Pandora Hearts?

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » ndz maja 27, 2012 6:09 pm

Mnie bardzie podoba się Oz po prawej :).
Duso pisze:Według mnie anime jest słabe bo kończy się zanim tak na dobrą sprawę akcja się zacznie i nie do końca wiadomo co czego to wszystko zmierza,
Zgadzam się w 100%

A co DD to jak dla mnie kreska jest boska, nie przesłodzona ale też nie pokraczna :)

Duso
Status: Offline

Post autor: Duso » ndz maja 27, 2012 6:25 pm

monilip pisze:@Duso - porównywałam anime bez ostatnich trzech odcinków z mangą do rozdział 32 czyli to co "sfilmowali".
Ależ ja też. Tych ostatnich epów nie biorę nigdy pod uwagę. Co nie zmienia faktu, że samo anime wyszło średnio tzn. dobra - jest fajne, nawet bardzo. I masz racje, animiec jest bardzo wierny, ale samo wykonanie... średnie. Kreska jest pokraczna (co jednak ma jakiś tam klimat, ale...) ohydne cieniowanie, dziwne tekstury, no i właśnie to ucięcie akcji boli. Jedyny plus to ost, który jest po prostu niesamowity.
monilip pisze:Nadal nie wiem co wy z tym pedalskim... Może za dużo na tumblrze jestem i przywykłam, ale ... dobra, nieważne
Ja nic, serio. XD Nigdy nie uważałam tej serii za pedalską, napisałam tak bo niektórzy sobie coś wmówili.
Co do tumblra - mam to samo, rzeczy które tam wrzucają uodparniają, nie? XD Btw. podaj mi swój nick (chyba, że masz taki sam) to Cie followne.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz maja 27, 2012 7:46 pm

monilip pisze:I dobrze, będę spoilery zaznaczać na czerwomo. Czy to jest wyraźniej?
Zaznaczenie spoilera na czerwono, tak owszem zgadza się, ale przyjętą zasadą jest ,że treść samego spoilera jest możliwie jak najbardziej pomniejszona, żeby nie zdradzać osobom nie znającym tytułu szczegółów.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

monilip
Status: Offline

Post autor: monilip » ndz maja 27, 2012 8:06 pm

Madoka pisze:
monilip pisze:I dobrze, będę spoilery zaznaczać na czerwomo. Czy to jest wyraźniej?
Zaznaczenie spoilera na czerwono, tak owszem zgadza się, ale przyjętą zasadą jest ,że treść samego spoilera jest możliwie jak najbardziej pomniejszona, żeby nie zdradzać osobom nie znającym tytułu szczegółów.
Na innym forum przyjętą zasadą jest, że dzieweczki piszą rzeczy nieprzyzwoite mała czcionką więc jako nie myślałam by spoilery pisać małą. Ale okej, będę pisać małymi literami.


Duso, masz PW. Ost jest niesamowity i głosy też (Jack... awwww... Ty szujo). Kreska nieco pokraczna faktycznie, ale mam sentyment do tego anime :P

Sayo
Status: Offline

Post autor: Sayo » pn maja 28, 2012 8:01 pm

Manga - cudo. Przeczytanie nie będzie stratą czasu, tyle powiem :)

HeruShi
Status: Offline

Post autor: HeruShi » ndz mar 10, 2013 4:39 pm

Obejrzałam anime, bo przyjaciółka mi poleciła... A potem przeczytalam calą mangę. Teraz wiem, że są takie anime, które nie umywają się do mang. PH to jedna z moich ulubionych pozycji.

MelodyChan
Status: Offline

Post autor: MelodyChan » ndz mar 10, 2013 7:12 pm

Teraz wiem, że są takie anime, które nie umywają się do mang. PH to jedna z moich ulubionych pozycji.
Zgadzam się z tobą w zupełności :). To co zrobili z anime gdy zboczyli z mangi boli mnie i boleć będzie. Nie moge sie doczekać kiedy waneko dojdzie do 9 tomu, bo wtedy manga już nie ma żądnego związku z anime ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości