Battle Royale # 8

Miejsce w którym fani Battle Royale będą mogli wyrażać swoje oczekiwania względem tłumaczenia, formy wydania i ogólnie cieszyć się z powodu wydawania przez nas tej wspaniałej mangi :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Battle Royale # 8

Post autor: wataken » wt maja 07, 2013 1:48 pm

Długo już nie wrzucaliśmy na sieć czegoś związanego z Battlem, macie więc tutaj obwolutę 8 tomu, premiera to tak okolice 6 czerwca:
Obrazek
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

nankurunaisa_
Posty: 23
Rejestracja: pn gru 03, 2012 11:08 pm
Status: Offline

Post autor: nankurunaisa_ » śr maja 08, 2013 9:33 pm

Będzie ostro w tym tomie. :twisted: Tylko później znowu czekać trzy miechy na następny... Idzie się załamać :P
passion still alive

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr maja 08, 2013 11:53 pm

Okładka zapowiada, że będzie ciekawie :lol:

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt cze 04, 2013 3:21 pm

Z facebooka:
Mamy dwie informacje dla wszystkich tych, którzy czekają na premierę 8 tomu Battle Royale. Niestety, ale dostawa tego tomu do Empików/Matrasów trochę się opóźni, dlatego należy się go tam spodziewać dopiero po 10 czerwca. Nie wpłynie to jednak na datę dostawy do nas, więc prenumerata i wysyłka do innych kontrahentów odbędzie się tak jak planowaliśmy 6 czerwca.

Druga wiadomość jest natomiast taka, że... wbrew temu co pisaliśmy wcześniej Battle Royale 8 (i wszystkie następne tomy też) będzie dostępny do kupienia w salonach sieci Empik, co z pewnością ucieszy tych z Was, którzy to właśnie tam zaopatrują się w mangi.
Cieszy mnie to. Ja swój tomik już zamówiłam u Was. I z pozostałymi też tak będę robić. Manga i tak kiepsko się sprzedaje, to wolę żeby cała kasa poszła do Was (a właściciel mieszkania w końcu "wykrztusił" kluczyk do skrzynki pocztowej to nie będę musiała zamawiać "do rodziny" :D).

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » wt cze 04, 2013 4:04 pm

Ja już zamówiłam prenumeratę BR do końca :D
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Aqwet
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 07, 2013 10:23 pm
Status: Offline

Post autor: Aqwet » czw cze 27, 2013 12:45 am

Tu też jest błąd: Keita Iijma zginął w tomie siódmym, a w 8 jest oznaczony jako żywy. I nie jest to błąd w oryginale, tylko w wersji polskiej.

Scarlett
Status: Offline

Post autor: Scarlett » śr paź 29, 2014 11:35 am

Chyba w wieku 14 lat (odzywa się "14 dziewczynka" :P ) zaczęłam przygodę z M&A i przyznaję, nie sięgnęłabym po BR. Jednakże IŚ znam, nawet teraz czytam, tak się trafiło. A więc, na swoim przykładzie to opiszę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Battle Royale"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości