolejny tom.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw mar 14, 2013 11:25 am

Przyznam, że dla mnie ten tom był rozczarowaniem i po nim ostatecznie postanowiłem zakończyć lekturę tej mangi. Bohaterowie są nieciekawi, akcja zupełnie nie wciąga, a natłok tajemnic, który miał zapewne intrygować, raczej irytuje, bo jednak chciałbym coś już wiedzieć. Do tego nadal żadnych informacji na temat świata.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw mar 14, 2013 11:41 am

Ktoś mi powiedział, że manga się "zaczyna" dopiero po 5-tym tomie... może kiedyś za tytuł się zabiorę, chociaż mi trochę za bardzo wieje :roll: ...

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw mar 14, 2013 12:43 pm

Akurat wiania nie stwierdziłem, bizonów tam sporo, ale raczej zachowują się aseksualnie. Problemem PH jest chaos, nuda i brak postaci, które dałyby się lubić. Są po prostu doskonale obojętne, a to, co się z nimi dzieje, czytelnika zwyczajnie nie rusza.

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » czw mar 14, 2013 12:44 pm

Akurat wczoraj przeczytałam :wink:
Faktycznie, ten tom nic odkrywczego nie wniósł, ale myślę, że w kolejnych będzie lepiej:)
Nie wiem na ile fabuła pokrywa się z animowana wersją, ale w animcu później robi się znacznie ciekawiej :P
Co do wiania, to... każdy chyba ma swoją skalę. Ja nienawidzę gejozy, ale nie zauważam też jakiejś wichury w PH:) Ewentualnie bardzo delikatny wiaterek, przez który da się przebrnąć bez uszczerbku na psychice i bez jakiegoś zniesmaczenia :wink:

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » czw mar 14, 2013 10:44 pm

mid29 pisze:Faktycznie, ten tom nic odkrywczego nie wniósł,
Właściwie poznajemy historię Gilberta i Oza wiec nie można powiedzieć że nic ^^"
GrisznakIW pisze:Bohaterowie są nieciekawi,
Ja tam bardzo lubię bohaterów, oprócz Alice która często mnie wkurza ale ma dobre momenty.
GrisznakIW pisze:akcja zupełnie nie wciąga, a natłok tajemnic, który miał zapewne intrygować, raczej irytuje, bo jednak chciałbym coś już wiedzieć.
cierpliwość jest cnotą ;)
Powiem szczerze ze ja za mangę zabierałam się 2 razy na początku mnie nie wciągnęła ale za drugim gdy zabrnęłam dalej, nie mogłam się już oderwać :D
Powiem tylko iż odkrywanie tych tajemnic to istna rozkosz i naprawdę warto czekać aż wszystko ułoży się w spójną i logiczna całość.

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » czw mar 14, 2013 10:52 pm

gg gonia pisze: Ja tam bardzo lubię bohaterów, oprócz Alice która często mnie wkurza ale ma dobre momenty.
A ja lubię Alice;) jako jedyna w tej mandze ma jaja :P heh, żartuję :wink:
IMO jest to najciekawsza postać w PH:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości