VGL 1 (VGA 14)

Zapraszamy wszystkich miłośników Ai, Yoty i reszty do dyskusji na temat wspaniałej mangi Video Girl Ai
qrak^^
Status: Offline

VGL 1 (VGA 14)

Post autor: qrak^^ » sob maja 21, 2005 5:15 pm

Data wydania jak widac w zapowiedziach troszke sie opoznila...

Tomik planowany jest na 7-8 czerwca

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » śr cze 01, 2005 9:03 pm

A to Ci niespodzianka :]

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » śr cze 01, 2005 9:06 pm

to już niedługo. Ciekawe o czym to będzie

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw cze 02, 2005 1:30 pm

Słyszałem sporo opinia zarówno dobrych jak i złych. Mam nadzieje że się nie zawiode tak jak na zakonczeniu VGA i te dwa tomy spodobają mi się.

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » czw cze 02, 2005 2:53 pm

Radykalny Marzyciel pisze:Mam nadzieje że się nie zawiode tak jak na zakonczeniu VGA...
Nie podobało ci się zakończenie VGA? Dlaczego? Ja osobiście myslałem że skończy się troche inaczej ale raczej mi się podobało (choć troche szkoda mi Takashiego. A co do VGL to nie bardzo wiem co o tym myśleć. Słyszałem wiele różnych opinii (niestety w większości złych), nie zrażony nimi jednakowoż zakupie jako wierny fan Katsury.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw cze 02, 2005 2:59 pm

seto-kun pisze:
Radykalny Marzyciel pisze:Mam nadzieje że się nie zawiode tak jak na zakonczeniu VGA...
Nie podobało ci się zakończenie VGA? Dlaczego? Ja osobiście myslałem że skończy się troche inaczej ale raczej mi się podobało (choć troche szkoda mi Takashiego.
Pisałem o tym w odpowiedni temacie (chyba tom 13 VGA). Poprostu za bardzo pod fanów i "na odwal się", spodziewałem się czegoś więcej... Dotego wiekszość wątków nie została zamknieta i niestety wątpie aby historia z VGL coś dopowiedziała do VGA.

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » czw cze 02, 2005 3:55 pm

VGA moglo spokojnie się ciągnąć do 15 tomu i mogli sobie darować VGL. Niestety słyszałem same złe opinie o VGL. Mam nadzieje jednak że będzie sie dało przeczytać.

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » sob cze 04, 2005 2:53 pm

Też nic dobrego nie czytałem ...
Kurcze a tak długo się przyzwyczajałem do "Video ... " a tu koniec kiedy zaczeło mi sie podobać :? ... Ale i tak kupię , żeby sie przekonać co to właściwie jest ( i po co to jest ). :)

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » sob cze 04, 2005 4:14 pm

Co wy takie pesymistyczne nastawienie macie. Wkoncu to Katsura i nie spodziewam się po tych dwóch tomach mniej niż przeciętnego poziomu :P .

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pn cze 06, 2005 12:57 pm

Do sprzedazy trafil wlasnie czternasty tom serii VGA pod tytulem Video Girl Len.

Video Girl Len tom 14
tyt. orginalu: Video Girl Len
autor Katsura Masakazu
tlum: Pawel Olejniczak
isbn serii: 83-88272-90-x
isbn tomu: 83-89893-31-2
objetosc 196 str.

http://www2.waneko.pl/vgai/vgai14.jpg

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn cze 06, 2005 7:11 pm

W krakowskim Matrasie na Rynku Gł. jeszcze nie ma.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn cze 06, 2005 7:13 pm

Shig pisze:W krakowskim Matrasie na Rynku Gł. jeszcze nie ma.
Ja się w takim razie do empiku dopiero wybiore w piątek skoro w Krakowie jeszczwe niema... Jakoś mi się szczerze powiedziawszy nie śpieszy, pewnie dlatego że to nowa historia i niechce wiedzieć co będzie dalej.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn cze 06, 2005 9:21 pm

W Komiksiarni już jest ale ja się wstrzymuję. Kupię chyba dopiero w lipcu (albo pod koniec czerwca). Ważniejsze wydatki mam na głowie :(

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » wt cze 07, 2005 3:10 pm

Radykalny Marzyciel pisze:Co wy takie pesymistyczne nastawienie macie. Wkoncu to Katsura i nie spodziewam się po tych dwóch tomach mniej niż przeciętnego poziomu :P .
No cóż z tego co ja czytałem to raczej terz nie za bardzo ja chwalono, chociarz udało mi się znaleźć kilka pochlebnych opinii, chociaż w większości dotyczyły one po prostu stylu (wiecie Katsura to Katsura :P ). No ale cóż pozostaje mieć nadzieje że nie będzie tak źle :roll: . A może po prostu inni się nie znają :?: No cóż jakie by to nie było kupie i tak. Jestem wielkim fanem Katsury, więc kiedy mam dostęp do jakichkolwiek jego dzieł to po prostu zaczynam wydawać jego oszczędności. A pozatym skoro już kupiłem te 13 tomów to i te dwa fajnie byłoby mieć żeby móc się kompletem chwalić.

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » wt cze 07, 2005 4:07 pm

Ja kupię jutro. Nie ważne czy słabsze od VGA. Katsura to Katsura i VGL pewien poziom będzie trzymać, a i całą kolekcje chce mieć na półce.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt cze 07, 2005 6:43 pm

W komiksiarni 14 tomik już jest. Kupię go po wypłacie, czyli najpóźniej w ten weekend. Wprawdzie w Japonii ta część serii nie spotkała się ze cieppłym przyjęciem, ale nie znaczy to że musi tak stać się i u nas.

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » śr cze 08, 2005 8:27 am

No ... ja już po lekturze ... 8)
Oj ... średnie to VGL . Wczoraj jak je czytałem to nasuneło mi się takie stwierdzenie ... - Jedzenie ugotowane za pierwszym razem jest smaczne , ale odgrzewane ( kluchy - można sobie dodać :wink: ) to już nie to samo . Traci te walory odżywcze , smak , wygląd ... :roll:
Według mnie to właśnie stało się z VGL w stosunku do VGA ...
Ale jak ktoś przeczyta to się nie " otruje " :D

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » śr cze 08, 2005 7:14 pm

Niedawno skończyłem czytać.
Fabuła troche naciągana, ale ogólnie ujdzie. Mam nadzieje że w 15 tomie bedzie coś o AI.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr cze 08, 2005 9:54 pm

Suboshi-kun pisze:Mam nadzieje że w 15 tomie bedzie coś o AI.
Nie będzie. Wątek Ai skończył się z tomem #13.

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » śr cze 08, 2005 10:43 pm

chodziło mi o to czy sie pojawi tak jak Yota w tym tomie. Jeśli nie to szkoda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Video Girl Ai"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości