Wątek ogólny o Pandora Hearts

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » wt kwie 05, 2016 9:53 pm

Czy do ostatniego tomu będziecie dołączać jakiś dodatek, jak w w przypadku Dengeki Daisy? :> Ostatnie tomy mają przepiękne okładki... <3

[ Dodano: Wto 05 Kwi, 2016 ]
Musiałem to wrzucić :D
Dlaczego czasem onomatopeje wyglądają, tak jak wyglądają? http://vpx.pl/i/2016/02/07/2.png Ludzie na forach się o to strasznie oburzają, a mnie ciekawość zżera. Wątpię, aby przyczyną było Wasze "lenistwo", jak to wielu ludzi sądzi.

[Madziozord] Czasami zostawiamy większe onomatopeje jeśli są naprawdę piękne ( jak ta) lub znajdują się w kłopotliwych miejscach. Nie mamy takich przypadków wiele, zdarza się zaledwie kilka na tom ( maksymalnie).
link

Przy okazji podbijam pytanie, ostatni tomik tuż-tuż!

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » wt kwie 05, 2016 10:08 pm

Dobrze, że jednak tego One-Punch Mana nie robią. Tam to są dopiero piękne onomatopeje.
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » wt kwie 05, 2016 10:38 pm

Piękne onomatopeje
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kitsu-nee
Adept
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 21, 2016 5:36 am
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kitsu-nee » wt kwie 05, 2016 11:55 pm

Już prędzej zrozumiem argument o nieingerowaniu w rysunek autora albo trudnościach z usunięciem... Jakoś nie kojarzę jednej naprawdę pięknej onomatopei, która wbiłaby mi się w pamięć, a trochę mang mi się przez ręce przewinęło :D

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pt maja 06, 2016 6:22 pm

Smutne wieści! Tom 24 będzie miał wyższą cene i kosztował 24,99 zł.
Można wiedzieć czemu będzie podwyżka ceny? Tom będzie miał o wiele więcej stron?

Awatar użytkownika
Madness
Adept
Posty: 334
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 1:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Gender:
Status: Offline

Post autor: Madness » pt maja 06, 2016 6:31 pm

W japońskim wydaniu ostatni tom ma ponad 300 stron,zapewne dlatego będzie podwyżka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » pt maja 06, 2016 11:04 pm

ile stron ma ostatni tomik Pandory?
[Madziozord] Już biorę do ręki tę cegłę... uuuuch... się autorka naprodukowała...
320 stron!!!!

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » czw maja 12, 2016 2:02 pm

Czy jest możliwość, abyście wydali artbook Pandora Hearts There is? Czy rozważaliście kiedyś taką możliwość?
[Madziozord] Nie planujemy wydania artbooka PANDORY.
Smutek :(

Awatar użytkownika
Madness
Adept
Posty: 334
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 1:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Gender:
Status: Offline

Post autor: Madness » czw maja 12, 2016 2:21 pm

Zawiedliście mnie waneko :? W takim razie zaczynam odkładać kasę na jakieś zagraniczne wydanie,bo już od dawna miałam w planach kupno obu pandorowych artbooków.
Obrazek

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » czw maja 12, 2016 3:20 pm

Może istnieje chociaż światełko nadziei na light novel? TG ją dostało, a większość fanów Pandory zapoznałaby się z dodatkiem, więc jeśli ta manga również sprzedaje się dobrze, to Waneko miałoby w swoich rękach pewniaka :>

Ja zapytam po raz któryś: czy do ostatniego tomiku będą jakieś dodatki w preorderze? Ostatni plakat w ogóle nie przypadł mi do gustu. Liczyłem na plakat, na którym znajdzie się kreska z mangi, obrazek dodawany do tomików, czy nawet rysunek z okładki (trzeba przyznać, że w ostatnich tomach są one fantastyczne!), a dostałem chibi :cry:

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » czw maja 12, 2016 4:06 pm

Też czekam na LN Pandory. A na artbook jednak się nie doczekam i będę musiała sprowadzić go sobie. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » czw maja 12, 2016 5:37 pm

Nastał dla mnie smutny dzień, kupiłabym wszelkie dodatki do Pandory - połówkowe tomy, LN, nawet może bym się skusiła na artbooki. Dlatego dziwi mnie, bo seria się ponoć bardzo dobrze sprzedaje a nie chcecie ciągnąć tego dalej, żeby zadowolić fanów. Smutam. ;_; Ludzie już wcześniej narzekali, że dodatki czy kontynuacje nie są wydawane, ale jakoś nie specjalnie się wzruszałam, bo tytuły te mnie nie interesują. Ale teraz rozumiem wasz ból. :?

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 817
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Post autor: Thoreline » czw maja 12, 2016 5:53 pm

Nie zbieram tej serii, ale kupię ostatni tom by dowiedzieć się jak to się skończyło.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw maja 12, 2016 8:52 pm

Smutno mi, że nie będzie artbooka. :(

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Lunatyczka » czw maja 12, 2016 9:39 pm

Nie zbieram artbooków, ale dla Pandory zrobiłabym wyjątek, uwielbiam rysunki autorki i jeśli seria rzeczywiście się dobrze sprzedaje, to mógłby to by być dla wydawnictwa test czy warto w nie inwestować. No chyba, że jest to problem z licencją, nie znam się.

Tak samo z połówkowymi tomami, jakoś tak smutno, że nie ma się kompletnej serii. Choć szansa na LN jeszcze jest, także mam nadzieję chociaż na to...

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn maja 16, 2016 11:48 am

Czy coś z uniwersum Pandorki wyjdzie? Smutno bez niej będzie :c
[Madziozord] Nie planujemy dodatków do PANDORY.
XD
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pn maja 16, 2016 12:08 pm

Nie no, po co jakieś dodatki. Co z tego, że świetnie się sprzedawał. Tytuł się kończy i koniec tego dobrego dla fanów. Chcecie dodatki, to kupicie TG.

I weź tu człowieku licz na Waneko...
Obrazek

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn maja 16, 2016 12:12 pm

Co jak co, ale wydawało mi się, że pandora ma duże szanse na to :/ Czemu Waneko nie lubi rozpieszczać fanów i jest tak zdystansowane do dodatków?
Obrazek

Awatar użytkownika
Madness
Adept
Posty: 334
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 1:38 pm
Lokalizacja: mazowieckie
Gender:
Status: Offline

Post autor: Madness » pn maja 16, 2016 12:30 pm

Wyraźnie faworyzują Tokyo Ghoula i tyle :? Co z tego ,że Pandora od wielu lat sprzedaje się świetnie,jak widać to nie ma żadnego znaczenia.Po raz kolejny mi przykro :(

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » pn maja 16, 2016 12:44 pm

Dodatki zwykle kupuje mniej osób niż serię główną. Najwidoczniej PH sprzedaje się dobrze, ale nie aż tak dobrze by ryzykować pójście w coś dalej. Nie mówiąc już o tym, że zarówno LN jak i połówki są tak wypełnione tekstem, że koszty produkcji/tłumaczenia itp. też byłyby większe, co przełożyłoby się na wyższą cenę (a przy niższej sprzedaży przekłada się na niższą opłacalność).

A faworyzują TG bo widocznie sprzedaje się na tyle genialnie, że mogą sobie na to pozwolić, w przeciwieństwie do PH. Rozumiem rozczarowanie, ale wydawnictwo nie może wydawać charytatywnie, bo się nie utrzyma.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość