Pandora Hearts 13

Forum dla fanów mangi Pandora Hearts.
psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » ndz paź 12, 2014 1:28 pm

A ja dodam, że spotkałam się przy końcu tomiku z nazwiskiem XERXEXS , nowa postać? D:

Ten grzbiet mi się nie rzucił tak w oczy, dopiero tomik przeczytałam dzisiaj mimo, że mam go od tygodnia, ale nie miałam czasu.
dziabara pisze:Cytat:
Trochę nie w temacie ale czemu ustawiasz mangi od prawej do lewej?

Nie ma w tym żadnej skomplikowanej teorii - tak jak Carni ustawiam od prawej do lewej, bo czytam mangi od prawej do lewej. Taka zachcianka. A książki ustawiam od lewej do prawej. Bo tak XD
Ja ustawiam mangi od lewej do prawej :v nie mam nic do tego kto jak ustawia, kto jak lubi xD

MaLinka
Status: Offline

Post autor: MaLinka » ndz paź 12, 2014 1:38 pm

W końcu to znalazłam, Psiak. Leżę xD

Ja tam nie wiem o co ten ból tyłka. Moim zdaniem to jedna z ładniejszych obwolut. Najlepsza też nie jest, ale oj tam. Fakt, ten biały pasek z przodu boli i psuje urok obwoluty. Różnicę koloru grzbietu też widzę(specjalnie przed chwilą porównałam ze grzbietem tomu 12). Ale bez przesady. Mogli bardziej zwalić Dx

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Pandora Hearts 13

Post autor: Ame » ndz sty 07, 2018 9:21 pm

U mnie niektóre kadry oraz teksty są wyblakłe od reszty. Myślałam, że będzie tak tylko na początku jak miałam w SG, ale w środku i na końcu też są. :(
Natomiast ten tom uważam za świetny! Dużo się dzieje i mnie wciągnął o wiele bardziej niż wcześniejsze tomy. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Pandora Hearts"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości