Pandora Hearts?

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » ndz paź 30, 2011 4:27 pm

A mnie jakoś nie wciągnęło... znajoma mnie namawiała, ale po paru rozdziałach dałem spokój... jednak wolę rozpierduchę a'la Black Lagoon, czy HotD... a poza tym z pozycji, których akcja dzieje się w (pseudo) historycznej europie, przemawia do mnie jedynie anime Steamboy...

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt lis 01, 2011 5:26 pm

Jakby manga miała wyjść w Polsce to nawet bym się nie zastanawiała i od razu kupiła :)

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » wt lis 01, 2011 9:25 pm

Ine-chan pisze:A mnie jakoś nie wciągnęło
Jak na razie przeczytałam 20 rozdziałów i mnie również. Nie to, żeby ta manga była zła (fabuła jest ciekawa, a rysunki bardzo dobre), ale bohaterowie jakoś mnie zupełnie nie przekonali. Może później coś się zmieni, ale na chwilę obecną mangi bym nie kupiła.

TheAkakuro
Status: Offline

Post autor: TheAkakuro » ndz lis 27, 2011 1:16 pm

Ja tam nie uważam, że PH jest podobne do Kuroshitsuji ;P Ma zupełnie inny klimat, kreska też jest bardzo osobliwa, uwielbiam ją. Gdyby wyszła u nas na pewno by kupiła ;)

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » śr lis 30, 2011 9:16 pm

Myślę, że Pandora miałaby świetne wzięcie u nas, patrząc na to jak dobrze sprzedał się Kurosz. Jak dla mnie kreska w PH jest o wiele ładniejszka niż w Kuro, a co do podobieństw obu tytułów, to myślę że mamy ich całkiem sporo. Nie kupiłabym jednak, bo z powodu posuchy dobrych tytułów na naszym rynku zaczęłam już sprowadzać. :P

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz gru 04, 2011 3:36 pm

Przestałam czytać skany, bo mam nadzieje na wydanie pandory u nas.I też nie uważam,ze PH jest podobne do Kuroshitsuji.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz gru 11, 2011 6:43 pm

Sądząc po ostatnich chapterach manga nie powinna się zbyt długo ciągnąć gdyż jest teraz wyjaśniany że tak powiem główny wątek.
Byłoby miło gdyby ktoś to potwierdził gdyż nie jestem znawcą mangi a co 2 opinie to nie jedna. :)

p.s Jeśli ktoś się wacha czy przeczytać, to polecam manga na prawdę się rozkręca no i jest na co popatrzeć ;)

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » śr sty 25, 2012 8:30 am

Kiedyś czytałam jakieś informacje na ten temat i z tego co pamiętam manga miała kończyć się około 20 tomu. Mam wielką nadzieję, że ujrzy w końcu światło dzienne jej polskie wydanie. Kocham tą mangę! Jest też oczywiście Kuro :wink: , którego również uwielbiam i się go doczekałam.

Koraa-chan
Status: Offline

Post autor: Koraa-chan » pt sty 27, 2012 2:09 pm

Czytam teraz Pandore online i szczerze powiedziawszy podoba mi się ta manga lecz nad zakupem musiałabym się dogłębnie zastanowić :)

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » sob sty 28, 2012 7:07 pm

Zgadzam się z przedmówczynią również czytam ją online ale nie wiem czy bym ją kupił . Możliwe tylko do celów kolekcjonerskich . By mieć co na półce postawić 8-)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » ndz sty 29, 2012 12:55 am

Chwalenie się czytaniem online jest żałosne, tak dla waszej informacji, n00by.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » ndz sty 29, 2012 1:38 am

Właśnie, teraz to się mangi na dysk pobiera! :wink:

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » ndz sty 29, 2012 9:51 am

Atobe-san pisze:Możliwe tylko do celów kolekcjonerskich . By mieć co na półce postawić
Po co kupować coś dla samej manii posiadania? To tak jakby kupować sobie gry komputerowe, filmy albo książki tylko po to żeby postawić sobie na półce do popatrzenia. Co po pierwsze jest bez sensu, a po drugie niepotrzebnie zapycha miejsce na regale.

Tyle szumu było o PH to pewnie to wydadzą, chociaż od Square Enix wolałabym Nabari no Ou, bo od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem zagranicznego wydania. W końcu to tylko 14 tomów.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » ndz sty 29, 2012 10:28 am

Może zamiast kupić i postawiania na półce po prostu będę tez to czytał , nie wiem , zależy jeszcze od sytuacji czy to wydadzą u nas . Quithe, Wybacz ,że cię zirytowałem ale nie każdy ma kasę by co chwile sobie kupować nowe mangi, a co dopiero sprowadzać je z zagranicy . po za tym to forum i każdy chyba ma prawo do własnego zdania :|.
Ps. Jeżeli cię obraziłem to przepraszam

Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » ndz sty 29, 2012 10:43 pm

Ja np. nie potrafię czytać mang na komputerze, bo po kilku stronach zaczynają mnie oczy bolec, z książkami jest tak samo ^^" Wyjątkowo jak są jakieś jednotomowe tytuły to tak czytam.

Wracając do tematu, Pandora Hearts jest chyba jedynym shonenem poza Claymorem, który bym chciała przeczytać ;) więc nie pogniewałabym się jakby wydali.

Daisuke
Status: Offline

Post autor: Daisuke » wt lut 07, 2012 4:49 pm

Pandora Hearts powinno być przez kogoś w polsce obowiązkowo wydane. Wraz ze znajomymi czekamy, aż wydadzą tą mangę. Świetny tytuł do wydania gdyż akcja wciąż trwa tyle, że trzeba dalej czytać w mandzę, ponieważ w anime nic się nie skonczyło. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tytułów.

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » wt lut 07, 2012 5:39 pm

Jestem na nie. Tak samo jak Ine-chan - z pozycji których akcja dzieje się w pseudo historycznej Europie, przemawia do mnie jedynie Steamboy.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » wt lut 07, 2012 5:59 pm

07 Lis 2010 napisałem, że jestem na tak.
Sytuacja na rynku się jednak zmieniła - teraz jestem na nie. Za dużo mamy "tego typu" tytułów.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » wt lut 07, 2012 7:51 pm

tego typu? co masz na myśli?
Obrazek

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt lut 07, 2012 9:06 pm

Za dużo tytułów tego typu, to znaczy, że za dużo japońskiego komiksu. Dawać teraz coś amerykańskiego!

A tak serio to nie wiem, może seria w której jest dużo postaci męskich i padają one ofiarami Yaoistek? :-k

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości