Video Girl Contest

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
ODPOWIEDZ

Która cię pocieszy?

Amano Ai
7
41%
Momono Len
6
35%
Mai
2
12%
Haruno
2
12%
 
Liczba głosów: 17

seto-kun
Status: Offline

Video Girl Contest

Post autor: seto-kun » czw cze 09, 2005 3:26 pm

Oczywiście topic przeznaczony głównie dla panów, choć wpisy pań (jeśli będą miały ochote) są mile widziane. Tym jednak razem nie chodzi o serie jako takie, czyli która manga lepsza VGA czy VGL. Tym razem chodzi o postacie samych bohaterek czyli Video Girl. W przeciągu całej (prawie) serii poznaliśmy trzy postacie Video Girl: Ai, Mai. Len.
No więc która z nich jest najładniejsza, najbardziej urocza, najmilsza? itd.
Mówiąc krótko jeśli bylibyście godni tego żeby skorzystać z Gokuraku i mielibyście do wyboru tylko tą trójke, którą byście wzieli? Która miałby was pocieszać?
Ja od razu odpowiem że zagłosuje na Len. Dlaczego? No cóż. Wprawdzie znam ją tylko z jednego tomu, ale wydaje mi się ciutke milsza i jakby bardziej słodsza (można by żec bardziej dziewczęca) no i podoba mi się bardziej :oops: heh...

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw cze 09, 2005 4:22 pm

hmmm... No cóż. Sam chciałem założyć odpowiedni temat, ale dopiero po ukazaniu się ostatniego tomiku, bo będzie już wszystko wiadomo. Dlatego uważam,że ta ankieta nie ma w tej chwili sensu.

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » wt cze 14, 2005 3:15 pm

No cóż w takim razie temat może chyba poczekać do ukazania się drugiego tomu. Choć moim zdaniem to wiadomo już wystarczająco dużo żeby podjąć decyzje. Ale jak chcecie

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » czw wrz 08, 2005 8:02 pm

Znając już całość najładniejsza, najbardziej urocza, najmilsza itd. jest Ai
na drugim miejscu jest Mai (pod względem urody mamy remis z Ai a Mai przegrywa w innych kategoriach)
na trzecim jest Len
na czwartym (nie ma w ankiecie) jest Haruno.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt wrz 09, 2005 3:09 pm

Błąd naprawiony. Dodałem Haruno do ankiety i można już na nią głosować :wink:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt wrz 09, 2005 3:16 pm

Aż tyle ich było?
Kyaa..
Na dzień dzisiejszy wybrałbym Ai - najbardziej ludzka, lecz nie wiem nic o pozostałych więc się wstrzymam

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » wt paź 04, 2005 8:50 am

Ja wybrałem Len bo najlepiej spełniała swoją rolę jako Video Girl i jakoś najbardziej mi się spodobała. Nie była taka chłopakowata jak Ai czy Haruno, ale umiała tez powiedzieć swoje zdanie nie to co Mai.

Alexiel
Status: Offline

Post autor: Alexiel » wt paź 04, 2005 11:46 am

Ja tam wolę Haruno.Jest bardziej do mnie podobna: chłopakowata,bezczelna i narwana na zewnątrz a w środku miękka i wrażliwa :lol: !Kocham taki typ!

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości