VGL 1 (VGA 14)

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » czw cze 09, 2005 3:02 pm

Ja tam osobiście po przeczytaniu jestem bardzo zadowolony, choć morze faktycznie jest to troche tak jakby powielanie poprzedniej historii. Ale z całą pewnością moge powiedzieć że gdyby tylo ta seria zawierała więcej tomów to na pewno bym ją kupował w dalszym ciągu. Poza tym traktuje te dwa tomiki (na razie jeden) jako swego rodzaju kontynuacje VGA. SPOILERBardzo spodobał mi się pomysł przedstawienia poprzednich bohaterów. W sumie musze przyznać że po tych 13 tomach, kiedy zobaczyłem Yote poczułem się jakbym spotkał się ze starym znajomym. No i dziadek który cudem przeżył.KONIEC SPOILERA A co do samej Len to jest ona bardzo sympatyczna. Dobra mówiąc krótko jak dla mnie BOMBA. :lol:

musiałem zmniejszyć te parę zdań bo zawierały one spoiler - Takashi

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw cze 09, 2005 4:10 pm

W miarę możliwości proszę nie spoilerować przez najbliższe 2 tygodnie, a jeśli kogoś podkusi to proszę o odpowiednie oznaczenie spoilera. To tyle na razie

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » czw cze 09, 2005 6:17 pm

Mi tam tomik bardzo podpasowal. Nie meczy , fabula bardzo fajna , a Len jest cuuute :P

Czy wam tez tomik konczy sie w moemencie SPOILER!!! gdy Len mowi : " szybko, przytul mnie !" ? Bo jakos tak nagle sie wszystko urwa, ze az mnie zastanowilo czy nie mam przypadkiem urwanych stron ;] SPOILER

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » wt cze 14, 2005 3:08 pm

W tymże samym, cóż wygląda na to że tak się to właśnie kończy... Czyżbyś podejrzewał jakieś oszustwo??

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » wt cze 14, 2005 9:13 pm

Eeee to całkiem typowe zakończenie. SPOILERPrzytulając się do tego jak mutam? będzie "dziewczyną z doświadczeniem" W ten sposób chce uświadomić Hiromu, że to czy dziewczyna jest już "obyta czy nie nie ma najmniejszego znaczenia". Chociaż fakt, że z tej Shirazakawy(dobrze pamiętam? :D ) to niezłe ziółko jest. Skoro to plotka, to czemu się rozebrała? KONIEC SPOILERA

Btw. No to obstawiamy: Czy Ai pojawi się VG Len v.2? :D

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » wt cze 14, 2005 9:37 pm

Mam nadzieje że się pojawi.
SpoilerRozebrała sie bo powiedziała "mi juz wszystko jedno" Może miała już dosyć tego całego zamieszniaKoniec Spoilera

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr cze 15, 2005 7:22 pm

Kupiłem i przeczytałem. Historia przedstawiona w tym tomiku jest dosyć ciekawa, choć nie ma już tej ikry co we VGAi SPOILERBardzo ważnym ogniwem są tutaj Moteuchi, który jest tutaj kierownikiem szkolnego klubu plastycznego oraz dziadek, który stoi teraz na czele Neo Gokuraku. Oni jakby spajają te dwie z pozoru odrębne historie w jedną całość. Len jest trochę inna niż Ai, chociaż ma parę jej cech (mówi jak facet), a Toshiki przypomina mi trochę Terataniego z I"s. KONIEC SPOILERA

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » pt cze 17, 2005 10:34 pm

kurcze, jak czytam Wasze opinie, to kupowac-nie kupować... VGA podobala mi sie baaardzo i psuć sobie wrażenia nie chcę... Spoilerow czytac też nie... Ech.. chyba dokonczyc serie trzeba ;)

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » ndz cze 19, 2005 3:14 pm

A ja po przeczytaniu VG Len i spodobało mi się to że w tej seri o Len pojawił się bochater z seri o Ai. Byłam wręcz zaskoczona :D
Wydaje mi się Len nie wiele różni się od Ai. Dalej jest utrzymywany humor (co w dalszych częściach VG Ai zabrakło), co sprawiło miłą odmiane.

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » ndz cze 19, 2005 7:43 pm

Tak jest humor jest dużo powagi, ale przez małą ilość tomów po pewnym czasie można sobie uświadomić, że historia opowiedziana w VG Len jest płytsza. Ale i tak warto kupić!!! :D

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn cze 20, 2005 5:50 pm

I ja w końcu nabyłam swój tomik choć szczerze mówiąc głęboko się nad tym wcześniej zastanawiałam. Ale nie żałuję. :wink: VG Len mi się spodobało i to bardzo :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » pn cze 20, 2005 7:26 pm

przczytalam dzis w Matrasie polowe i jesli wyciąć odzywki Len w rodzaju 'siemka', 'witka' itp - nieprzyjemnie kojarzące mi sie z plagiatem postaci Ai - to manga bardzo przyjemna :) chyba warto kupic :)

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » pn cze 20, 2005 9:37 pm

Kupiłem, przeczytałem i oniemiałem :D Warto kupić.

SPOJLER!Te NEOGokuraku to ja przeczuwałem. A Yota jaki dorosły się zrobił, ho, ho! No i ta Len w za duzej pidżamie wygląda troche dziecinnie. Sądzę tez, że Shirakawa wcale nie jest puszczalska ale Taguchi jej się podobaKONIEC SPOJLERA!

Alexiel
Status: Offline

Post autor: Alexiel » wt cze 21, 2005 8:01 am

Heh!Przyzanm szczerze:kupiłam,przeczytałam i ... poprostu zbzikowałam :lol: !Len jest taka słodka...Ja z mojej strony gorąco polecam!!!!

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » wt cze 21, 2005 4:44 pm

Alexiel>Ale trochę jak dziecko wygląda...

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt cze 21, 2005 10:15 pm

No to tak:
dorwalam swoj tomik,chopaki troche przesadzili piszac o VGLen,mi sie podoba,polecam,warto kupowac i mysle ze bylo potrzebne takie cos,zeby choc troche sie dowiedziec co z Yota i reszta :wink:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » wt cze 21, 2005 11:24 pm

Sheril>Kupuj dalej...Jak wydawnictwo zarobi, to może czeka nas kolejny świetny tytuł. Ja kupuję i oczekuję...A może zdecydują się na kontynuację pozuconych serii?
Nie mogę doczekać się 2 tomu VGL

Alexiel
Status: Offline

Post autor: Alexiel » śr cze 22, 2005 11:46 am

kodzio>Dla mnie i tak jest słodka :lol: Po prostu zwaliła mnie z nóg.

Alexiel
Status: Offline

Post autor: Alexiel » śr cze 22, 2005 11:48 am

kodzio>Dla mnie i tak jest słodka :lol: Po prostu zwaliła mnie z nóg.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » śr cze 22, 2005 2:08 pm

Alexiel>Widać. Naciskasz podwójnie :twisted: :lol: :P
Dobry bohater to pół wspaniałej mangi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości