Wątek ogólny o Pandora Hearts

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » ndz maja 31, 2015 11:55 am

Reviolli polecam zaglądać na Baka-Updates: LINK. Nie wiem skąd Tanuki bierze swoje tagi, ale nie do końca to im wychodzi.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pt cze 26, 2015 11:34 am

Właśnie wyszedł drugi artbook serii, poniżej załączam okładkę.

Obrazek

Wg opisu na stronie wydawnictwa: format A4, 244 strony - czyli całkiem grubiutki ;)
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pt cze 26, 2015 11:49 am

jestem bardzo ciekawa jak bardzo będzie się różnił od poprzedniego "odds and ends" któryś bym chciała i nie wiem który będzie miał lepsze ilustracje . NA oba niestety sobie nie pozwolę bo to zbyt duża inwestycja.

Awatar użytkownika
ageha
Adept
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 1:25 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: ageha » pt cze 26, 2015 12:10 pm

Drugi artbook będzie miał ładniejsze ilustracje, bo z czasem kreska Mochizuki się wyrobiła i polepszyła. Ślicznie też teraz koloruje swoje prace. Ale jedynka też jest naprawdę spoko (ma ilustracje z okładek do dziewiątego tomu, kolorowe strony z magazynów, szkice + rysunki z Crimson Shell).

Mam nadzieję, że w nowym będzie cała reszta jej późniejszych ilustracji + podobno jakiś sneak peek nowej mangi :wink:

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » pt cze 26, 2015 12:16 pm

ageha, ja po prostu się martwię czy czasem nie będzie to jakieś wygrzebywanie starych prac i czy w poprzednim już nie pojawiły się najlepsze.

Czy ktoś wie kiedy będzie można to kupić na bookdespotir o ile w ogóle będzie można?

Awatar użytkownika
ageha
Adept
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 1:25 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: ageha » pt cze 26, 2015 12:34 pm

Nie sądzę, aby tam były jakiekolwiek stare prace. Zapewne będzie podobny w formie do jedynki - okładki od 9 do 24 tomu, kolorowe strony z magazynów (też z tego okresu), może ilustracje z jej dwóch kalendarzy. Naprawdę sporo prac narysowała od czasu wydania pierwszego artbooka więc jest z czego wybierać. Niedługo powinny być fotki/skany w internecie więc się przekonamy.

Na bookdepository będzie dostępny tylko wtedy, kiedy yenn press zdecyduje się go wydać. Na razie można go kupić np. na cdjapan.

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yerdiee » pn cze 29, 2015 11:35 pm

gg gonia pisze:jestem bardzo ciekawa jak bardzo będzie się różnił od poprzedniego "odds and ends" któryś bym chciała i nie wiem który będzie miał lepsze ilustracje . NA oba niestety sobie nie pozwolę bo to zbyt duża inwestycja.
Właśnie przeglądałam ilustracje z "There is" - cud, miód i malina *-*
Oba piękne ale jeśli mam porównywać to nie wahaj się i bierz ten nowy :)

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » śr lip 08, 2015 3:42 pm

Wiadomo, że ilustracje w drugim artbooku będą lepsze niż w pierwszym, w końcu dużo też się zmieniło w stylu rysowania autorki, co nie znaczy, że pierwszy artbook jest gorszy, bo tam również są przepiękne ilustracje :D Gdyby zostały oba wydane po polsku, bałabym się zobaczyć jaka będzie ich cena XD

Minionka
Status: Offline

Post autor: Minionka » wt sie 04, 2015 3:26 pm

Widziałam I i bardzo mi odpowiadał styl - wiesz, co konkretnie ma się zmienić?

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » śr sie 26, 2015 11:56 am

Miejmy nadzieje, że po zakończeniu serii Waneko zechce wprowadzić jakieś dodatki typu Artbook lub 24+1, ale mam wrażenie, że predzej zrobią to w Kuroshitsuji niż PH bo jak wiadomo wieksza popularność
Ostatnio zmieniony śr sie 26, 2015 6:02 pm przez Cavaliere, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » śr sie 26, 2015 12:45 pm

Także chętnie bym kupiła dodatki, może niekoniecznie artbook, ale połówkowe tomy na pewno.

Awatar użytkownika
Tokusa
Adept
Posty: 167
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 10:33 am
Lokalizacja: Bielefeld
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Tokusa » czw sie 27, 2015 12:05 am

Połówki byłyby miodzio O: Zwłaszcza ostatnia, która jest dopełnieniem końcówki jakby nie było.
LOVELY COMPLEX
~ WANTZ ~

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pt sie 28, 2015 9:14 pm

Myślę, że jak się przełamali w sprawie LN to i z artbookami spróbują któregoś dnia. ;) A Pandorka chyba nie sprzedaje się źle.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pn wrz 28, 2015 12:41 pm

Zakończycie serię ,,Pandora Hearts" na 24 tomach, czy planujecie później wydać również novelkę ,,Pandora Hearts Caucus Race''? Pozdrawiam.
[Madziozord] Do dyskusji nad jakimiś dodatkami do PANDY dopiero się zbieramy. Seria ma ładne wyniki sprzedaży i duże grono fanów, więc na jakiś dodatek szansa jest. Ale nic nie jest jeszcze ani zdecydowane ani wybrane.
Jest nadzieja! :D Ciekawe co wybiorą. Nie pogardziłabym novelką lub tomem 24+1.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » czw paź 01, 2015 8:06 am

O rany, jednak szansa jest! Rzucałabym w nich pieniędzmi.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr paź 21, 2015 12:39 pm

Obrazek
W grudniu autorka zacznie wydawać nową serię zatytułowaną Vanitas no Carte :D ANN
"19th century Paris × vampires × steampunk"

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1168
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kuroneko » ndz gru 06, 2015 11:45 am

Cavaliere pisze:
Zakończycie serię ,,Pandora Hearts" na 24 tomach, czy planujecie później wydać również novelkę ,,Pandora Hearts Caucus Race''? Pozdrawiam.
[Madziozord] Do dyskusji nad jakimiś dodatkami do PANDY dopiero się zbieramy. Seria ma ładne wyniki sprzedaży i duże grono fanów, więc na jakiś dodatek szansa jest. Ale nic nie jest jeszcze ani zdecydowane ani wybrane.
Jest nadzieja! :D Ciekawe co wybiorą. Nie pogardziłabym novelką lub tomem 24+1.
Ja zdecydowanie wolałabym novelkę!
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » ndz gru 06, 2015 1:14 pm

Kuroneko pisze:
Cavaliere pisze:
Zakończycie serię ,,Pandora Hearts" na 24 tomach, czy planujecie później wydać również novelkę ,,Pandora Hearts Caucus Race''? Pozdrawiam.
[Madziozord] Do dyskusji nad jakimiś dodatkami do PANDY dopiero się zbieramy. Seria ma ładne wyniki sprzedaży i duże grono fanów, więc na jakiś dodatek szansa jest. Ale nic nie jest jeszcze ani zdecydowane ani wybrane.
Jest nadzieja! :D Ciekawe co wybiorą. Nie pogardziłabym novelką lub tomem 24+1.
Ja zdecydowanie wolałabym novelkę!
PANDA <3 jak słodko xD takiego skrótu to ja jeszcze w stosunku do PH nie słyszałem^^

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » ndz gru 06, 2015 2:02 pm

Hmmmm chętnie przygarnęłabym nowelkę :)
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » śr gru 09, 2015 8:00 am

Od dzis mowie na to Panda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość