Pandora Hearts?

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
oami
Status: Offline

Post autor: oami » pn wrz 20, 2010 1:11 pm

[usunęłam post]
Ostatnio zmieniony wt kwie 29, 2014 11:13 am przez oami, łącznie zmieniany 1 raz.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » wt wrz 28, 2010 5:54 pm

mało entuzjastyczne tak. (nie, jeżeli miałoby to byś kosztem lepszej mangi, np. Kuroshitsuji ;P )

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » ndz lis 07, 2010 12:08 pm

fajny pomysł, ładna kreska, kupiłbym.

eva
Status: Offline

Post autor: eva » ndz lis 14, 2010 8:27 pm

jestem na TAK

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » wt sty 25, 2011 8:53 am

Zdecydowane tak dla tej serii. Anime bardzo mnie zainteresowało i żałuję, że dalsze wątki z mangi zostały pominięte.

kyo23
Status: Offline

Post autor: kyo23 » wt sty 25, 2011 2:35 pm

Nie jestem wielką fanką tej serii ale mogliby ją wydać.

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » ndz sty 30, 2011 11:04 am

mało entuzjastyczne tak. (nie, jeżeli miałoby to byś kosztem lepszej mangi, np. Kuroshitsuji ;P )
Mam takie samo stanowisko co do tego tytułu. Anime było przeciętne, ale mandze dałabym szansę :wink:

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz sty 30, 2011 12:46 pm

kupiłabym chętnie
Obrazek

Karcik
Status: Offline

Post autor: Karcik » ndz sty 30, 2011 3:57 pm

Też jestem na TAK! :) W anime pousuwali sporo ważnych szczegółów, a i zakończenie z kosmosu wytrzasnęli... Fajnie by było poczytać w ojczystym języku, jak to naprawdę się potoczyło dalej ;)

Bakaatashi
Status: Offline

Post autor: Bakaatashi » pn sty 31, 2011 11:47 pm

Nie jestem zainteresowana tą mangą. Są lepsze tytuły.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 19, 2011 2:58 pm

Orientuje się ktoś może ile jest w tej chwili tomów i ile ma być docelowo?
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Raafiki
Status: Offline

Post autor: Raafiki » sob lut 19, 2011 3:13 pm

wataken pisze:Orientuje się ktoś może ile jest w tej chwili tomów i ile ma być docelowo?
14 tomów ma aktualnie a co do zakończenia... raczej się szybko nie skończy.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob lut 19, 2011 4:26 pm

a szkoda bo manga jest bardzo fajna o niebo lepsza od anime
Obrazek

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » sob lut 19, 2011 6:54 pm

Przeczytałam 20 rozdziałów i średnio mi się podobało... Ja bym nie kupowała.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » ndz lut 20, 2011 12:48 am

Akiho pisze:a szkoda bo manga jest bardzo fajna o niebo lepsza od anime
A dlaczego szkoda? Jak na razie długość serii nie jest jej wadą, wręcz przeciwnie- autorka umiejętnie namieszała wiele wątków, połączyła kilka konwencji i do tej pory wychodzi jej to świetnie i wcale się jeszcze nie nudzi. Póki są pomysły i wszystko wychodzi dobrze, to nie widzę sensu zakańczania :wink: Jest dużo bardzo dobrych serii o liczbie tomów około 30 (jak chociażby pierwszy z brzega FullMetal Alchemist).

Ja oczywiście jestem na tak, to chyba najbardziej wyczekiwana przeze mnie manga w Polsce :D

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » czw maja 05, 2011 3:19 pm

Zgadzam się z Tobą Marei. Manga jest świetna, a fabuła z każdym tomem coraz bardziej wciąga (przynajmniej mnie). Ach ten tom 14... :D

Amaya-san
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 22, 2008 12:25 am
Status: Offline

Post autor: Amaya-san » czw maja 05, 2011 9:57 pm

Tytuł dość popularny, porównywany do Kuroshitsuji i w sumie nie dziwię się. Jeszcze podczas trwania anime miałam wrażenie, że Break to jakaś reinkarnacja Undertakera heh :roll: ...Jednak klimat zdecydowanie bardziej mi odpowiada w Pandorze. Nie wiem, może to za sprawą ciekawie przedstawionego świata. Postacie też są sympatyczne a wątki prowadzone z rozmysłem. Generalnie widać, że dużo rzeczy jest przemyślanych i to owocuje. Od zeszłego roku zastanawiam się nad kupnem jakiegoś tomu od Yen Press, jednak zawsze znajdzie sie coś ważniejszego, zwłaszcza, że ceny miejscami powalają. Ale gdyby Waneko to wydało, zdecydowanie bym kupowała ^ ^

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pt maja 06, 2011 2:52 pm

Amaya-san pisze: porównywany do Kuroshitsuji i w sumie nie dziwię się
A ja się kurczę dziwię :shock: . Jedyne co przypomina mi Kuro w Pandorze to właśnie wspomniany przez Ciebie Break, ewentualnie (ale to dotyczy tylko anime) głos Ciela, jako Oz. Nic więcej :? .
W każdym razie mimo tego, że Kuroshitsuji podobało mi się o wiele bardziej od Pandory, to mangę bym kupiła, gdyby została wydana.

Amaya-san
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 22, 2008 12:25 am
Status: Offline

Post autor: Amaya-san » pt maja 06, 2011 6:55 pm

kijanka pisze:A ja się kurczę dziwię :shock: . Jedyne co przypomina mi Kuro w Pandorze to właśnie wspomniany przez Ciebie Break, ewentualnie (ale to dotyczy tylko anime) głos Ciela, jako Oz. Nic więcej :? .
Ja tego pierwsza nie wymyśliłam, no ale zakładam że chodzi przede wszystkim o podobieństwo elementów składowych, czyli arystokracja, mrok, kontrakty z istotami nadprzyrodzonymi (demon/chain) no i całość osadzona w klimatach epoki wiktoriańskiej.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt maja 06, 2011 8:10 pm

Nie czytałem/oglądałem ale też właśnie mi ludzie to polecali w kontekscie Kuro czyli coś tam na rzeczy musi być :P
Brzmi zachęcająco, ale jeszcze nie miałem okazji się z tym tytułem zapoznać^^ może kiedyś:P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości