Pandora Hearts?

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Freequ
Status: Offline

Pandora Hearts?

Post autor: Freequ » czw sie 27, 2009 11:29 am

Wcześniej takiego tematu nie widziałem, więc zakładam.

Manga wg. mnie godna wydania :) Skany krążą po internecie, więc można się zapoznać.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sie 27, 2009 2:45 pm

Mangi jeszcze nie czytałem, ale za to oglądam na bieżąco anime i jestem zauroczony tą serią. Świetne postaci, humor, historia.
Bardzo chętnie kupiłbym polskie wydanie mangi :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » czw sie 27, 2009 4:08 pm

A jeżeli o anime mowa:) Ma ktoś pasujące suby do wersji anime z download-anime? :/ Mi żadne nie pasują. Na kreskówki.fani odcinki przestały działać (te na sevenloadzie)... Link proszę na PW :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sie 27, 2009 5:00 pm

Ja oglądam to anime z angielskim hardsubem, więc nie potrzeba mi innych napisów :P
Jak nie ma na animesub.info , to zagadaj z autorem napisów - z reguły można się dogadać i dorabiają odpowiednie dopasowanie. Bo zakładam, że szukasz polskich subów :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Niko_tan
Status: Offline

Post autor: Niko_tan » sob sie 29, 2009 10:09 am

Czytałam kilka pierwszych chapterów mangi... zapowiada się naprawdę dobrze i z chęcią kupiłabym polskie wydanie ^^

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pn sie 31, 2009 8:45 pm

Czytam na bieżąco, oglądam też, mam tez już preorder na ang wydanie na grudzień :P

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » ndz lis 22, 2009 11:45 pm

Oj chciałabym by ten tytuł był wydany u nas. Ten tytuł wskoczył w ciągu ostatnich dni na miejsce moich ulubionych, świetny klimat, postacie i historia. Przydałby się taki tytuł w polsce. Szkoda że pewnie są marne szanse na to.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt lut 16, 2010 9:39 pm

Jestem jak najbardziej na tak, świetna manga na pewno bym kupiła !

vampire+knight
Status: Offline

Post autor: vampire+knight » śr mar 31, 2010 1:00 pm

Pandora Hearts Pandora Hearts TAK TAK TAK na 100.000% kopiłabym wiec błagam waneko wydaj ta mangę =D> :D

Angel
Status: Offline

Post autor: Angel » czw cze 24, 2010 8:58 pm

Jestem na tak ^^
No i byłabym też na tak jeśli chodzi o drugą serię autorki Pandora Hearts, a konkretnie Crimson Shell.

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » sob lip 03, 2010 11:18 am

Nie pisałam tutaj? Aha, ok.

Jedna z moich ulubionych mang ;) Bardzo bym się cieszyła jakby to zostało wydane.

Awatar użytkownika
Hitomi-chan
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 07, 2010 2:33 pm
Status: Offline

Post autor: Hitomi-chan » sob lip 03, 2010 12:31 pm

Oglądałam tylko anime, ale dla mnie było słabe, i chociaż obejrzałam całą serię, to się trochę na tym wynudziłam :|

Jestem na nie

mila
Status: Offline

Post autor: mila » ndz lip 04, 2010 12:08 pm

Oooo ja bym się nie obraziła jakby wyszła po polsku^^ zaraz poleciałabym ją kupić^^

Eiko
Status: Offline

Post autor: Eiko » wt lip 06, 2010 12:02 pm

Hitomi-chan pisze:Oglądałam tylko anime, ale dla mnie było słabe, i chociaż obejrzałam całą serię, to się trochę na tym wynudziłam :|

Jestem na nie
wiesz...anime było baaaaardzo słabe...wycieli praktycznie wszystkie wątki które sprawiają że pandora jest tajemnicza. Manga utrzymuje przynajmniej jakiś poziom i wciąż jest w niej więcej pytan niz odpowiedzi XD swoją drogą znowu...nie pojmuje jak można zrobić anime...co więcej-zakończyć je jeżeli manga jest wciąż wydawana?

Rika-chan
Status: Offline

Post autor: Rika-chan » pn lip 26, 2010 11:08 am

Napisałby ktoś jakiś opis tej mangi? O fabule czy coś?

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn lip 26, 2010 11:55 pm

Post skopiowany z postu napisanego przeze mnie na moim i Miraline forum:

Autor/ka: Jun Mochizuki.
Ilość tomów: 7 (nadal powstaje)
Opis: Oz Vessalius, dziedzic książęcego rodu Vessaliusów, kończy 15 lat. Podczas uroczystej ceremonii, na której miał oficjalnie zostać uznanym za dorosłego, dochodzi do niespodziewanego wypadku. Oz zostaje wtrącony do Otchłani, gdzie spotyka tajemniczą dziewczynę, wcześniej już spotkaną we śnie. Dziewczyna okazuje się być jednym z najsilniejszych "łańcuchów" zamieszkujących Otchłań i proponuje bohaterowi zawiązanie kontraktu, który daje możliwość wydostania się z Otchłani.
Ostatnio zmieniony ndz sie 01, 2010 3:12 pm przez Lisa, łącznie zmieniany 1 raz.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt lip 27, 2010 11:55 pm

Opis brzmi jakby był żywcem przełożony z angielskiego. Zawiera bardzo żenujacy błąd ortograficzny, no i jest mało zachęcający. Wiele dobrego słyszałam o tym tytule, ale ten opis raczej mnie zniechęca...

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr lip 28, 2010 8:20 pm

Z tej opinii wynika, że ów Oz nie mający ojca w wieku 15 siedzi w pace, skąd zostaje uwolniony przez bliżej nieokreśloną Alice...
Przykro mi Lisa, ale twój post to obraz nędzy i rozpaczy, po jakiemu to jest napisane?
TO ma mnie zachęcić do mangi?

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » ndz sie 01, 2010 3:13 pm

.......

Aha, opis został zedytowany. Przepraszam za jego wcześniejszą formę.

Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » sob sie 21, 2010 4:19 pm

Ja bym była na tak. Jestem teraz w 12 odcinku ogladania anime (z manga nie mialam stycznosci) i podoba mi sie nawet. Nie przepadam za czytaniem komiksow w internecie (co innego jest miec w rekach ladnie wydany tomik :) ) wiec jakos tak nie zaznajomilam sie z mangowa wersja tej serii... Ale sadzac po anime jest to ciekawy tytul

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości